گوشت کمتر در منوی اجلاس سبز آلمان

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 38 Second

برلین: رهبرانی که برای اجلاس G7 در جنوب آلمان این آخر هفته گرد هم می‌آیند، معمولاً دلیلی برای انتظار غذاهای مجلل باواریایی مانند شواینشاکس، بند انگشتی گوشت خوک آبدار که چربی می‌چکد، و انبوهی از غذاهای گوشتی دیگر را دارند.

اما این بار نه. پایداری شعار امسال نه فقط برای این اجلاس، بلکه برای همه نشست های بین المللی است که آلمان میزبان آن است. و آنچه برای محیط زیست خوب است برای طرفداران غذاهای سنتی آلمانی که از گوشت تهیه می شود کمتر است.

یکی از وزیران در اوایل سال جاری آه کشید: «در تمام جلسات گروه 7 گوشت کمتری در فهرست غذا وجود دارد. وزارت خارجه اصرار دارد.

سبزها بوم شناس دومین حزب بزرگ در ائتلاف سه جانبه صدراعظم اولاف شولز هستند و همه وزرای این حزب مشتاق هستند که مهر زیست محیطی بر سیاست های خود بگذارند.

در مورد کارنامه آنالنا بائرباک، وزیر امور خارجه سبزها، که به اجلاس های بین المللی گسترش می یابد.

بسیاری از متخصصان کشاورزی استدلال می‌کنند که خوردن گوشت تجملی است که بشریت کمتر توانایی پرداخت آن را دارد – مجموع گازهای گلخانه‌ای ناشی از پرورش و خوردن گوشت گاو می‌تواند 200 برابر بیشتر از آجیل یا سبزیجات ریشه‌دار باشد.

برلین منوی رهبران را تا پس از صرف غذا در دسترس عموم قرار نمی دهد، اما این تمایل از غذای آماده ای که قبلاً برای هزاران کارمند و روزنامه نگاری که در گردهمایی آلپاین شرکت خواهند کرد، اعلام شده است.

دولت در مورد خروجی مورد انتظار از 50 کلوچه این رویداد گفت: “تمرکز بر غذاهای فصلی و خلاقانه وگان و گیاهی خواهد بود.” “گوشت و ماهی عمدا فقط به عنوان “افزونه” در نظر گرفته می شوند.”

رهبران آلمان، ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، فرانسه، ایتالیا و ژاپن بدون شک مسائل مهمتری نسبت به آشپزی در ذهن خود دارند.

با کاهش ذخایر گاز روسیه در پس زمینه تهاجم مسکو به اوکراین، وزیر اقتصاد رابرت هابک، سبز، مجبور به توقف اعدام نیروگاه های آلاینده زغال سنگ آلمان شد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.