کجا مانگا را قانونی بخوانیم؟

ورزشی
0 0
Read Time:6 Minute, 33 Second

اگر به اندازه ما زمان صرف خواندن مانگا کرده اید، احتمالاً حداقل یکی از موارد زیر را شنیده اید: برنامه، وب سایت، فروشگاه و غیره. خب، اگر این را به عنوان نویسنده می خوانید و نه مانگا. هنرمند، احتمالاً در مورد اینکه بهترین مکان را برای خواندن مانگا به صورت قانونی پیدا کنید، سردرگم هستید.

بسیاری از وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها دسترسی به مانگا را به‌عنوان راهی آسان برای پشتیبانی از خدمات خود یا دادن چیزی برای خواندن در هر لحظه به کاربران خود ارائه می‌کنند. وب‌سایت‌های دیگر راهی برای خواندن مانگا با قیمتی خاص یا برای مدت زمان معینی به خوانندگان ارائه می‌دهند. حتی برخی از بزرگترین ناشران به خوانندگان این فرصت را می دهند که برخی از آثار مورد علاقه خود را برای مدت زمان معینی بخوانند. در این مقاله، ما اصول اولیه خواندن مانگا را به صورت قانونی بررسی می کنیم و به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید که آیا این کار برای شما مناسب است یا خیر.

کمیک ژاپنی به صورت قانونی چه خوانده می شود؟

منبع: blog.en.uptodown.com

خواندن مانگا عمل خواندن و لذت بردن از نوع خاصی از رسانه است. این به هیچ وجه شبیه ساختن یک فیلم یا برنامه تلویزیونی درباره داستان یا شخصیت های مورد علاقه شما نیست. مانگا کمیک های ژاپنی است که توسط Mangakas ساخته شده است. این به شدت تحت تأثیر فرهنگ، سنت و زبان ژاپن است. جمعیت شناسی و ژانرها دارد. ژانرهای معروف مانگا عبارتند از: عاشقانه، ترسناک، ماجراجویی، فانتزی و اکشن.

کتاب های معروف مانگا سری انیمه های مخصوص به خود را دارند. تفاوت اصلی بین یک مانگا و یک رمان، رسانه انتشار است – مانگا در فرمت دیجیتال روی کاغذ چاپ می شود و سپس به صفحات برش داده می شود تا بتوان آن را در تبلت یا لپ تاپ خواند. یک رمان به عنوان یک کتاب منتشر می شود، اما یک مانگا ترسیم می شود و روی کاغذ نوشته می شود و سپس به دنیای مجازی چسبانده می شود.

اکثریت قریب به اتفاق رسانه هایی که خوانندگان در هر سنی می توانند از آنها قدردانی کنند، برای خواندن و لذت بردن در اینترنت در دسترس هستند. اکثر پلتفرم‌های انتشارات دیجیتالی بزرگ جهان به خوانندگان اجازه می‌دهند محتوای دیجیتالی خود را به صورت تک‌سرویس یا مجموعه‌ای ایجاد و منتشر کنند.

کجا کتاب های مانگا را به صورت قانونی بخوانیم؟

منبع: jw-webmagazine.com

بسیاری از مانگاخوان های آنلاین می توانند از در دسترس بودن نسخه فیزیکی کار خود بهره مند شوند. معمولاً می‌توانید یک نسخه از مانگای ژاپنی خود را از یک کتاب‌فروشی یا کتابخانه یا اگر به‌دنبال تجربه خواندن رسمی‌تری هستید، از یک کتابخانه دانشگاهی خریداری کنید. همچنین می‌توانید یک مانگای ژاپنی را از هر خرده‌فروشی که کتاب‌ها را به صورت آنلاین نگهداری می‌کند سفارش دهید.

همچنین می توانید مانگا را به صورت آنلاین از طریق سایت های رایگان مانگا بخوانید. این سایت های مانگا برای کاربران راحت، ایمن و راحت هستند. 5 سایت برتری که من کشف کردم عبارتند از:

  1. مانگاگو
  2. مانگاکاکالوت
  3. مانگاوول
  4. خواندن مانگا
  5. منگفریک

این سایت ها رایگان هستند و می توان با خیال راحت از طریق هر دستگاهی به آنها دسترسی داشت. آنها حاوی یک بایگانی عظیم هستند که در آن می توانید پرفروش ترین ها، بازدیدها و نسخه های جدید را بیابید. مانگاکای مشتاق نیز می‌توانند آثار خود را ارسال کنند.

چگونه کتاب های کمیک ژاپنی را به صورت قانونی بخوانیم؟

منبع: visit-chiyoda.com

برای لذت بردن قانونی از خواندن مانگا، باید مدارک قانونی مناسب را داشته باشید. در حالی که در برخی کشورها می توان با ادعای استثنایی برای خوانندگان زیر سن قانونی رفت و آمد کرد، اما بیشتر کشورها قبل از شروع مطالعه به کاغذبازی زیادی نیاز دارند.

محبوب ترین اسنادی که می توانید برای اثبات بزرگسال بودن خود استفاده کنید، دیپلم دبیرستان یا پاسپورت شما است. سایر اسنادی که ممکن است به عنوان مدرک پذیرفته شوند عبارتند از: گواهی تولد، گواهینامه رانندگی، گذرنامه، و مدرک شناسایی دولتی.

کتابخانه دبیرستان شما ممکن است چند نسخه از تکالیف دبیرستان و کتاب های شما داشته باشد که می توانید برای تحقیق درخواست کنید. تکالیف سفارشی را می توان در کتابخانه ها نیز یافت و اغلب به راحتی به صورت رایگان به دست می آید.

برای شروع مطالعه، یک برنامه خواندن آنلاین رایگان پیدا کنید و فرآیند درخواست را دانلود کنید. پس از آن، راهنما را بخوانید، مقدمه را بخوانید و سپس کتاب را بخوانید. از آنجا، دستورالعمل های کتاب را دنبال کنید تا یک دید کلی از قوانین و مقررات مربوط به خواندن کتاب و نحوه دسترسی به آن داشته باشید.

پس از درک روشنی از قوانین و مقررات مربوط به مطالعه، می توانید شروع به اعمال آنها در مطالعه خود کنید. در اینجا چند ایده برای کمک به شما برای شروع وجود دارد:

یک کتابخانه محلی یا کتابخانه دانشگاهی پیدا کنید که دارای برنامه خواندن آنلاین باشد. از یک کتابدار بپرسید که آیا می‌توانید کتابی را از قفسه‌های آن‌ها امانت بگیرید یا از یکی از اعضای هیئت علمی بپرسید که آیا او می‌تواند مجموعه کتاب‌هایشان را به اشتراک بگذارد. از یکی از کارمندان کتابفروشی بپرسید که آیا می توانند به شما کمک کنند تا کتابی را به صورت رایگان انتخاب کنید. از دوستان یا اعضای خانواده بپرسید که آیا کسی می تواند به شما کمک کند.

آیا خواندن کتاب های مانگا به صورت قانونی بهتر است؟

احساس فشار برای بررسی هر برنامه جدید و آینده و موارد مشابه و نوشتن نظرات درخشان آسان است. در حالی که هیجان‌زده شدن در مورد مزایای احتمالی برنامه‌هایی که فرصت‌های مطالعه را ارائه می‌دهند، آسان است، مهم است که به یاد داشته باشید که بسیاری از برنامه‌ها مخرب یا بد هستند. اگر این برنامه‌ها به شبکه‌ای ناامن وصل شوند یا به شبکه‌ای ناامن متصل شوند، ممکن است خطر امنیتی برای کاربران ایجاد کنند از کلید خصوصی استفاده کنید که به سرقت رفته است

بهترین راه برای محافظت از خود و همراهان مطالعه‌تان این است که از هر گونه اتصال اینترنتی که از اعتبار مخفی یا سرقت شده استفاده می‌کند، اجتناب کنید. به خاطر داشته باشید که اگر مطمئن نیستید که چگونه آن را تهیه کنید، همیشه می توانید از یک کتابدار یا کارمند کتابفروشی درخواست کنید. از اطلاعاتی که به شما اعطا شده است استفاده کنید تا در دام اعتماد به کسی که در قلب شما بهترین علاقه را ندارد، نیفتید.

آیا باید مانگا را آنلاین بخرید؟

منبع: ipadizate.com

برای خرید و فروش آنلاین کتاب های دیجیتال قوانین و مقررات کمی وجود دارد.

  • اول از همه، مطمئن شوید که واقعاً به دنبال کتاب هستید و نه محصول. اگر کتابی خریداری کردید و متوجه شدید که درس‌ها یا شخصیت‌هایی که به دنبال آن هستید در کتاب وجود ندارند، آن را به فروشگاه برگردانید و بازپرداخت کنید. همیشه وضعیت خریدهای خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که در وضعیت مناسبی هستند تا به فروشگاه برگردید و کتاب را تحویل بگیرید.
  • دوم، اگر بخواهید کتابی را پیش خرید کنید، اکثر ناشران دیجیتال ملزم نیستند به شما تخفیف بدهند. در مورد پیش‌سفارش کتاب، هیچ تضمینی برای بازگشت پول وجود ندارد، اگرچه اگر در یک بازه زمانی معین به درب منزل شما تحویل داده نشود، می‌توانید بازپرداخت کنید.
  • در نهایت، اگر کتابی را از یک فروشگاه دیجیتالی دریافت می‌کنید، قبل از کلیک کردن بر روی «خرید»، آن را مطالعه کرده و مرور کنید. بخش بررسی را بخوانید تا متوجه شوید که آیا محتوا به اندازه کافی برای خرید خوب است یا خیر. توجه داشته باشید که نقدها اغلب می‌توانند بیشتر از کتاب‌ها انتقاد کنند تا خدمات دیجیتال.

خط پایین

اطلاعات این مقاله به شما کمک می کند تا بهترین انتخاب را برای عادت های مطالعه خود داشته باشید. شما می خواهید مطمئن شوید که شما عادات خواندن با الزامات زبان خارجی شما هماهنگ هستند و با تجربه خواندن راحت هستید.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
100 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *