گردآوری روزانه، 19 سپتامبر: مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت آغاز می شود. اخراج بیشتر در Shopee. زنی که با چاقو در تامپین شلوغ کرده بود دستگیر شد

اخبار خارجی
0 0
Read Time:3 Minute, 19 Second

بیایید شما را با داستان های روز آشنا کنیم.

پادشاه چارلز و دیگر اعضای ارشد سلطنتی بریتانیا به همراه رهبران و پادشاهان جهان در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در کلیسای وست مینستر در روز دوشنبه (19 سپتامبر) با ملکه الیزابت دوم وداع کردند.

این اولین تشییع جنازه ایالتی بریتانیا پس از مراسم تشییع جنازه وینستون چرچیل در سال 1965 است.

پس از تشییع جنازه ایالتی، صفوف به سمت طاق ولینگتون در هاید پارک کرنر به راه افتاد. در آنجا تابوت را در ماشین نعش کش قرار دادند تا به ویندزور سفر کند، جایی که ملکه به همراه همسرش شاهزاده فیلیپ به خاک سپرده خواهد شد.

صدها هزار نفر در مرکز لندن جمع شدند تا شاهد مراسم طولانی‌ترین پادشاه بریتانیا باشند.

در اینجا خلاصه ای از آنچه در طول روز انتظار می رود ارائه می شود، که به این مناسبت در بریتانیا تعطیل رسمی اعلام شده است.

طوفان نانمادول، یکی از بزرگ‌ترین طوفان‌هایی که در سال‌های اخیر ژاپن را درنوردیده است، دست‌کم دو نفر را کشته و حمل‌ونقل را مختل کرده و تولیدکنندگان را مجبور به توقف فعالیت کرده است.

چهاردهمین طوفان فصل ژاپن در اواخر روز یکشنبه به نزدیکی شهر کاگوشیما رسید و سپس به جزیره غربی کیوشو رسید و صبح دوشنبه به سمت جزیره اصلی هونشو حرکت کرد.

رسانه‌های محلی می‌گویند جسد یک مرد در داخل خودروی خود که بر روی پشت بام وسط یک مزرعه غوطه‌ور شده بود، پیدا شد، در حالی که مرد دیگری پس از گرفتار شدن در رانش زمین جان باخت.

دوره های متناوب باران شدید توکیو را درنوردید، اما کسب و کارها در پایتخت عمدتاً طبق معمول کار می کردند.

غول تجارت الکترونیک Shopee در روز دوشنبه (19 سپتامبر) مشاغل بیشتری را با استناد به “تلاش های مداوم برای بهینه سازی کارایی عملیاتی با هدف دستیابی به خودکفایی در سراسر تجارت ما” کاهش داد.

تعدیل نیروها به صورت داخلی صبح در سالن های شهر با کارکنان اعلام شد.

در اوایل این ماه، شرکت تجارت الکترونیک ده‌ها پیشنهاد شغلی را لغو کرد و در ماه ژوئن، Shopee برخی از کارکنان خود را در تیم‌های تحویل غذا ShopeeFood و پرداخت آنلاین ShopeePay در جنوب شرقی آسیا، و همچنین کارکنان خود را در مکزیک، آرژانتین و شیلی اخراج کرد.

فارست لی، مدیر عامل شرکت سی، هفته گذشته در نامه‌ای به کارمندان شرکت مادر گفت که این شرکت اخیراً “اعلامیه‌های دشواری” ارائه کرده است و به یک دوره پرتلاطم برای صنعت فناوری اشاره کرده است.

سی زیان خالص 931 میلیون دلاری در سه ماهه دوم را گزارش کرد که بیش از دو برابر زیان در مدت مشابه سال قبل است.

زنی که عصر دوشنبه (19 سپتامبر) با چاقو در خارج از مدرسه متوسطه سنت هیلدا در تامپینز غوغا کرد، به دلیل داشتن یک سلاح تهاجمی دستگیر شد.

شاهدان گفتند که او را دیدند که تاب می خورد و تیغه اش را تکان می داد، و با نزدیک شدن افسران پلیس به او آشفته تر شدند.

پلیس گفت این زن با چاقو به شکم خود ضربه زد و تهدید کرد که به خود آسیب بیشتری می رساند.

پلیس گفت که یک افسر برای جلوگیری از آسیب بیشتر او یک تیزر شلیک کرد.

این زن به دلیل داشتن سلاح تهاجمی و مشکوک به جرایم مواد مخدر دستگیر و بر اساس قانون سلامت روان (مراقبت و درمان) نیز دستگیر شد.

او هوشیار و در وضعیت پایدار به بیمارستان منتقل شد.

آیین نامه ای که وظایف مدیران و مدیران شرکت ها را در مورد ایمنی و سلامت محیط کار مشخص می کند، تا اکتبر منتشر خواهد شد. همچنین مسئولیت پذیری آنها در قبال حوادث ناشی از کار را تقویت می کند.

هنگامی که بر اساس قانون ایمنی و بهداشت محل کار (WSH) تخلفی وجود داشته باشد، دادگاه ها می توانند در قضاوت خود رعایت قوانین عمل را در نظر بگیرند.

این قانون برای شرکت‌هایی در تمام صنایع، حتی آن‌هایی که کار دستی ندارند و خطر آسیب فیزیکی کمی دارند، اعمال می‌شود. همچنین رفاه روانی کارگران را پوشش می دهد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.