4 سرگرمی برتر برای عاشقان سرعت

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 50 Second

آیا نمی توانید زندگی خود را بدون ورزش های شدید تصور کنید؟ نمی توانید برای مدت طولانی از ماشین یا موتور سیکلت خود جدا شوید؟ آیا از طرفداران سرسخت سرعت های بالا هستید و با اطمینان در بازی های مسابقه ای رایانه شخصی یا پلی استیشن رتبه های اول را کسب می کنید؟ سپس این مقاله ای فقط برای شماست که در آن خطرناک ترین و افراطی ترین انواع ورزش های موتوری را نشان می دهیم و به شما می گوییم که قطعاً باید شما دوستان را خوشحال کند.

وقتی صحبت از رانندگی با وسایل نقلیه ورزشی واقعی در زندگی واقعی می شود، باید توجه داشت که این امر نه تنها در دنیای بازی های دیجیتال امکان پذیر است. امروزه آژانس های اجاره خودرو طیف متنوعی از وسایل نقلیه را متناسب با هر سلیقه و ترجیح و خدمات متنوعی ارائه می دهند. Renty.ae. خدمات کرایه اتومبیل طیف وسیعی از وسایل نقلیه ارزان قیمت و ممتاز از جمله جدیدترین انواع خودروهای برقی را ارائه می دهد. با مراجعه به وب سایت شرکت استخدام کننده، می توانید انواع خودرو را بر اساس برند و مدل آنها انتخاب کنید.

در اینجا لیستی از سرگرمی های مسابقه ای است که ممکن است تجربه کنید.

چالش – مسابقه در اطراف شهر

منبع: unsplash.com

این مقرون به صرفه ترین نوع سرگرمی ماشین شبانه است. رانندگی کردن، یافتن افرادی همفکر که قادر به مبارزه با رقبا برای پیروزی هستند، تفکر منطقی، هوش سریع و حرکت در خیابان های شهر به اندازه کافی خوب است. اگر فقط با ناوبر ماشین رانندگی می کنید، می توانید بلافاصله آن را فراموش کنید. در چالش، او یک دستیار نیست، بلکه فقط یک مانع است. یک نقشه به روز همان چیزی است که شما نیاز دارید!

در نیمه شب در شروع، شرکت کنندگان یک کار دریافت می کنند. باید معما را حل کرد و به جایی رسید که برگزار کنندگان باید منتظر باهوش ترین شرکت کنندگان باشند. و به این ترتیب، برای 4-5 ساعت در حالی که بازی در حال انجام است. در پایان، با توجه به نتایج چالش، برندگان اعلام می شوند.

این بازی جالب است زیرا در اینجا پر کردن فنی ماشین مهم نیست، بلکه روحیه تیمی شرکت کنندگان است.

خطر این ماشین بازی این است که مفاهیم سرعت و انطباق با قوانین راهنمایی و رانندگی در شب پاک می شوند چیزی که در روز به دلیل گرفتگی جاده ها غیرممکن به نظر می رسد، در شب کاملاً واقعی است. بنابراین، افراد تازه وارد اغلب مورد توجه افسران پلیس راهنمایی و رانندگی قرار می گیرند و با هوشیاری به دنبال عاشقان سواری در شب هستند.

کارتینگ

منبع: unsplash.com

کارتینگ یک نوع تفریح ​​فعال است که شغل آن به شما امکان می دهد احساس کنید یک راننده مسابقه واقعی هستید. در عین حال، شما زندگی خود را به خطر نمی اندازید، گویی در حال رانندگی با یک ماشین “شارژ” در یک مسیر واقعی هستید. در حداکثر سرعتی که یک کارت کارت توسعه می دهد 70 کیلومتر در ساعت است. با این حال، در کابین یک ماشین کوچک، بزرگ به نظر می رسد. بنابراین، هنگامی که بسیاری از مردم می ترسند یا به اشتباه موانع را از بین می برند، این برخوردها در مقیاس فاجعه بار به نظر می رسند.

نکته اصلی در کارتینگ پویایی و احساس واقعی مسابقات اتومبیل رانی است. وقتی کسانی هستند که می خواهند برای عنوان قوی ترین رقابت کنند، عالی است. به عنوان انگیزه ای برای برنده شدن، انرژی و اشتیاق بیشتری برای سواری در پیست سرمایه گذاری می شود.

خطر در کارتینگ نسبت به آن ناچیز است که می توان در جاده شبانه منتظر ماند. غلت زدن تقریبا غیرممکن است، آنها به دلیل سرعت غیرمجاز جریمه نمی شوند و نرده های سرنگون شده توسط مربیان جمع آوری می شود. 3:0 به نفع کارتینگ. چهارم دریایی از انگیزه و احساسات مثبت است. علاوه بر این، برای کارتینگ به مهارت خاصی نیاز نیست. مثل رانندگی با یک ماشین با گیربکس اتوماتیک و نه بیشتر. نیازی به فکر کردن به لباس های خاص برای کلاس ها نیست. این یک استخدام موتور سیکلت نیست، جایی که به دانشجویان یک کمد لباس کامل داده می شود که از احتمال آسیب جلوگیری می کند. حتی اگر نرده ها را خراب کنید، خطر ساییدگی تقریباً صفر است.

رالی سرعت

منبع: unsplash.com

این یک ورزش طاقت فرسا، بسیار حرفه ای و کاملاً دیدنی برای افراد آگاه است. مسابقه دهنده باید بالاترین مهارت را داشته باشد تا ماشین رالی خود را در هر آب و هوا، باران یا برف، در بزرگراه یا جاده خاکی، در جنگل یا در بیابان به خط پایان برساند. با این حال، یک سرعت رالی آماتور نیز وجود دارد. طول مسیر 400-500 متر است. میانگین سرعت 80-90 کیلومتر در ساعت است. برگزارکنندگان اعلام می کنند که هر وسیله نقلیه ای که از نظر فنی قابل تعمیر باشد مجاز به شرکت در مسابقه است. با این حال، هیچ کس خطر “کشتن” ماشین محبوب، اما ناآماده خود را در مسیرهای با خاک نورد نمی کند. همه با ماشین های “شارژ” به مسابقه رالی می آیند.

دوی سرعت رالی برای هر طرفدار ورزش موتوری مناسب نیست. اگر دستگاه دهلیزی ضعیف است، رفتن به آنجا حتی به عنوان تماشاگر توصیه نمی شود: همچنان شما را بیمار می کند. تماشای اتومبیل‌هایی که به صورت دایره‌ای در حال دویدن هستند، فقط برای افراد سرسخت یک منظره است.

اگر هنوز تصمیم دارید به عنوان بازدیدکننده به مسابقات رالی اسپرینت بروید، از قبل از دو نتیجه کاملاً متضاد مطمئن شوید: اول این که هرگز وقت خود را در چنین سفرهای بیهوده تلف نخواهید کرد، دوم این که دفعه بعد توانایی های خود را امتحان خواهید کرد. در یک مسابقه برای مبتدیان

مسابقه درگ یک مسابقه 402 متری است

منبع: unsplash.com

این سرگرمی برای آماتورها نیست. دو ماشین “شارژ” با قابلیت های برابر در هر مسابقه شرکت می کنند. حجم موتور، وجود سیستم های کنترل الکترونیکی موتور و توربین ها در نظر گرفته شده است.

هر کسی می تواند در مسابقات شرکت کند. ارائه درخواست ضروری است. معیار اصلی برای مکان نگهداری مسابقه در 402 متر پوشش خوبی دارد در غیر این صورت، خودروها قادر نخواهند بود هر آنچه را که موتورهای شارژ شده خود می توانند نشان دهند.

خطر این است که درخواست اغلب توسط کسانی ارسال می شود که قادر به ارائه سطح امنیتی لازم نیستند. مخاطب اول از همه وارد گروه ریسک می شود. کنجکاوی باعث می‌شود که مکان‌هایی را به بزرگراه نزدیک‌تر کنند و غیبت سارقین و ازدحام جمعیت، اغلب ردیف‌های اول را به جاده می‌آورد.

اگر هنوز تصمیم نگرفته اید که چه نوع مسابقه ای شما را جذب می کند، اما نمی توانید این ایده را رها کنید، در شهر شبانه گردش کنید و از آن لذت ببرید. دریابید که نزدیک‌ترین مسابقه درگ چه زمانی در خارج از شهر برگزار می‌شود، حتی شرکت تماشاگران به شما کمک می‌کند بفهمید که آیا برای مسابقه شبانه خلق شده‌اید یا خیر. اگر بله، با کارتینگ یا چالش شروع کنید. اگر نه، نگران نباشید، زیرا شب های تابستان آخر هفته نمی توانند خسته کننده باشند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *