FirstFT: بازارها چشم انداز کندتر افزایش نرخ در ایالات متحده را تشویق می کنند

اقتصادی
0 0
Read Time:6 Minute, 53 Second

صبح بخیر. این مقاله یک نسخه در سایت خبرنامه FirstFT ما است. در ما ثبت نام کنید آسیا، اروپا / آفریقا یا قاره آمریکا نسخه را دریافت کنید تا هر روز صبح آن را مستقیماً به صندوق ورودی خود ارسال کنید

سلام، روز خوبی برای بازارهای سهام جهانی است، زیرا سرمایه گذاران از این احتمال که بانک مرکزی ایالات متحده می تواند سرعت سیاست های پولی انقباضی را پس از دو افزایش متوالی غیرمعمول نرخ بهره کاهش دهد، تشویق می کنند.

جی پاول دیروز گفت، پس از اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را 0.75 درصد به محدوده هدف 2.25 تا 2.50 درصد افزایش داد، فدرال رزرو برای احتمال افزایش های کوچکتر در ماه های آینده باز است. اما رئیس فدرال رزرو هشدار داد که سیاستگذاران هنگام تصمیم‌گیری در آینده با توجه به نشانه‌هایی که تورم می‌تواند در نهایت از بالاترین حد خود در 40 سال گذشته پایین بیاید، «بر اساس داده‌ها» هدایت می‌شوند.

Nasdaq سنگین فناوری بیشترین سود خود را در بیش از دو سال گذشته ثبت کرد و 4 درصد بالاتر را به پایان رساند. شاخص گسترده تر S&P 500 2.6 درصد رشد کرد که منجر به رشد سهام در سراسر جهان امروز شد.

فدرال رزرو نرخ ها را با سریع ترین سرعت از اوایل دهه 1980 افزایش می دهد تا سعی کند تورم خشمگین را تحت کنترل داشته باشد. اما اقتصاددانان هشدار داده‌اند که با تشدید سریع سیاست‌های پولی، فدرال‌رزرو ریسک وارد کردن اقتصاد آمریکا به رکود می‌شود.

سرمایه گذاران اکنون پیش بینی می کنند که نرخ وجوه فدرال تا پایان سال پس از شروع سال 2022 به حدود 3.5 درصد در سطوح نزدیک به صفر برسد.

فقط برای مشترکین پریمیوم: رابرت آرمسترانگ در آخرین نسخه خود از خبرنامه Unhedged گفت: “من فکر می کنم بازارها دیروز فدرال رزرو را اشتباه کردند.”

از اینکه FirstFT Americas را خواندید، در اینجا بقیه اخبار روز است – گوردون.

1. جو مانچین از توافق سنا در مورد مالیات، هزینه ها و آب و هوا حمایت می کند یک چرخش ناگهانی توسط سناتور محافظه‌کار دموکرات ویرجینیای غربی راه را برای برخی از مهم‌ترین قوانین آب و هوایی در تاریخ ایالات متحده هموار کرده است. سناتور تینا اسمیت، یک دموکرات از مینه‌سوتا، همزمان با انتشار اخباری از موفقیت در توییتر نوشت: “لعنت مقدس”.

2. متای مادر فیسبوک اولین کاهش درآمد را گزارش کرد متا اولین کاهش درآمد سه ماهه خود را گزارش کرد و به سرمایه گذاران چشم انداز تیره ای برای ماه های آینده ارائه کرد. نتایج ضعیف در همان روزی منتشر شد که تنظیم‌کننده‌های رقابت در ایالات متحده گفتند که از این شرکت شکایت کرده‌اند تا از خرید Within، خالق بازی تناسب اندام واقعیت مجازی محبوب Supernatural جلوگیری کند.

3. بانک مرکزی چین به دنبال کمک مالی 148 میلیارد دلاری برای توسعه دهندگان است پکن در بلندپروازانه ترین تلاش خود برای احیای بخش بدهکار و تسکین ده ها هزار خریدار مسکن که در اعتراض به پرداخت وام مسکن خود متوقف شده اند، به دنبال بسیج یک تریلیون یوان (147.7 میلیارد دلار) وام برای از سرگیری توسعه های متوقف شده املاک است.

4. بحران گاز خطر رکود را برای اقتصاد منطقه یورو افزایش می دهد پیش‌بینی می‌شود که منطقه یورو با انتشار ارقام فردا، رشد نسبی بالاتر از صفر را در سه ماهه دوم به دنبال داشته باشد. فایننشال تایمز با اقتصاددانان منطقه صحبت کرده است که می گویند چشم انداز نیمه دوم سال تاریک است.

5. ایالات متحده تلاش های خود را برای آزادی بریتنی گرینر از روسیه افزایش می دهد آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه آمریکا دیروز گفت که قصد دارد با همتای روس خود سرگئی لاوروف در تلاش برای پیشبرد یک “پیشنهاد اساسی” برای آزادی ستاره بسکتبال صحبت کند. به گفته وکیل بوت، روسیه برای مبادله ویکتور بوت، یک قاچاقچی اسلحه که محکومیت 25 ساله خود را می گذراند، برای گرینر و پل ویلان تفنگدار سابق نیروی دریایی فشار می آورد.

روز پیش رو

تماس بایدن و شی انتظار می‌رود که روسای جمهور آمریکا و چین امروز در یک زمان پرتنش برای روابط دو کشور تلفنی گفتگو کنند. خشم در مورد سفر برنامه ریزی شده نانسی پلوسی به تایوان و مانورهای نظامی سالانه در این جزیره زمینه دشواری را برای مذاکرات فراهم می کند. با تشکر از همه خوانندگانی که رای دادند نظرسنجی دیروز. خوانندگان بر سر مزیت های سفر پلوسی به تایوان اختلاف نظر داشتند و 48 درصد گفتند که این سفر باید انجام شود در مقابل 43 درصد که فکر می کنند نباید انجام شود.

داده های اقتصادی انتظار می‌رود که ایالات متحده امروز از سقوط به رکود فنی – دو فصل متوالی انقباض – با انتشار داده‌های تولید ناخالص داخلی سه‌ماهه دوم بعداً جلوگیری کند.

درآمد شرکت این روز بزرگ دیگری برای درآمدهای فناوری است زیرا اپل و آمازون سرمایه گذاران را در مورد عملکرد سه ماهه دوم خود به روز می کنند. اپل احتمالاً در زنجیره تامین بین‌المللی شفافیت ارائه می‌کند در حالی که به‌روزرسانی آمازون بیشتر بر مصرف‌کننده داخلی ایالات متحده متمرکز خواهد بود.

مکرون با ولیعهد عربستان دیدار کرد در اروپا، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه، در حالی که اروپا با بحران انرژی فزاینده ای مواجه است، با شاهزاده محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی در پاریس دیدار خواهد کرد. این دیدار بخشی از اولین سفر ولیعهد به اروپا پس از قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار در سال 2018 است.

دیگه چی میخونیم

حماسه ماسک به تجارت تبلیغات توییتر ضربه می زند پاراگ آگراوال، مدیر اجرایی توییتر، در حال رهبری تلاش های فزاینده ای برای حفظ عملکرد روان این شرکت در بحبوحه نبرد قانونی برای جلوگیری از عقب نشینی ماسک از معامله 44 میلیارد دلاری برای خرید توییتر است. FT با خودی های شرکت، کارکنان سابق و مدیران صنعت تبلیغات صحبت کرده است و به او گفته شده که تنش بین کارکنان و مدیریت شرکت رسانه های اجتماعی در حال افزایش است.

بحران جهانی غذا چقدر بد خواهد شد؟ قیمت کالاهای غذایی در حال کاهش است، اما کارشناسان می گویند تولید جهانی و نرخ گرسنگی ممکن است در سال 2023 حتی بدتر شود. جنگ در اوکراین تنها یکی از مشکلات متعدد از جمله خشکسالی و آشفتگی زنجیره تامین است که می تواند نرخ گرسنگی را برای سال های طولانی افزایش دهد. که می آیند

تصویری از بحران جهانی غذا

Credit Suisse به “Uli the knife” روی می آورد پس از چند سال کبودی که در آن بانک سوئیس از بحرانی به بحران دیگر دست و پنجه نرم می‌کرد، رئیس اکسل لمان و هیئت‌مدیره سرانجام در مورد یک طرح چرخشی تصمیم گرفتند. اما چه کسی این تغییر را رهبری خواهد کرد؟ این سوال دیروز با ارتقای اولریش کورنر حل شد.

برای مبارزه با بیماری، فراتر از پروتئین کارداشیان نگاه کنید اگر سلسله مراتبی از پروتئین ها وجود داشت، P53 کیم کارداشیان آن بود. پروتئین مورد مطالعه در بدن انسان بدون شک برای سلامتی مهم است. اما همچنین از “اثر نور خیابان” بهره مند است، که در آن پدیده ای که قبلاً روشن شده است توجه بیشتری را به خود جلب می کند.

نظر: تراس انتخاب مناسبی برای این حزب محافظه کار است محافظه‌کاران امروزی از انتخاب‌های سخت بیزارند. این یک مشکل برای ریشی سوناک است، زیرا صدراعظم سابق تصمیم گرفته است که رویارویی با آنها را برای جانشینی بوریس جانسون به میدان بیاورد. رابرت شریمزلی می نویسد، کاندیدای کیک، لیز تراس است، و او آماده است تا اگر او را به اوج برساند، تمام دروازه بان را طی کند.

شطرنج

از آنجایی که هشت استاد بزرگ شطرنج در اوایل ماه جاری برای یک اجلاس بین المللی در مادرید گرد هم آمدند، آنها نیز برای آینده این بازی بازی می کردند. الیور رودر ما را به درون پناهگاه درونی شطرنج نخبگان می برد.

از اینکه خواندید متشکریم و به یاد داشته باشید که می توانید FirstFT را به myFT اضافه کنید. همچنین می توانید انتخاب کنید که هر روز صبح یک اعلان فشاری FirstFT در برنامه دریافت کنید. توصیه ها و بازخورد خود را به [email protected] ارسال کنید. ثبت نام اینجا.

زمان های مختل شده – مستندسازی تغییرات در تجارت و اقتصاد بین کووید و درگیری. ثبت نام اینجا

کار کردنش – با یک خبرنامه هفتگی از ایزابل برویک، سردبیر کار و مشاغل، ایده های بزرگی را که محیط های کاری امروز را شکل می دهند، کشف کنید. ثبت نام اینجا

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.