FirstFT: رئیس EY افزایش 10 میلیارد دلاری از پیوندهای Silicon Valley را هدف قرار داده است

اقتصادی
0 0
Read Time:8 Minute, 17 Second

صبح بخیر. این مقاله یک نسخه در سایت خبرنامه FirstFT ما است. در ما ثبت نام کنید آسیا، اروپا / آفریقا یا قاره آمریکا نسخه را دریافت کنید تا هر روز صبح آن را مستقیماً به صندوق ورودی خود ارسال کنید

رئیس جهانی EY گفت که انحلال شرکت چهار بزرگ، بخش مشاوره آن را تا 10 میلیارد دلار در هزینه های اضافی با رهایی از تضاد منافع که مانع از مشارکت با بزرگترین گروه های فناوری جهان می شود، برنده خواهد شد.

فشار بر شرکت حسابداری افزایش یافته است تا تصمیم بگیرد که آیا یک انشعاب تاریخی را دنبال کند، زیرا رهبران جهانی این هفته در نیویورک ملاقات می کنند و رقبای آن همچنان به مدل ترکیب حسابرسی و مشاوره خود می ایستند.

EY بر حسابرسی شرکت های بزرگ فناوری ایالات متحده تسلط دارد و حساب های آمازون، گوگل، اوراکل، Salesforce و Workday را بررسی می کند.

کارمین دی سیبیو، رئیس و مدیر اجرایی جهانی EY در مصاحبه با فایننشال تایمز گفت که موقعیت این شرکت در بازار حسابرسی فناوری “هم نعمت و هم یک نفرین” است.

در حالی که قدرت آن برای تجارت حسابرسی مثبت بود، دی سیبیو گفت که این یک “منفی” نیز است زیرا به این معنی است که EY به دلیل قوانین تضاد منافع از ورود به اتحادها برای همکاری در کنار برخی از بزرگترین شرکت های فناوری جهان در پروژه هایی برای سایر مشتریان خود جلوگیری می کند. .

او اضافه کرد که با گذشت زمان، کسب و کار مستقل مشاوره ای بین 5 تا 10 میلیارد دلار در سال در هزینه های مشاوره ای که در حال حاضر “خارج از جدول” هستند، به دست می آورد، زیرا قوانین تضاد آن را از کار در کنار شرکت هایی مانند آمازون یا سیلزفورس محدود می کند.

رهبران جهانی EY در این هفته ملاقات می کنند و این شرکت هنوز تصمیم نهایی را در مورد ادامه انشعاب که بزرگترین تحول صنعت حسابداری در دو دهه اخیر خواهد بود، اتخاذ نکرده است. دی سیبیو گفت: «این صنعت را تغییر می دهد.

او گفت که انتظار دارد “در چند هفته آینده یا بیشتر” تصمیمی اتخاذ شود. او افزود که هر گونه انشعاب پس از آن توسط شرکای هر یک از شرکت های عضو ملی EY، به احتمال زیاد در ماه اکتبر یا نوامبر، به رأی گذاشته می شود.

1. قاضی دادگاه توییتر-ماسک را سریع پیگیری می کند صدراعظم کاتالین مک کورمیک جدول زمانی را برای یک محاکمه سریع تعیین کرد که در ماه اکتبر آغاز می شود و از توییتر در نبرد حقوقی خود علیه ایلان ماسک حمایت می کند. این یک پیروزی زودهنگام برای بیل ساویت، مدافع حقوقی ستاره راک بود که امیدوار است ماسک را به پایان برساند. آیا انتظار طولانی تجارت توییتر را تهدید می کرد؟ نظرت را بگو در آخرین نظرسنجی ما.

  • عمیق تر برو: روز دوشنبه تصاویری از مهمانی رئیس تسلا در یک قایق تفریحی در یونان منتشر شد. سوجیت اینداپ می نویسد، فقط 24 ساعت بعد، قاضی در تعطیلات خود چروکید.

2. نتفلیکس 1 میلیون مشترک را از دست داد رهبر استریم در سه ماهه دوم به از دست دادن مشترکین خود ادامه داد، اما سعی کرد ترس سرمایه گذاران را در مورد چشم انداز تجاری خود کاهش دهد. این ضرر کمتر از آن چیزی بود که نتفلیکس پیش‌بینی کرده بود که 2 میلیون کاربر حساب‌هایشان را لغو کند، زیرا تا حدودی با انتشار فصل جدید این برنامه موفق به این شرکت کمک کرد. چیزهای غریب.

3. BoE و ECB افزایش نیم واحدی نرخ را مورد بحث قرار می دهند اندرو بیلی، رئیس بانک مرکزی انگلیس، احتمال افزایش نیم درصدی نرخ بهره را در جلسه بعدی بانک مرکزی در اوایل آگوست مطرح کرد. اوایل امروز تایید شد که تورم بریتانیا در ماه ژوئن به بالاترین میزان در 40 سال اخیر یعنی 9.4 درصد رسید. اظهارات بیلی در حالی بیان می‌شود که بانک مرکزی اروپا در این هفته قصد دارد در این مورد صحبت کند افزایش نرخ بهره به همان میزان.

4. جی پی مورگان وام دهندگان مستقیم را با واحد وام اهرمی پذیرفته است بانک سرمایه گذاری جی پی مورگان چیس در حال متعهد شدن “بخش قابل توجهی از سرمایه” برای نگهداری وام های اهرمی در ترازنامه خود است. کوین فولی، رئیس بازارهای سرمایه بدهی جهانی جی پی مورگان، به فایننشال تایمز گفت: این بانک در سال 2021 شروع به اعطای وام کرد و حدود 20 معامله را با حجم از 50 میلیون دلار تا حدود 500 میلیون دلار انجام داد.

5. اوکراین و روسیه در مورد محاصره غلات نزدیک به توافق هستند به گفته افراد آشنا به سازمان ملل متحد، طرفین نزدیک به توافقی برای عبور ایمن برای میلیون‌ها تن غلات از دریای سیاه هستند، اما بر سر امنیت بنادر و کشتی‌ها در مسیر صادرات مواد غذایی مهم اختلاف دارند. مذاکرات

روز پیش رو

درآمد شرکت خودروساز برقی تسلا قرار است نتایج فصلی خود را پس از زنگ پایانی گزارش کند. در اوایل ماه جاری، این شرکت گزارش داد که کمبود قطعات و تعطیلی تولید در کارخانه خود در شانگهای باعث کاهش تحویل خودرو شده است. خطوط هوایی یونایتد، آزمایشگاه های ابوت، نزدک، CSX و هارلی دیویدسون نیز گزارش می دهند.

داده های اقتصادی انتظار می رود شاخص قیمت مصرف کننده کانادا پس از رسیدن به 7.7 درصد در ماه قبل به 8.4 درصد در ماه ژوئن افزایش یابد که سریع ترین سرعت در تقریباً چهار دهه اخیر است. در ایالات متحده، انتظار می‌رود فروش خانه‌های موجود برای پنجمین ماه متوالی به نرخ 5.38 میلیون در ژوئن از 5.41 میلیون در ماه قبل کاهش یابد، در حالی که افزایش نرخ‌های وام مسکن و قیمت‌های بی سابقه باعث تضعیف تقاضا از سوی خریداران بالقوه شده است.

چشم انداز بازار انتظار می‌رود بازارهای سهام ایالات متحده پس از ثبت قوی‌ترین عملکرد یک ماهه خود در روز سه‌شنبه، پس از بازگشایی، روند صعودی خود را افزایش دهند. در اروپا، بازارهای سهام ثابت بودند، زیرا سرمایه‌گذاران نگرانی‌ها در مورد چشم‌انداز اقتصادی را با درآمدهای قوی‌تر از حد انتظار از نتفلیکس متعادل کردند.

رقابت رهبری محافظه‌کاران نبرد برای جانشینی بوریس جانسون امروز به دو نامزد کاهش می یابد. پنی موردانت، وزیر تجارت و لیز تراس، وزیر امور خارجه، بر سر اینکه چه کسی در یک مبارزه رودررو با صدراعظم سابق ریشی سوناک رقابت خواهد کرد، مبارزه خواهند کرد. رهبر جدید در 5 سپتامبر معرفی خواهد شد.

پرسش و پاسخ زنده: بعد از سقوط بازار کریپتو چه اتفاقی می افتد؟ آدام سامسون، سردبیر اخبار FT markets و اسکات چیپلینا، خبرنگار دارایی های دیجیتال، در طول روز در FT.com به سوالات خوانندگان پاسخ خواهند داد. سوال خود را در پایین صفحه ارسال کنید این داستان.

چه چیز دیگری می خوانیم و گوش می دهیم

با افزایش قیمت ها، مصرف کنندگان آمریکایی خم می شوند، اما شکسته نمی شوند. آیا می تواند دوام بیاورد؟ در روزهای اخیر امیدها افزایش یافته است که فدرال رزرو بتواند یک فرود نرم برای اقتصاد ایالات متحده مهندسی کند. جیمی دیمون گفت این هفته مصرف کننده در وضعیت “عالی” قرار دارد. مدیران اجرایی از Burberry تا Kroger از ادامه اشتها برای اقلام گران‌تر استقبال کرده‌اند. اما در انتهای دیگر مقیاس درآمد، نشانه هایی از فشار مشهود است. یکی از بانکداران گفت: «مشکل پیش رو جایی در اواسط سال آینده است، نه هیچ زمانی در شش ماه آینده.

نمودار خطی شاخص احساسات مصرف کننده نشان می دهد که فشار قیمت بر مصرف کننده ایالات متحده سنگینی می کند

چرا سرمایه گذاران جوان حاضر نیستند ریسک را کنار بگذارند؟ پس از تلاش در دهه گذشته برای انباشت ثروت از طریق روش های سنتی، بسیاری از معامله گران DIY در گوشه های مخاطره آمیز بازارهای مالی با وجود سقوط در ارزهای رمزنگاری شده در حال سفته بازی هستند. آنها که پس از بحران مالی به بلوغ رسیده اند، دیگر نمی خواهند با قوانین قدیمی بازی کنند.

دموکراسی های غربی مشکل استعداد دارند ریشی سوناک طوری سیاست می کند که انگار تازه از یک دوره مسکونی به نام چگونه سیاست انجام دهیم بازگشته است. در ایالات متحده، دو دموکرات ارشد، یک مستمری بگیر و معاون ضعیف او هستند. آخرین انتخابات آلمان نمایشی از بی‌توصیفی بود و هیچ یک از شش نخست‌وزیر اخیر استرالیا آن‌قدر تحت تأثیر قرار نگرفته‌اند که بتوانند چهار سال در مقام خود را ثبت کنند. جانان گانش استدلال می کند که افراد توانا با گرایش لیبرال یا میانه رو وارد سیاست نمی شوند.

پول داغ: داخل اتاق ستاره پورن در فصل پایانی پادکست Hot Money FT، الکس بارکر و پاتریشیا نیلسون کشف می‌کنند که چگونه Visa و Mastercard به حاکمان بی‌میل پورن تبدیل شده‌اند و بررسی می‌کنند که تاثیر شرکت‌های کارت اعتباری برای صنعت امروز چه معنایی دارد.

ظرفیت پناهگاه های حیوانات هنگ کنگ مؤسسات خیریه در هنگ کنگ در حال برگزاری یک کمپین آنلاین آنلاین هستند، زیرا آنها تلاش می کنند حیواناتی را که پس از مهاجرت ساکنان از شهر دریافت کرده اند، تخلیه کنند. تشدید محدودیت‌های شدید Covid-19 به این معنی است که مردم برای همیشه وسایل خود را جمع می‌کنند – و همراهان پشمالو خود را پشت سر می‌گذارند.

ویژگی

دن شانون، شریک مدیر شرکت معماری شهر نیویورک MdeAS، به عنوان یکی از برجسته ترین متخصصان شهر در مورد آنچه معماران و توسعه دهندگان از آن به عنوان “تغییر موقعیت” یا دمیدن زندگی جدید در ساختمان های قدیمی یاد می کنند، شهرت پیدا کرده است. او با جاش چافین در مورد بازسازی برخی از ساختمان های شاخص نیویورک صحبت کرد.

اخیراً، دن شانون بر پروژه احیای ساختمان بلک راک در خیابان ششم نظارت داشت

از اینکه خواندید متشکریم و به یاد داشته باشید که می توانید FirstFT را به myFT اضافه کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که هر روز صبح یک اعلان فشاری FirstFT در برنامه دریافت کنید. توصیه ها و بازخورد خود را به [email protected] ارسال کنید. ثبت نام اینجا.

زمان های مختل شده – مستندسازی تغییرات در تجارت و اقتصاد بین کووید و درگیری. ثبت نام اینجا

کار کردنش – با یک خبرنامه هفتگی از ایزابل برویک، سردبیر کار و مشاغل، ایده های بزرگی را که محیط های کاری امروز را شکل می دهند، کشف کنید. ثبت نام اینجا

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *