5 بهترین کلاس های پیش نویس NFL در تمام دوران

ورزشی
0 0
Read Time:8 Minute, 5 Second

وقتی صحبت از این مفهوم می شود، برخی سال ها واقعاً بهتر از سایرین هستند

به نظر حقیر ما، سیستم Draft که لیگ های ورزشی آمریکایی استفاده می کنند، لیگ های ما را از بقیه دنیا متمایز می کند.

به لطف پیش‌نویس، لیگ‌های ما رقابتی می‌مانند، پول بر آن‌ها حکومت نمی‌کند و استعدادها از سراسر کشور مورد تجلیل قرار می‌گیرند. آنها همچنین یک هفته هیجان اضافی را به فصل خارج از فصل اضافه می کنند. اگر هرگز پیش‌نویس NFL را از نزدیک دنبال نکرده‌اید، آن را از دست داده‌اید.

فقط در مورد آن فکر کنید، با تمرکز بر استعدادهای داخلی، نقل و انتقالات به سادگی در اروپا، آسیا یا آفریقای جنوبی رایج نیست. آنها اتفاق می‌افتند، اما فقط در موارد خاصی که استعداد خارجی به طور قابل توجهی بهتر از داخلی است. با این حال، ارائه فرصت های بیشتر به استعدادهای داخلی، فرصتی برای ایجاد یک تیم ملی استثنایی است. نتیجه آن تسلط بر تمام رشته های ورزشی است که می توانید به آنها فکر کنید.

مطمئناً، برخی از رشته ها به سادگی در داخل کشور محبوب نیستند. واضح ترین مثالی که به ذهن می رسد فوتبال است. مطمئناً، ما می توانیم ببینیم که MLS در رقابت با تیم های اروپایی یا آمریکای جنوبی به یک لیگ کاملاً رقابتی تبدیل شده است. اگر روند فعلی ادامه پیدا کند، مطمئن هستیم که لیگ ها به خوبی لیگ های خارجی خواهند شد.

نظراتی در مورد تأثیر درفت امسال بر لیگ داشته باشید – بهترین شانس NFL را بررسی کنید Fanduel.com.

هر سال، مفسران می گویند “این می تواند بهترین سال درفت تاریخ باشد” – اما بهترین سال در درفت NFL چه زمانی بوده است؟

بیایید دریابیم.

توجه: ما هیچ سالی را در 15 سال گذشته لحاظ نکرده‌ایم. دلیل این بیانیه کاملاً واضح است، خیلی زود است که در مورد میزان موفقیت آنها اظهار نظر کنیم.

# 5 – 2004

منبع: usatoday.com

سال 2004 یک زمان استثنایی در تاریخ درفت NFL بود.

هنوز ورزشکاران زیادی از امسال هستند که بازنشسته نشده اند – و آنهایی که بازنشسته شده اند، اخیراً به اندازه کافی حرفه حرفه ای خود را به پایان نرسانده اند تا برای ارزیابی دستاوردهای خود در نظر گرفته شوند. این اتفاق در سال های آینده خواهد افتاد. با این حال، این بدان معنا نیست که ما نباید سال 2004 را در این لیست خود قرار دهیم. واقعاً زمان بسیار خوبی بود.

کسانی که از نزدیک این موارد را دنبال می کنند، می دانند که سه نام اصلی را می توان به عنوان برجسته ترین نام های این نسل معرفی کرد. ما در مورد الی منینگ، فیلیپ ریورز و بن روتلیسبرگر صحبت می کنیم.

منینگ یک برنده قهرمانی در دو رویداد و یک MVP است. دو ورزشکار دیگر هر دو سال گذشته بازنشسته شده اند. به گفته بسیاری از مردم، آنها از نظر جنایی دست کم گرفته می شوند. NFL بدون این تایتان ها به سادگی یکسان نخواهد بود.

در حالی که نمی توان آن ها را جزو نام های شناخته شده این ورزش دانست، اما جای خود را به جا گذاشته اند و معتقدیم از آنها به اندازه کافی قدردانی نمی شود.

شان تیلور فقید و بزرگ نیز امسال به خدمت سربازی درآمد. لری فیتزجرالد، ستاره کاردینالز، نیز یک Draftee در سال 2004 است.

دو بازیکن بزرگ در سال 2004 انتخاب نشدند – وس ولکر و جیسون پیترز. بعد از یکی دو سال، هر دوی این ورزشکاران هم در تیم های خود و هم در لیگ نام های شناخته شده ای پیدا کردند.

# 4 – 1989

منبع: localdvm.com

هیچ کس نمی تواند ادعا کند که امسال عمق زیادی داشت. ما معتقد نیستیم که حتی خود لیگ هم بتواند با این گفته مخالف باشد. با این حال، سالی پر ستاره، پر از شخصیت های بزرگ بود که تاثیر زیادی بر لیگ خواهند گذاشت.

به عنوان مثال، پنج نام پس از پایان کار حرفه ای خود به مهم ترین نام های این نوع پیوستند – بری سندرز، دیون سندرز و استیو آتواتر.

علاوه بر این، می‌توانیم ببینیم که چهار مورد از این نام‌ها در سال 1989 جای خود را در بین پنج نام برتر پیدا کرده‌اند. مانداریچ تنها انتخاب 5 برتری است که در لیست قرار نگرفته است. این بدان معنا نیست حرفه مانداریچ در آینده کمتر موفق نبود. کاملا برعکس بود.

تروی آیکمن مطمئناً امیدوار کننده ترین استعداد در این نسل به نظر می رسید – او سه قهرمانی مختلف را به دست آورد. همچنین او یک بار به عنوان MVP انتخاب شد که واقعا به ارزش حرفه ای او می افزاید. افراد زیادی به آن دست نیافته اند.

