گروه فعال GOP به ناظران نظرسنجی میشیگان دستور می دهد با 911 تماس بگیرند

سیاسی
0 0
Read Time:4 Minute, 2 Second

POLITICO ضبط را از یک شرکت کننده دریافت کرد. حدود 50 نفر در تماس زوم که توسط باکاله اداره می شد، حضور داشتند.

سندی کیزلمدیر اجرایی نیروی صداقت انتخاباتی که برای یک کرسی قانونگذاری ایالتی نامزد شده است، گفت که فراخوانی برای اجرای قانون باید فقط برای مسائلی اتفاق بیفتد که قابل حل نیستند. کیزل از طریق تماس تلفنی به پولیتیکو گفت: «اگر در موردی با مشکلی مواجه می‌شوید و به جایی نمی‌رسید، چاره شما این است که گزارشی را تهیه کنید.» او گفت که هدف “این است که همه یک چیز را ببینند.”

ما همیشه بسیار مراقب بوده ایم که به مردم بگوییم بسیار مؤدب و با ملاحظه باشند. این جنگی نیست که ما بخواهیم مردم را بیرون کنند.

تعدادی از شرکت کنندگان در این نشست از مشارکت نیروهای مجری قانون در اختلافات در پای صندوق های رای حمایت کردند.

به گفته یک شرکت کننده زن ناشناس، کلانترها می توانند قدرت قابل توجهی داشته باشند. من فقط می دانم که تماس با 911 کاری است که باید انجام دهیم. زیرا کلانتر دارای اختیارات نهایی، اختیارات بیشتر، هر نهاد دیگری که در انتخابات دخیل است، دارد.» یک مرد ناشناس شرکت کننده زنگ زد: “اگر تخلفی صورت بگیرد، می توانم در مقابل معاون کلانتری به قانون اشاره کنم و به آن استناد کنم.”

هدف از این جلسه بررسی “عملیات برش کاغذ” بود، تلاشی که توسط کارکنان نظرسنجی برای به دست آوردن کپی از نوارهای جدولگر دستگاه رای گیری انجام شد. پس از تشریح مختصر این روند، باکاله به اشتراک گذاشت که اخیراً برای مشاوره با “یکی از دوستان ما در مجریان قانون” تماس گرفته است.

واقعاً انتظار دارید پلیس چه کاری انجام دهد؟ همان مرد ناشناس پرسید.

بارکاله با اشاره به اینکه سیستم 911 تماس را ضبط می کند، پاسخ داد: “این بیشتر مستندی از وقوع است.”

با این حال شخص دیگری در این جلسه گفت که هدف شروع تحقیقات است. او گفت: “بهترین کار این است که با 911 تماس بگیرید و سپس وقتی آنها شروع به تحقیق کردند، می توانند اسامی وکلا را دریافت کنند و آنها می توانند بفهمند که چه کاری باید انجام دهند.”

این ضبط‌ها نشان می‌دهد که چگونه افرادی که به دروغ معتقدند آخرین انتخابات دزدیده شده است، می‌توانند اختلالات احتمالی در محل‌های رای‌گیری در انتخابات جاری یا آتی ایجاد کنند و اهرم‌هایی که گروه‌های فعال حزب جمهوری‌خواه در نظر دارند برای ایجاد زمینه‌ای برای آرا و فرآیندهای رای‌گیری در حوزه‌های دارای رای‌دهی شدید دموکرات‌ها استفاده کنند. .

میشیگان ایالتی است که کلانتر دار لیف از شهرستان بری روستایی در آن قرار دارد تحقیقات خود را ادامه می دهد رد کرد که در انتخابات 2020 تقلبی علیه ترامپ صورت گرفته است، از جمله اینکه دستگاه های رای گیری آرای ترامپ را به جو بایدن دموکرات تبدیل کردند. لیف از دادگاه ها درخواست کرده است تا تجهیزات انتخاباتی را مصادره کنند و بازرسان را برای محاکمه و بازجویی از کارمندان محلی فرستاده است – همه اینها با موفقیت کمی همراه بوده است.

کمیته ملی جمهوری خواه، که همچنین کارگاه هایی را در مورد چگونگی به چالش کشیدن آرا و فرآیندهای رای گیری برگزار می کند، در جلسات خود تاکید کرده است که همه کارگران باید از قوانین ایالتی و محلی از جمله ممنوعیت استفاده از وسایل الکترونیکی که می تواند حریم خصوصی رای دهندگان را به خطر بیندازد، پیروی کنند. با این حال برخی از شرکت کنندگان در جلسه یکشنبه شب اظهار داشتند که قصد ندارند از این قوانین تبعیت کنند.

یکی از شرکت‌کنندگان زن با پیشنهاد «گوشی‌هایی» که می‌توانند ضبط کنند، گفت: «آیا کسی می‌تواند مانند دوربین مخفی یا میکروفون باشد، بنابراین اگر در دیترویت کار می‌کنید، می‌توانید آن چیزها را اجرا کنید و هرگز متوجه نشوند که در حال اجرا هستند.

همان مرد ناشناس شرکت کننده پاسخ داد: “این هدف من است، رک و پوست کنده به قوانین فریکین اهمیتی نمی دهم.”

من یک تلفن در جیب خود خواهم داشت، با یک گوشی عالی [recording] سیستم، زیرا، صادقانه بگویم، در پایان روز اینجا، ما باید بتوانیم، اگر مشکلی وجود دارد و من دعا می کنم اینطور نباشد. حالا، می‌دانید، ما باید شواهدی داشته باشیم تا برگردیم و ادعای خود را تأیید کنیم، زیرا در غیر این صورت، او گفته است.»

کیزل گفت که گروه او هرگز نقض قوانین را تایید نخواهد کرد و این فراخوان برای هرکسی که آموزش کارمندان نظرسنجی را گذرانده باشد، آزاد است، با توجه به اینکه چندین گروه خارجی و کمیته ملی جمهوری خواه میزبان آنها هستند.

او گفت: “این یک فراخوان آزاد برای هر کسی است که برای کار ثبت نام کرده است.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *