5 دلیل برای امتحان پاروی ایستاده برای کاهش وزن

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 28 Second

Paddleboarding این روزها رایج شده است. دلیل اصلی این است که افراد پس از امتحان پادری ایستاده نتایج خوبی کسب می کنند. کاهش وزن برای برخی افراد یک کار چالش برانگیز است. خوب، برای کاهش وزن می توانید چیزهای جدیدی مانند پدل بردینگ را امتحان کنید.

یکی از چیزهایی که در مورد پارو سواری بیشتر دوست دارید این است که یادگیری آن بسیار ساده است. وقتی آن را در مدت کوتاهی درک کنید شگفت زده خواهید شد. تمرینات خسته کننده در خانه برای اکثر مردم یک فنجان چای نیست. اگر می خواهید کاری ماجراجویانه انجام دهید، باید آن را امتحان کنید. جدا از ماجراجویی، مقداری پوند نیز از دست خواهید داد. بنابراین، این یک چیز عالی برای شما است. هنگامی که سلامت کلی شما بهبود یابد، در طول روز احساس انرژی خواهید کرد.

تخته های پارویی در فروشگاه های آنلاین و آفلاین موجود است. برای به دست آوردن بهترین کیفیت باید خوب تحقیق کنید. از آنجایی که گزینه های زیادی وجود دارد، ممکن است سردرگمی ایجاد شود. می توانید نظرات مشتریان را بخوانید تا بهتر بفهمید کدام یک را باید انتخاب کنید. همچنین مقایسه برای شما آسان تر خواهد شد. به همین دلیل باید این کار را انجام دهید. می توانید در نظر بگیرید jstup.com برای به دست آوردن تخته های پارویی با کیفیت بالا.

بیایید دریابیم که چرا باید برای کاهش وزن بدون نیاز به تعلل بیشتر، پارویی ایستاده را امتحان کنید.

چگونه پارو زدن یک تمرین موثر برای کاهش وزن است؟

اگر مدتی است که در تلاش برای کاهش وزن هستید، باید پارویی را در نظر بگیرید. شما می توانید آن را در چند روز یاد بگیرید و بهتر شوید. این یک راه عالی برای از دست دادن مقداری کالری است. نکات زیر توضیح می‌دهند که چرا باید این گزینه را انتخاب کنید، وقتی چیزی برای شما کار نمی‌کند.

تمرین تمام بدن:

منبع: unsplash.com

بهترین چیز در مورد این فعالیت ماجراجویی این است که کل بدن شما را هدف قرار می دهد. به عبارت دیگر، وقتی به آن عادت کردید، برای سوزاندن کالری نیازی به انجام کاری ندارید. تعادل تخته پارویی قسمت پایینی بدن را درگیر می کند. بنابراین، پاهای شما پس از مدتی لاغرتر و عضلانی می شوند. حتی اگر روی تخته پارویی بایستید، باز هم به دلیل نامزدی کالری می سوزانید. بعد از این فعالیت می توانید حدود 430 کالری بسوزانید که برای کاهش وزن بسیار مناسب است. از سوی دیگر، اگر می خواهید به موج سواری بروید، می توانید حدود 735 کالری کاهش دهید. بله، تفاوت فاحشی وجود دارد.

موج سواری می تواند در سوزاندن کالری موثرتر باشد. با این حال، این بستگی به ترجیحات شما دارد که به این یکی بروید. افزایش ناگهانی انرژی به شما کمک می کند تا سایر وظایف روز را به نحو احسن انجام دهید. دیگر احساس خستگی نخواهید کرد. زمانی که این فعالیت را هر روز انجام دهید، سلامت کلی شما بهتر خواهد شد.

تمرینات کم تاثیر:

برخی افراد به دلایلی فعالیت های با شدت بالا را ترجیح نمی دهند. اگر شما هم از آنها خوشتان نمی آید، می توانید پارویی ایستاده را امتحان کنید. شما احساس فرسودگی نخواهید کرد زیرا تاثیر آن کم است. دلیل اصلی اینکه چرا یک فعالیت کم تاثیر است این است که مجبور نیستید در حین انجام این تمرین فشار زیادی وارد کنید. اگر می خواهید همه چیز کمی آسان تر باشد، این بهترین فعالیت برای شماست.

