4 دلیل برای اینکه آفرود را می توان یک ورزش در نظر گرفت

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 58 Second

ورزش در اطراف ما وجود دارد. همه ما ورزش را دوست داریم. مورد علاقه شما چیست؟ برای نویسنده شما فوتبال است. NFL به طور دقیق. این یک شکل عالی از سرگرمی و یک ورزش بسیار رقابتی است. برخی از مردم عاشق فوتبال هستند، برخی دیگر عاشق بسکتبال هستند. برای برخی، همه چیز در مورد ورزش خودرو است. چیزهای زیادی برای صحبت در آن بخش وجود دارد. در حالی که همه مسابقات F1 را یک ورزش می‌دانند، وضعیت در مورد آفرودها یکسان نیست. چرا باید تعجب کنید؟ خوب، شما می توانید به هر شکلی که دوست دارید پاسخ دهید.

اول از همه، مردم عاشق بحث کردن هستند. آنها می گویند این یک ورزش نیست فقط با وجود شما. برای دیگران، آنها آن را به عنوان یک رقابت مستقیم، یا به عنوان یک تازگی که هدف آن یک ورزش است، اما هنوز هم نیست، نمی بینند. اسکیت بورد نیز وضعیت مشابهی را پشت سر می گذارد. آیا این یک سرگرمی و فعالیت در فضای باز است یا می توان آن را به عنوان یک ورزش در نظر گرفت؟ با قضاوت بر اساس عنوان ما، می توانید ببینید نویسنده شما در کجا ایستاده است. برای من یک ورزش است. آنقدر چیزهای زیادی برای ارائه در این بخش دارد و ویژگی‌های زیادی دارد که آن را به یک ورزش تبدیل می‌کند که شمارش آنها دشوار است.

خوشبختانه برای همه کسانی که این مقاله را می خوانند، به همان اندازه که سخت است، این کار را انجام خواهم داد. از این گذشته، شنیدن استدلال من در این زمینه خوب است. آیا شما علاقه مند به شنیدن چهار دلیل من هستید که چرا آفرود را می توان یک ورزش در نظر گرفت؟ اگر هستید، بهترین راه برای اینکه بفهمید چرا نظر من به این شکل شکل گرفته است، ادامه خواندن است. تا آنجا که نظرات دیگر پیش می رود، ما می توانیم به همه این اطمینان را بدهیم HighCountryOffroad تمایل دارد با من موافق باشد

در مورد شما، اگر موافق نیستید، اینطور نیست که من برام مهم نیست. انجام میدهم! اما، شما باید نظر خود را بیان کنید و در مورد آن توضیح دهید. این را می توان در زیر در بخش نظرات انجام داد. خجالتی نباش اگر مخالف هستید، در گفتن آن آزاد باشید. من می خواهم آنچه را که فکر می کنم بگویم، بنابراین هیچ کس برای انجام همان کار قاضی نخواهد بود. حالا بیایید شروع کنیم.

این نیاز به مهارت دارد

منبع: unsplash.com

برای انجام کار در هر ورزشی به مهارت نیاز دارید. NFL مملو از ورزشکاران وحشی است و با این حال آرون دونالد بالاتر از همه آنها ایستاده است. مهارت او برای یک DT بی سابقه است. در خارج از جاده هم همینطور. می توانید شروع به انجام آن کنید و دوست داشتن آن به عنوان یک سرگرمی. خوبه. اما، با گذشت زمان، با تلاش و پشتکار کافی، متوجه خواهید شد که چرا این یک ورزش است. به عنوان مثال، می توانید در جاده غبارآلود محلی خود به خارج از جاده بروید. خارج از جاده است. یکی، یک کودک می تواند فتح کند، اما با این وجود یک ماجراجویی خارج از جاده. اما، هر چه بیشتر این کار را انجام دهید، عجله برای انجام آن بیشتر می شود. با گذشت زمان به سمت کوهستان های آفرود می روید و سعی می کنید از موانع مختلف عبور کنید. ترفندهای خاصی وجود دارد که می‌توانید در بسیاری از مکان‌های دورافتاده به افرادی که عاشق مهمانی‌های خارج از جاده هستند، امتحان کنید و فتح کنید. اما، بدون مهارت واقعی، نمی توانید بر هیچ جاده ای غلبه کنید. شما باید تمرین کنید و از نظر جسمی و ذهنی آماده باشید. در این حوزه شبیه به پیاده روی، کوه نوردی یا حتی مسابقه خاکی است.

رقابتی است

منبع: unsplash.com

بله همینطور است! بسیاری از مردم استدلال می کنند که هیچ رقابت واقعی در مورد آفرود وجود ندارد و آنها نمی توانند بیش از این اشتباه کنند. ما در روز و زمان دوربین های داشبورد و دوربین های GoPro نیز زندگی می کنیم. شما می توانید هر ماجراجویی خود را ضبط کنید. آن را به دوستان مشتاق خود نشان دهید. کجا رفتی و چقدر وقت گذاشتی. همان را امتحان خواهند کرد آنها سعی می کنند رکورد شما را بشکنند. آنها برای رقابت تلاش خواهند کرد. آیا این را می شنوید؟ رقابت! آفرود به معنای غلبه بر چالش ها و رسیدن به نقطه A قبل از دوستان یا هر مرد یا زن دیگری است. هنگامی که وارد دنیای آفرود شوید، متوجه خواهید شد که رقابت بسیار بالایی دارد. در سرتاسر دنیا مسابقات مختلفی در این ورزش برگزار می شود. بله، وقت آن است که آن را ورزش بنامیم. هر مردی که در SUV خود نشسته و به خارج از جاده رفت، حتی برای مدت کوتاهی، این احساس را داشت که با رقابت سنگینی روبرو است. رالی داکار. چرا اگر این کار را به تنهایی، در وسیله نقلیه زمینی خود انجام دهید، تفاوت دارد؟ این نیست.

برای حرفه ای شدن زمان می برد

منبع: unsplash.com

درست مانند هر ورزش دیگری، هیچ کس با مهارت های لازم برای این ورزش متولد نمی شود. شما باید تکامل پیدا کنید، رشد کنید، تمرین کنید، و تجربه کسب کنید تا بتوانید آن را به روش مناسب انجام دهید. بسیاری از شما در کودکی عاشق آن می شوید و این کار را با اعضای ارشد خانواده خود انجام می دهید. دیگران می توانند بعداً وقتی با دوستان خود به خارج از جاده می روند، عاشق آن شوند. اما، زمان و شجاعت لازم است تا خودتان فرمان را در دست بگیرید. برای اینکه بتوانید از برخی از سنگین ترین جاده های جهان عبور کنید به زمان و تجربه نیاز دارید. چه تفاوتی دارد که بگوییم میشائیل شوماخر، که سال ها طول کشید تا در فرمول یک قهرمان جهان شود؟ نه زیاد تنها چیزی که لازم است این است که آفرود با نهادهای خود جدی شود و شروع به مبارزه برای حقوق خود کند. به زودی مسابقات جهانی آفرود رسمی برگزار خواهد شد.

دسته بندی دارد

منبع: unsplash.com

این به نظر من بسیار مهم است. درست مانند هر ورزش دیگری، این ورزش نیز دارای دسته بندی ها و رشته هایی است. شما می توانید با انواع مختلفی از وسایل نقلیه خارج از جاده بروید. برای یکی می توان آن را با یک دوچرخه ساده انجام داد. بعد از آن موتورسیکلت ها، اتومبیل ها، SUV ها وجود دارند و حتی می توانید این کار را با کامیون ها انجام دهید. هیچ مانعی برای شما وجود ندارد دسترسی به برخی مکان‌ها در یک SUV آسان است. اما، هوندا سیویک شما چطور؟ به همین راحتی نیست درست است؟ اما، می‌توان رقابتی را در جایی که Civics انجام می‌داد، ایجاد کرد مسابقه در شرایط گل آلود. همه چیز قابل انجام است. اول از همه، باید شروع کنیم به آن به عنوان یک ورزش نگاه کنیم. بعداً می توان تمام شرایط مناسب را برای آفرود به عنوان یک ورزش به دست آورد و رشته های واقعی ایجاد کرد. همه چیز با به اشتراک گذاری این مقاله با دوستان خود در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی آغاز می شود. از آنجا به بعد، فقط مسئله زمان است که افراد بیشتری آن را به همان شکلی که من می بینم ببینند. مثل ورزش!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.