چگونه یک آخرالزمان زامبی موج جدیدی از تبلیغات Dem را خبر می دهد

سیاسی
0 0
Read Time:8 Minute, 29 Second

Wide Angle Research، یک سازمان غیرانتفاعی متمرکز بر جابجایی مخاطبان دارای درگیری سیاسی، تاکتیک‌های سخت‌گیرانه‌ای را که به علامت تجاری پایان فصل کمپین تبدیل شده‌اند کنار نمی‌گذارد. درعوض، عاملان با انتشار نقاط آنلاینی که قصد داشتند تاریک‌ترین ترس‌های آمریکایی‌ها را از بین ببرند، از این هم فراتر رفتند.

از یکی از تبلیغاتدختر 10 ساله پس از تجاوز جنسی در بیمارستان آرام می گیرد. یک پزشک به والدینش می گوید که باید برای آزمایش بارداری به عنوان بخشی از دستور جدید دولت برگردد. راوی در این نام می گوید که ایالت ها بدون استثناء ممنوعیت سقط جنین را تصویب می کنند و می افزاید که «یک متجاوز می تواند خود را به یک کودک تحمیل کند. اما برای اینکه او را مجبور به بچه دار شدن کند، حکومت جمهوری خواهان لازم است.»

از یک نقطه دیگر، والدین به دلیل کودک آزاری به دلیل حمایت از فرزند تراجنسیتی خود دستگیر می شوند. مورد سوم بر تهدیدهای خشونت آمیز متمرکز است کارگران انتخاباتی.

سبک و قالب کمپین تبلیغاتی، که با کمک شرکت 76 Words تولید شده است، از بیش از 18 ماه تحقیق غیرمتعارف، از جمله مطالعاتی که عمیقاً در روان رأی دهندگان کاوش کرده است، ساخته شده است. فعالان در Wide Angle Research معتقدند که این یک مرز جدید در کمپین دیجیتال است.

همه چیز در حال حاضر در مورد اینکه چگونه دموکرات ها بر روی سقط جنین تمرکز می کنند در اخبار است زیرا آنها متوجه شده اند که این موضوع برای آنها بسیار قدرتمند است. اینکه موشوویچ، مدیر اجرایی تحقیقات زاویه باز، گفت. «اما چه ارتباطی با این واقعیت دارد که دفاتر انتخابات در حال حاضر خود را با شیشه های ضد گلوله تقویت می کنند زیرا مقامات انتخاباتی از جان خود می ترسند؟ چه ربطی به آن دارد [Texas] دولت [Greg] ابوت به آژانس‌های کودک می‌گوید که باید درباره والدینی که از فرزندان ترنس خود حمایت می‌کنند تحقیق کنند؟ دموکرات ها می توانند این انتخابات را در مورد یک موضوع (سقط جنین)، یا دموکرات ها می توانند مسائل را به هم گره بزنند و آن را در مورد چیزی بزرگتر بسازند.»

Wide Angle Research که در سال 2021 راه اندازی شد، جزو شناخته شده ترین نام های Beltway نیست. در واقع، وب سایت آن پراکنده است، موشوویچ پروژه را از یک کابین در کوه های کلرادو رهبری کرده است. و این گروه از ذکر اسامی سرمایه‌گذاران خود خودداری کرد، به جز اینکه بگوید که توسط چندین فرد با ارزش خالص حمایت می‌شود که به قول موشوویچ، «معتقدند که زمان مبارزه فرا رسیده است و آنها آن را در حزب دموکرات ندیده بودند. مهمانی – جشن.” اما این شرکت با سایر نهادها در اکوسیستم حزب، از جمله Indivisible و UltraViolet روابط دارد. و در تحقیقات خود با گروه Future Majority همکاری کرد. آن کار، در حالی که زیر رادار بود، توسط عوامل در چادر حزب تحسین شد.

سایمون روزنبرگ، استراتژیست قدیمی حزب دموکرات، گفت: «این تحقیق تلاشی است برای عمیق‌تر شدن درک رأی‌دهندگان آمریکایی از آنچه اکثر تحقیقات سیاسی می‌توانند انجام دهند».

این مانند افزودن بعد سوم به یک تصویر دو بعدی است. به نظر من این کار قانع کننده است، [and] شگفت انگیز.”

