چگونه با استفاده از دست و پا زدن Pickleball خود چرخش عالی را بدست آوریم

ورزشی
0 0
Read Time:6 Minute, 15 Second

اگر چرخش خود را در پیل بال کامل کنید، می توانید ضربه بیشتری به توپ بزنید. مانند زمانی است که در تنیس با پشت راکت به توپ ضربه می زنید. انجام این کار باعث افزایش قدرت توپ می شود. همچنین، هنگامی که مچ دست خود را به طور کامل می چرخانید، نیروی گریز از مرکز روی دست و پا ایجاد می کنید. این کار به کوبیدن مچ معروف است.

بنابراین، هنگامی که مچ دست را محکم می‌گیرید، یک چرخش بالایی نیز روی توپ قرار می‌دهید که هر دو به شما اجازه می‌دهند توپ را به جایی که می‌خواهید هدایت کنید. شما می توانید این اثر را با دست و پا زدن توپ ترشی خود ایجاد کنید. در حالی که برای کامل کردن چرخش به پارو نیاز دارید، همچنین باید کمی صبر و حوصله به خرج دهید تا به چیزی که امیدوارید با چرخش خود برسید، برسید.

دست و پا زدن و چرخش پیکلبال: عواملی که باید در نظر گرفته شوند

صرف نظر از انواع پاروهای مورد استفاده، می توانید از تجهیزات برای تماس با توپ با سرعت خاصی استفاده کنید. چرخشی که ایجاد می کنید توسط چندین عامل تعیین می شود، به عنوان مثال:

  • عرض یک پارو
  • چطور ایستاده ای
  • زاویه ای که در آن به توپ ضربه می زنید
  • هنگامی که پارو شما و توپ ترشی با هم تماس پیدا می کنند

هنگامی که در حال تمرین چرخش خود هستید، باید مطمئن شوید که به همگامی دست پیدا کرده اید، یا اینکه دست و پا زدن شما هماهنگ با توپ می چرخد. یک ضربه بد معمولاً خارج از سرعت است، که به حریف نیاز دارد که ضربه ای شدیدتر از حد معمول به توپ بزند.

این اطلاعات برای بیشتر تنیس بازان که تمایل دارند توپ را به طور مرتب چرخش کنند، رایج است. اگر دست و پا زدن توپ توپ خود را از یک موقعیت پایین به سمت بالا حرکت دهید، به طور خودکار یک چرخش بالای توپ روی توپ ایجاد می کنید، چیزی که در صورت ضربه زدن به توپی که می خواهید در عمق قرار دهید، یا فقط در داخل خط پایه، مفید است. اگر می‌خواهید توپ شما به‌شدت به سمت رقیبتان پرتاب شود، چرخش می‌تواند در حین سرویس نیز کار کند.

گرفتن صحیح: خنثی کردن نحوه نگه داشتن پارو

رایج ترین گیره در توپ ترشی، گرفتن قاره ای است. شما همچنین می توانید دریابید که چه اندازه دسته دست و پا را باید در هنگام استفاده از آن استفاده کنید از سایت دیدن کنید که این جزئیات را پوشش می دهد. گرفتن خنثی، گرفتن قاره ای، مهم است که یاد بگیرید.

برای ایجاد این دستگیره، باید نگه‌داشتن خود را در دو طرف فورهند و بک هند دست و پا زدن یکدست کنید. در نظر بگیرید که این دستگیره همان دستگیره ای است که هنگام دست دادن از آن استفاده می کنید. در حالی که دستگیره فورهند قوی نیست، ضعیف هم نیست. باز هم خنثی در نظر گرفته می شود. همین امر را می توان در مورد دستگیره بک هند نیز گفت.

بنابراین، استفاده از این دستگیره نه تنها زمان واکنش را افزایش می دهد، بلکه تبادلات سریع تری را در خط آشپزخانه ایجاد می کند. همچنین، با استفاده از یک دستگیره قاره ای، صورت دست و پا زدن شما باز می ماند، که چرخش بیشتری روی توپ ایجاد می کند.

هر چرخشی که ایجاد می کنید باید طبیعی به نظر برسد. از حرکات متلاطم که به دور از ظاهر طبیعی یا کم اهمیت است استفاده نکنید. در عوض، حرکت اغراق آمیز اغلب توپ را به انتهای تور هدایت می کند یا باعث می شود که توپ به سمت بالا برود تا حریف بتواند آن را کنار بگذارد.

با جریان بروید

منبع: padeljoy.com

شاید شما یک بازیکن سابق راکتبال هستید که پیکلبال را انتخاب کرده اید. به دلیل تجربه بازی قبلی‌تان، ممکن است از حرکات مچ دست بیش از حد استفاده کنید، که نوعی چرخش کناری ایجاد می‌کند که منجر به پرش‌های دیوانه‌کننده می‌شود، که همگی می‌توانند به تعداد زیادی سرویس‌های از دست رفته منجر شوند. بنابراین، هنگام ایجاد یک چرخش در توپ ترشی، باید با جریان حرکت کنید.

به یاد داشته باشید: توپ Pickleball سبک است

به یاد داشته باشید، برخلاف توپ راکت بال، توپ تریکبال سبک است، بنابراین فیزیک دقیقاً یکسان نیست. بنابراین، وقتی شلیک می‌کنید، می‌خواهید مطمئن شوید که چیزی که در کنترل شماست اتفاق می‌افتد.

با کار بر روی اصول اولیه بازی و یادگیری ضربه زدن به یک ضربه محکم، در واقع یک چرخش طبیعی روی توپ ایجاد خواهید کرد. بنابراین، نکته کلیدی این است که با دنبال کردن حرکات اساسی، روی ایجاد تماس محکم با توپ کار کنید. به این ترتیب، بدون اینکه بدانید یک چرخش ایجاد خواهید کرد.

قرار دادن خود برای بازی

منبع: bbc.com

ایجاد نوع چرخش مناسب نیز مستلزم نگه داشتن درست دست و پا است. بایستید و پاها را به اندازه عرض شانه از هم باز کنید و پاهایتان را 60 درجه به سمت هم قرار دهید. دست و پا زدن را با هر دو دست بگیرید، دسته را ببندید و انگشتان شست را به سمت یکدیگر قرار دهید.

به یاد داشته باشید که دست و پا زدن و موقعیت بازوی شما در طول شما مهم است عقب نشینی. دست و پا را طوری قرار دهید که بالای شانه شما حرکت کند، هرگز بازوی خود را بیش از حد دراز نکنید، زیرا ممکن است باعث آسیب شود.

همچنین یادگیری نحوه ایستادن ضروری است، زیرا حفظ یک وضعیت خوب به شما کمک می کند تا تعادل و کنترل دست و پا زدن خود را در طول چرخش هایی که انجام می دهید حفظ کنید. شما می خواهید وزن خود را روی پاها، باز هم به اندازه عرض شانه، متعادل کنید.

تنه خود را صاف نگه دارید در حالی که آرنج ها را خم نگه می دارید، اما قفل نمی کنید. در نظر گرفتن این رویکرد به شما کمک می کند که دست و پا را با دقت و قدرت بیشتر بچرخانید.

ایجاد Backswing خود را

هنگام ایجاد یک تاب در پیکل بال و توسعه چرخش حاصل، می خواهید این کار را مانند تنیس انجام دهید و مطمئن شوید که حرکت را دنبال می کنید. مچ دست را به عقب بچرخانید و آن را به جلو بچسبانید.

با سر پارو با توپ تماس بگیرید و سر را موازی با زمین نگه دارید. با چرخاندن پارو به عقب، زاویه را کمی افزایش دهید. هنگامی که توپ را ملاقات کردید، سر پارو را کمی به سمت عقب بکشید. این یک چرخش روی سر پارو ایجاد می کند و در عین حال موقعیت بهتری را در هنگام ضربه زدن به توپ به شما می دهد.

دنبال کردن تاب به معنای نگه داشتن پارو در پشت توپ است که از ضعیف شدن ضربه شما نیز جلوگیری می کند. دست و پا زدن را همیشه در مقابل خود نگه دارید، به طوری که دست رو به تور باشد. انجام این کار تضمین می کند که زاویه بهتری برای ضربه زدن به توپ در هنگام خارج شدن از سرور خواهید داشت.

کلید ثابت ماندن است

منبع: forbes.com

کلید ایجاد یک چرخش این است که با نحوه زدن ضربات خود سازگار بمانید. اگر این رویکرد را در پیش بگیرید، شاهد پیشرفت در بازی خود نیز خواهید بود. وقتی تمرین می کنید روی برگشت به عقب خوب تمرکز کنید، مچ دست خود را به جلو فشار دهید تا شتاب و قدرت بیشتری به دست آورید. این نکته کوچک به شما کمک می کند تا هر زمان که به توپ ضربه می زنید یک چرخش ایجاد کنید.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.