اکثر افرادی که هر روز به باشگاه می روند، پس از اتمام تمرین و بازگشت به خانه، تمایلی به انجام هیچ کاری ندارند. اگر شما نیز همین احساس را دارید، باید ورزش را ترک کن و به سمت این ورزش حرکت کنند. بعداً در زندگی خود از این تصمیم پشیمان نخواهید شد زیرا نتایج مؤثری خواهید دید. گاهی اوقات، شما باید بفهمید که چه چیزی برای شما خوب است و برای شما بهتر خواهد بود. وقتی همین را پیدا کردید، هیچ چیز نمی تواند مانع کاهش وزن شما شود. بنابراین، تجزیه و تحلیل کنید که چه چیزی برای شما مفید است و چه چیزی نیست. در غیر این صورت، شما برای مدت طولانی گیر خواهید کرد.

تجهیزات کمتر:

منبع: unsplash.com

در مورد پارو سواری نیازی به خرید بیشتر ندارید. برای کاهش وزن نیازی به خرج کردن وسایل گران قیمت ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید یک تخته پارویی و یک بدنه آبی برای همین کار است.

افراد می توانند این فعالیت را هر کجا که بخواهند انجام دهند. همچنین انتخاب یک بدنه آبی برای این تمرین به ترجیحات افراد بستگی دارد. برعکس، اگر تمرینات خانگی را در نظر بگیرید، ممکن است مجبور شوید برای ابزارهای گران قیمت هزینه کنید. خواهید دید که کل بودجه شما به همین دلیل به هم می خورد. بنابراین، اگر نمی خواهید پول خود را هدر دهید، این اشتباه را نکنید.

فعالیت های ورزشی همیشه بهتر از تمرینات بدنسازی هستند زیرا می توانند خلق و خوی کلی شما را تقویت کنند. وقتی سلامت روانی شما بهتر می شود، می توانید کارهای مختلف را بدون زحمت انجام دهید. طبق بسیاری از مطالعات، فعالیت های ورزشی نقش بسیار مهمی دارند. پدل بوردینگ یکی از این موارد است بهترین فعالیت های ماجراجویی برای بهبود خلق و خو و سلامتی این یکی از دلایلی است که شما باید آن را در نظر بگیرید.

آسان برای یادگیری:

تعجب خواهید کرد اگر بدانید که پدال‌بوردینگ بسیار ساده است. شما مجبور نخواهید بود برای همان تلاش کنید. فقط چند چیز کوچک برای تمرین، و شما آماده رول. اگر در مورد فعالیت های دیگر صحبت کنیم، آنها نیاز به آموزش ویژه دارند. بنابراین، شما باید به هر قیمتی از آنها اجتناب کنید. به ما اعتماد کنید؛ پارو سواری تجربه ای مادام العمر را به شما می دهد که فراموش نخواهید کرد. همچنین می توانید با این فعالیت ورزشی بدون هیچ مشکلی وزن کم کنید. این مهمترین چیز در مورد انجام این فعالیت است.

با مشکلات کمر خداحافظی کنید:

منبع: unsplash.com

اگر هر از گاهی با کمردرد مواجه می شوید، نباید تمرینات دیگری انجام دهید. در عوض، می‌توانید پارو سواری را امتحان کنید. این شامل فشار کمتری بر روی کمر است و همچنین نتایج خوبی را در هنگام مقابله با درد خواهید دید. بسیاری از افراد به دلیل وجود خود نتوانستند ورزش کنند کمر درد. دیگر مشکلی نیست زیرا پدل بوردینگ یکی از بهترین تمرینات پشت سر است. در حین انجام این فعالیت می توانید روی کاهش وزن تمرکز کنید. هیچ چیز بهتر از این وجود ندارد.

خط پایین

امیدواریم اکنون متوجه شده باشید که چرا باید پارو سواری را امتحان کنید. مزایای ذکر شده در بالا بسیار مهم است که قبل از تصمیم گیری در نظر گرفته شود. نتایج را خودتان در مدت کوتاهی خواهید دید.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.