6 نکته برای طراحان گرافیک

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 31 Second

تصاویر استوک یک اختراع عالی هستند. بحثی نیست زندگی بسیاری از وبلاگ نویسان و طراحان گرافیک به دلیل وجود این تصاویر بسیار آسان شده است. آیا از آنها استفاده می کنید؟ آنها را می توان هم به صورت حرفه ای و هم حتی اگر آماتور استفاده کرد. حتی بزرگ‌ترین افراد از عکس‌های استوک در زمانی که در اینترنت بودند استفاده می‌کردند. آنها ممکن است از آن آگاه نباشند، اما دارند. ما می توانیم روی آن شرط بندی کنیم. این عکس ها در هر زمان در دسترس هر کسی است. اما، آن طور که از ابتدا به نظر می رسد، غرب وحشی نیست. نه، قوانینی وجود دارد که باید رعایت شوند.

این به ویژه برای همه کسانی که در زمینه طراحی گرافیک هستند صدق می کند. عکس های استوک برای تولید محتوا استفاده می شود. بنابراین، جای تعجب نیست که احتیاط بیشتری توصیه می شود. استفاده از عکس یک چیز است، اما نحوه استفاده از آن چیز دیگری است. کیفیت این عکس‌ها می‌تواند از عکس‌هایی که به تمام معنا درجه یک هستند تا محتوای کم‌رنگ متفاوت باشد. برخی از عکس‌ها می‌توانند مفید باشند، در حالی که برخی دیگر، نه چندان. بنابراین، اگر می‌خواهید محتوا ایجاد کنید یا از موجود استفاده کنید، بدون محدودیت نیست. در حال حاضر، ما در اینجا در مورد قوانین صحبت نمی کنیم، اما قوانین خاصی باید اعمال شود. این همان چیزی است که ما در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. بیایید در مورد قوانین استفاده از عکاسی استوک صحبت کنیم. در اینجا شش نکته برای طراحان گرافیک آورده شده است که پس از شروع کار می تواند بسیار مفید باشد.

حرفه ای باشید، به دنبال افراد حرفه ای باشید

منبع: searchenginejournal.com

اگر حتی اندکی به عکاسی استوک علاقه دارید، به یک چیز توجه کرده اید – صدها وب سایت اختصاص داده شده به آن وجود دارد. این امر انتخاب مناسب را بسیار سخت می کند. برخی از وب سایت هایی که با آنها روبرو می شوید قانونی هستند. دیگران در آن حوزه نخواهند بود. گفتن تفاوت نیمی از داستان است. به عنوان یک طراح گرافیک، همیشه باید به دنبال عکس های با کیفیت بالا باشید. این تنها راه ایجاد محتوای خوب برای خودتان است. با عکس‌هایی که خوب نیستند، خلق چیزی ارزشمند برایتان سخت خواهد بود، و خود را در برزخ وب‌سایت‌ها و عکس‌های موجودی می‌بینید که ارزش وقت یا هزینه‌تان را ندارند. به همین دلیل ضروری است که فقط با افراد حرفه ای در حوزه کار کنید و شرکای معتبری به دست آورید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، می‌توانیم یک مکان خوب را به شما بگوییم و همینطور است

مجوزها را دور نریزید

در حالی که در اکثر موارد عکس های استوک رایگان هستند، ترفندهایی برای آن وجود دارد. اول از همه، اکثریت عکس های رایگان در دسترس همه است. اما، قوانینی وجود دارد که به آنها گره خورده است. وقتی یک عکس استوک می‌خرید، احتمالاً حق دارید بیشتر کارهایی را که می‌خواهید با آن انجام دهید. اما، همیشه مجوزهایی برای بیشتر عکس‌های موجود در وب وجود دارد. در حالی که ممکن است صاحب یک عکس خاص شوید، ممکن است محدودیت‌هایی برای مکان و نحوه استفاده از آنها وجود داشته باشد. بنابراین، قبل از متعهد شدن به یک عکس، باید مجوز آن را ببینید. ممکن است این مورد به این صورت باشد که نتوانید از آن به روشی که ابتدا قصد داشتید استفاده کنید. اینها جزئیات کوچکی هستند، و اگر در مورد استفاده از عکس های استوک جدی هستید، باید آن را بررسی کنید. اگر قصد دارید خالق باشید، وضعیت به همین منوال است. شما باید مجموعه خاصی از قوانین را تعیین کنید که در مورد عکس های شما اعمال می شود و روشی که قرار است از آنها استفاده شود، به صورت رایگان یا با هزینه.

ویژگی The Photos

منبع: linksforce.com.au

اگر می خواهید یک خالق حرفه ای عکس سهام باشید، باید یک یا دو چیز در مورد اسناد عکس یاد بگیرید. آنها را می توان از بسیاری جهات نسبت داد، اما مهمتر از همه، شما باید محترم باشید. بسته به سایتی که تصمیم دارید از آن برای تبلیغ کار خود استفاده کنید، دستورالعمل‌های نسبت دادن به شما داده می‌شود. این قسمت کاملاً با قسمت بالا ارتباط دارد. انتساب عکس با مجوزی که شما تصمیم دارید عکس های خود را تحت آن داشته باشید، ارتباط دارد. حتی اگر شما خالق نیستید، بلکه خریدار یک عکس هستید، باید مراقب نحوه نسبت دادن آن باشید. مواضعی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید تا شامل منبع و نویسنده بیش از هر چیز و عنوان و مجوز به عنوان دو مورد مهم دوم باشند.

مراقب اندازه باشید

همه اینها به بخشی از نحوه استفاده از هر عکس داده شده مربوط می شود. در بیشتر موارد، افراد تمایل دارند روی بالاترین وضوح تمرکز کنند. این منطقی است، اما این سوال را نیز مطرح می کند – چگونه از عکس استفاده خواهید کرد؟ در برخی موارد، شما به بالاترین وضوح نیاز ندارید. بنابراین، قبل از دانلود هر عکس، باید ایده ای از نحوه استفاده از آن داشته باشید و آیا به بالاترین وضوح نیاز دارید. اگر قصد دارید از آن برای طراحی گرافیکی استفاده کنید کار، بالاترین وضوح کاملا منطقی است. اما، اگر فقط قصد دارید آن را در اینستاگرام یا فیس بوک یا وبلاگ یا وب سایت خود داشته باشید، نیازی نیست که از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

مراقب تاریخ ها باشید

منبع: entrepreneur.com

دنیای عکس های استوک دنیایی در حال تکامل است. چیزی که دیروز آنجا بود، شاید فردا نباشد. برخی از وب‌سایت‌های عکس سهام هنوز وجود دارند، اما مدتی است که پایگاه داده خود را به‌روزرسانی نکرده‌اند. اگر با وب سایتی مانند این مواجه شدید، ممکن است در معرض خطر استفاده از عکس های قدیمی باشید. در حوزه عکاسی و دپارتمان طراحی گرافیک، باید مدرن باشید و با زمان پیش بروید. اگر شروع کنید استفاده از عکس های قدیمی، این احتمال وجود دارد که کار شما مورد توجه قرار نگیرد. قبل از اینکه به خود فرصتی برای یادآوری بدهی فراموش می‌شوی.

تصاویر خود را مارک کنید

این که آیا در حال ایجاد یا خرید عکس هستید یک چیز ضروری است – ایجاد یک نام تجاری. وقتی بخشی از دنیای عکاسی هستید، باید نوعی اصالت به خودتان گره خورده باشد. شما می توانید این کار را با عکس های دیگران و با عکس هایی که ایجاد می کنید انجام دهید. اما، هر کاری که انجام می‌دهید، باید خود را به عنوان یک برند ببینید و با این فکر عمل کنید. به یاد داشته باشید، متفاوت و منحصر به فرد بودن هرگز از مد نمی افتد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.