با این حال، نادیده گرفتن بری سندرز که بیش از 1500 یارد را در پنج فصل مختلف برد، بی ادبانه خواهد بود.

# 3 – 2000

منبع: hitc.com

سال 2000 دو نام بزرگ به ما داد – تام برادی و برایان اورلاچر.

تا کنون، Urlacher تنها از امسال است که در کنار شناخته شده ترین نام های NFL قرار گرفته است. احتمالا فقط بردی به او ملحق خواهد شد – اگر زمانی بازنشسته شود… به نظر می رسد امروز، او فردی است که به نتایج قابل توجهی دست یافته است. او 44 ساله است و هیچ نشانه ای از توقف او به این زودی وجود ندارد.

با این حال، دستاورد بردی در دو دهه اخیر به قدری مطلق بوده است که باید امسال را در لیست خود قرار دهیم. بردی حتی زود انتخاب نشد. کاملا برعکس بود. او خود را در رده 199 یافت. شما موافقت خواهید کرد که شنیدن این اطلاعات استثنایی است.

بردی در سال جاری بیش از مجموع ده بازی برتر قهرمانی سالانه برنده شده است (کوری سایمون، پلاکسیکو بارس، تراویس تیلور و جمال لوئیس همگی هر کدام یک سوپر باول برنده شدند).

بردی 18 عنوان قهرمانی را به دست آورده است، 15 بار به مسابقات Pro Bowl دعوت شده و 3 بار به عنوان MVP NFL انتخاب شده است.

# 2 – 1964

منبع: espn.com

این کلاس که سه سال قبل از اتحاد AFL و NFL برگزار شد، تأثیر زیادی بر محبوبیت این ورزش و تعداد مکان‌هایی که اکنون انجام می‌شود، داشت. اما سال 1964 صرفاً برای این اتفاق خاص نیست. از آن به عنوان سالی یاد می شود که بسیاری از نام های معروف زندگی حرفه ای خود را آغاز کردند.

چه چیزی سال 1964 را بسیار خاص می کند؟

خوب اولا، این ورزش یازده نام بزرگ مختلف در تاریخ ورزش دارد. ما قصد داریم فقط چند مورد از آنها را نام ببریم، باب براون، مل رنفرو، پل کراوز، راجر استاباخ و بیل پارسلز.

شما ممکن است یک را تشخیص دهید MVP Staubach از آن لیست او یک بازیکن بزرگ کابوی بود که دو بار قهرمان شد و شش بار مختلف در بازی ستاره‌ها شرکت کرد.

ثانیاً، بسیاری از بازیکنان وضعیتی را که شایسته آن بودند دریافت نکرده اند – به ویژه بیل مانسون، جک کانکان، پیت بیتارد، و دیو پارکس. به همین دلیل است که ما معتقدیم بر این اساس به آنها جوایزی داده نمی شود زیرا آنها در طول حرفه خود به نتایج قابل توجهی دست یافته اند. با این وجود، آنها هنوز توسط طرفداران مسن تر به یاد می آیند که هنوز آنها را به عنوان برخی از بهترین نام ها در این ورزش می دانند.

بسیاری از مردم این گروه را در رتبه اول قرار می دهند.

# 1 – 1983

منبع: theguardian.com

در نهایت اجازه دهید در مورد سال 1983 صحبت کنیم.

1989 همه را ارائه کرد – عناوین، رکوردها، مهارت ها، و عمق، و همچنین برخی از سوپراستارهای دیگر. کسانی که به خوبی در مورد این ورزش مطلع هستند، می دانند که این قطعاً مهم ترین سال است، زیرا زمانی که آن را با سایر سال هایی که در اینجا نام بردیم مقایسه کنید، پربارترین سال است.

چیزهای زیادی برای صحبت کردن وجود دارد، بنابراین بیایید با نام های معروف امسال شروع کنیم. ما فقط چند نام را نام می بریم، مانند اریک دیکرسون، جان الوی و جیم کاورت.

الوی هنوز تنها بازیکنی است که در هفت فصل بیش از سه هزار یارد پرتاب کرده و بیش از دویست یاردی را پوشش داده است. همچنین او تیم های خود را پنج بار مختلف به فینال برد و دو بار پیروز شد. پس از تمام موفقیت‌هایی که به دست آورد، او به مدت سه سال در MLB بازی کرد. بنابراین، همه ما می توانیم موافق باشیم که این یک ورزشکار منحصر به فرد است که یک بار در یک نسل متولد می شود.

یکی دیگر از برندگان MVP امسال ریچارد دنت بود. دنت نیز مانند الوی دو قهرمانی را با تیمش به دست آورد. بدون شک، او یکی از تاثیرگذارترین خط دفاعی تاریخ است. ما مطمئن هستیم که بسیاری از افراد با توجه به سوابق کاری که او به دست آورده است، با این گفته ما موافقت خواهند کرد.

NFL یکی از عناصر پر افتخار ورزش ایالات متحده است. در رشته خود، با اختلاف بسیار زیاد، موفق ترین لیگ است. همانطور که قبلاً گفته ایم، این تیم به قوی ترین تیم ملی جهان می رسد. پیش نویس ها پایه و اساس کل این مفهوم هستند. برای درک درست این ورزش، درک Drafts یک الزام مطلق است. در اینجا، می توانید نگاهی به چند کلاس بیندازید که مهم ترین کلاس های تاریخ محسوب می شوند. این بینش برای شما بسیار جالب خواهد بود، ما از آن مطمئن هستیم. نه فقط کسانی که به تاریخ علاقه مند هستند، بلکه کسانی که اخیراً شروع به کشف آن کرده اند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.