DNC با انتخاب ترکیب جدید ریاست جمهوری اولیه ایالت، 3 رقیب را حذف کرد

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 15 Second

17 ایالت و منطقه مورد رقابت عبارتند از: کلرادو، کانکتیکات، دلاور، جورجیا، ایلینوی، آیووا، مریلند، میشیگان، مینه سوتا، نوادا، نیوهمپشایر، نیوجرسی، اوکلاهما، پورتوریکو، کارولینای جنوبی، تگزاس و واشنگتن.

در ماه آوریل، کمیته قوانین به بازگشایی پنجره نامزدی ریاست جمهوری رای داد و همه ایالت های علاقه مند – از جمله ایالت های اولیه فعلی آیووا، نیوهمپشایر، نوادا و کارولینای جنوبی – را مجبور کرد برای نامزدی خود درخواست دهند. این اقدام پس از آن صورت گرفت که ترکیب فعلی ایالت ها به دلیل کمبود تنوع و به ویژه اجرای ضعیف گروه های حزبی در آیووا در سال 2020 مورد انتقاد فزاینده ای قرار گرفت.

در رابطه با نیویورک، روسای مشترک نوشتند که آنها نگران «اندازه، هزینه کمپین انتخاباتی، وجهه آن به عنوان یک «ایالت آبی یکپارچه» و نگرانی از عدم امکان متعادل کردن تعداد نامتناسب رای دهندگان شهری هستند. به دوره پیش از پنجره معرفی می شود.

این یادداشت ادامه می‌دهد: «در حالی که کشورهای بزرگ دیگری وجود دارند که این نگرانی‌ها به آنها مربوط می‌شود، هیچ یک از کشورهای دیگر همه این مسائل را با هم معرفی نمی‌کنند».

در این یادداشت آمده است که نبراسکا، یک ایالت تحت کنترل جمهوری خواهان، تغییر به یک انتخابات مقدماتی تحت کنترل حزب را برای دور زدن مجلس قانونگذاری جمهوری خواهان پیشنهاد کرده بود، اما این امر “با بی معنی کردن فرآیند دولتی با وجود حضور دموکرات ها در رای گیری، سردرگمی ایجاد می کند.” و در مورد دموکرات های خارج از کشور، روسای مشترک گفتند که تدارکات بسیار پیچیده خواهد بود.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.