در حالی که این لکه‌ها آینده‌ای دیستوپیایی را تحت کنترل جمهوری‌خواهان کنگره به تصویر می‌کشند، استراتژیست‌های پشت سر آن‌ها گفتند که برای اجتناب از اظهارات کلیشه‌ای مانند «جمهوری‌خواهان آزادی ما در خطر هستند» که به نظر آنها به‌طور قابل‌توجهی کمتر قانع‌کننده است، از راه خود دوری کرده‌اند. در عوض، آنها بر گفتن داستان‌های کاملی تمرکز کردند که طیفی از موضوعاتی را که متقاعد شده‌اند بیشترین شدت احساسی را در کنار هم قرار می‌دهند، در هم آمیخت.

آنهایی که رهبری این فشار را بر عهده دارند امیدوارند این نقاط به دموکرات ها قدرت دهد تا در استفاده از مسائلی که پاسخ های درونی را برمی انگیزند، بسیار جسورتر و – به تخمین آنها – بیشتر شبیه جمهوری خواهان باشند. آنها بر این باورند که تحقیقات گسترده – هزاران مصاحبه، از جمله ده ها نشست انفرادی که به صورت آنلاین با رای دهندگان ایالتی در میدان نبرد انجام شده است – می تواند به سایرین در سراسر حزب کمک کند، زیرا آنها شروع به اصلاح سخنرانی های پایانی خود برای انتخابات میان دوره ای می کنند.

از جمله یافته های آن تحقیق این است که انیمیشن واقعا کار می کند.

موشوویچ گفت که با تبلیغات سیاسی سنتی، مردم اغلب یک مانع ایجاد می‌کنند و در نهایت، جابه‌جایی آنها دشوار می‌شود. “آنها می گفتند، “این یک بازیگر است. که جعلی است. من صدای آن شخص را دوست ندارم. و این باعث ایجاد این نوع اعتراض فراگیر می شود.

اما اکنون، چون قالب کارتونی است، مردم آن مانع را برنمی‌داشتند. واضح است که آنها افراد واقعی نیستند. موشوویچ افزود: آنها به تخیلات خود اجازه دادند تا درگیر شوند. “این به آنها اجازه داد تا واقعاً با این سوال دست و پنجه نرم کنند که آیا این موضوع در آینده واقعی است؟”

قالب تنها یکی از اجزای تحقیقی بود که گروه انجام داد. همچنین انبوهی از سؤالات باز و پاکت نامه را پرسید. آن‌ها از شرکت‌کنندگان دعوت کردند تا تصاویر و عکس‌های خودشان را به اشتراک بگذارند تا بر احساسشان برای توضیح زمان‌هایی که کلمات به سادگی کافی نیستند، تأکید کنند. تکیه بر به اصطلاح “استعاره استعاره” به طور خاص نه تنها برای کشف آنچه مردم فکر می کنند، بلکه چرایی فکر و احساس آنها به روشی که انجام می دهند طراحی شده است.

از پاسخ دهندگان پرسیده شد که آیا احزاب دموکرات و جمهوری خواه یک لمس، احساس یا بافت هستند، کدام یک خواهند بود و چرا؟ چیزهایی که وقتی مردم به دموکرات ها فکر می کردند به ذهنشان خطور کرد پنبه، جیر و آغوش بود. این تحقیق نشان داد که جمهوری خواهان از مواد درشت تری مانند کاغذ سنباده، کرفس و اسکناس های دلاری استفاده کردند که به صورت فرد سیلی می زد.

در واقع، تصویر رایجی که از دموکرات ها پدیدار شد، تصویر یک خرگوش نوازشگر بود (جمهوری خواهان به عنوان دلقک های شیطانی توصیف می شدند).

“ما ناز هستیم. ما نوازشگر هستیم، اما در نهایت، بی تاثیر هستیم. “شما فقط یک اسم حیوان دست اموز را به دعوای اسلحه نمی آورید.”

از دیگر سوالات پرسیده شده:

کدام طرف را ترجیح می دهید وکالتنامه مالی خود را داشته باشید؟ پنجاه و پنج درصد از مستقل‌ها جمهوری‌خواهان را انتخاب کردند، که آنها استدلال می‌کردند که با آن صرفه‌جویی بیشتری می‌کنند.

ترجیح می دهید با کدام حزب سیاسی در یک جزیره بیابانی باشید؟ 83 درصد از مستقل‌ها دموکرات‌ها را انتخاب کردند و معتقد بودند که شرکت بهتری خواهند داشت.

و در نهایت، آنها پرسیدند که ترجیح می دهید در زمان آخرالزمان زامبی ها مسئول کدام حزب باشید؟ در میان مستقل‌ها، جمهوری‌خواهان این یکی را نیز بردند: 60 درصد در مقابل 50 درصد دموکرات‌ها، که 10 درصد ترکیبی از هر دو را انتخاب کردند.

برخی از پاسخ‌هایی را که شرکت نیمه‌پیش‌بینی می‌کرد – مانند پاسخ‌دهنده‌ای که گفت از اینکه دموکرات‌ها در زمان آخرالزمان زامبی‌ها در راس امور قرار بگیرند متنفر هستند، زیرا آنها از زامبی‌ها می‌پرسند ضمایر مورد علاقه‌شان را می‌پرسند. با این حال، سایر پاسخ ها کمتر قابل پیش بینی بودند. یک مرد سفیدپوست گفت اگر فقط برای زنده ماندن از آخرالزمان زامبی ها بود، جمهوری خواهان را انتخاب می کرد. اما همانطور که او شروع به فکر کردن در مورد جامعه گسترده تر کرد، نگران بود که بسیاری از دیگران را پشت سر بگذارند.

مقامات تحقیقات زاویه باز بر این باورند که این پاسخ‌ها بینش‌های مهم‌تری در مورد رفتار رأی‌دهندگان نسبت به سؤالات رأی‌گیری سنتی ارائه می‌دهند، مانند اینکه کدام موضوعات را اولویت‌بندی می‌کنند و چگونه احساس می‌کنند کشور در حال پیشرفت یا عقب‌نشینی است.

گرچن بارتون، مدیر تحقیقات Future Majority که روی گردآوری این مطالعات کار می کرد، گفت که یکی از نتایج دلگرم کننده برای این گروه این است که آنها معتقدند یافته ها ممکن است قدرت خنثی کردن نگرانی های واقعی رای دهندگان در مورد اقتصاد را داشته باشد.

بارتون گفت: “وقتی ما این پیام قوی را داریم – آنچه در این کمپین می بینید – اهمیت هزینه های زندگی کاهش می یابد و میل به حفظ آزادی ها و نگرانی ها در مورد حکومت جمهوری خواهان به اوج می رسد.” می تواند برای رای دهندگان مهم باشد.»

اما تبدیل یافته‌های کامل به حملات مؤثر همچنان یک چالش بود. از بیش از دوازده رویکرد مختلف برای حمله به جمهوری‌خواهان که توسط این گروه آزمایش شد، اکثر آنها ثابت ماندند یا به طور کلی شکست خوردند.

این شرکت‌ها خط حمله «MAGA-Republican» را که در حال حاضر توسط دموکرات‌ها، از جمله رئیس‌جمهور جو بایدن ترجیح داده می‌شود، آزمایش کردند و از نتایج تحت تأثیر قرار نگرفتند. دموکرات ها و رای دهندگان چپ این اصطلاح را دوست داشتند و به طور شهودی درک می کردند. اما محققان با افراد مستقل و میانه رو که این واژه را بسیار محدودتر تعریف کردند، به مشکل برخوردند، فقط برای چند سیاستمدار جمهوری خواه که آنها را افراطی می دانستند. این به نوبه خود باعث شد تا آنها احساس کنند که هنوز هم می توانند تا حد زیادی از جمهوری خواهان حمایت کنند.

در نهایت، این گروه دریافت که جمهوری خواهان با اصطلاح “MAGA” احساس انرژی می کنند. برخی از کمپین های اخیر ریاست جمهوری خاطرات خوبی داشتند و احساس می کردند که جنبش فراتر از دونالد ترامپ رشد کرده است. برای آنها احساس می شد که به ناعادلانه به عنوان افراطی ترسیم می شوند.

در پایان، استراتژیست‌ها دریافتند که مؤثرترین خط حمله از جمله ساده‌ترین خط‌ها است: آمریکایی‌ها احساس می‌کنند نمی‌توانند به قدرت جمهوری‌خواه اعتماد کنند.

با ورود به کمپین خانگی، Wide Angle Research تصمیم دارد تحقیقات خود را بر اساس منبع باز در دسترس قرار دهد. برخی از نهادها در حال حاضر از آن استفاده می کنند. گروه برابری فلوریدا، که از جامعه لزبین، همجنسگرا، دوجنسه، ترنسجندر و دگرباش فلوریدا حمایت می کند، قرار است اقتباس هایی از تبلیغات جنگ را در تلویزیون پخش در فلوریدا اجرا کند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *