31 عضو جبهه میهن پرستان در نزدیکی رویداد غرور آیداهو دستگیر شدند

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 2 Second

وایت گفت که همه 31 نفر به توطئه برای شورش متهم شدند که یک جنایت است. او گفت که این افراد بعد از ظهر شنبه مراحل رزرو را سپری می کردند و قرار است روز دوشنبه محاکمه شوند.

وایت گفت که بر اساس شواهد جمع آوری شده و اسناد، مقامات دریافتند که این گروه در حال برنامه ریزی برای شورش در چندین منطقه از مرکز شهر بود، نه فقط در پارک.

وایت گفت که پلیس ادوات ضد شورش، یک نارنجک دودزا، محافظ ساق پا و سپر داخل ون پیدا کرد. او گفت که آنها وصله های بازویی و آرم هایی روی کلاه های خود داشتند که آنها را به عنوان اعضای جبهه میهن پرستان معرفی می کرد.

وایت گفت که پلیس در مورد U-Haul از اطلاعاتی مطلع شد که گزارش داد “به نظر می رسد ارتش کوچکی در خودرو در حال بارگیری است” در پارکینگ یک هتل. او گفت که مقامات بلافاصله بعد از این کامیون را دیدند و آن را کشیدند.

ویدئوهایی از دستگیری منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که مردان روی چمن‌ها زانو زده‌اند و دست‌هایشان را از پشت بسته‌اند.

پشت یکی از پیراهن‌ها نوشته شده بود: «Reclaim America».

پلیس مردان را یکی پس از دیگری به جلوی خودروهای گشت هدایت کرد، نقاب‌هایشان را برداشت و سپس آنها را به ون پلیس آورد.

وایت گفت که افراد دستگیر شده از حداقل 11 ایالت از جمله واشنگتن، اورگان، تگزاس، یوتا، کلرادو، داکوتای جنوبی، ایلینوی، وایومینگ، ویرجینیا و آرکانزاس بودند.

او گفت که فقط یکی از آیداهو بود.

کامیون نزدیک جایی که اتحاد پراید شمال آیداهو در حال برگزاری رویداد Coeur d’Alene Pride در پارک بود متوقف شد. در این مراسم پلیس حضور خود را در منطقه افزایش داده بود.

باب نوریس، کلانتر شهرستان کوتنای به خبرنگار Coeur d’Alene Press گفت: “به نظر می رسد این افراد برای شرکت در رویدادهای صلح آمیز به اینجا نیامده اند.”

جبهه میهن پرستان توسط مرکز حقوقی فقر جنوبی به عنوان “گروه نفرت ناسیونالیست سفیدپوست” توصیف می شود که پس از تظاهرات مرگبار “حق را متحد کنید” در شارلوتزویل، ویرجینیا در سال 2017 تشکیل شد.

مرکز حقوقی فقر جنوبی درباره این گروه گفت: «جبهه میهن پرست بر شعارهای نمایشی و کنشگری متمرکز است که می تواند به راحتی به عنوان تبلیغات برای بخش های آن در سراسر کشور توزیع شود.

مرکز حقوقی فقر جنوبی گفت که مانیفست این گروه خواستار تشکیل یک قومیت سفیدپوست در ایالات متحده است.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.