پنس، بایدن را به “هدر دادن” دستاوردها متهم کرد

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 19 Second

پنس روز دوشنبه، یک هفته قبل از انتخابات مقدماتی ایلینوی در 28 ژوئن، با جمعیتی از 350 نفر از اعضای کلوپ دانشگاه شیکاگو در لوپ صحبت کرد. معاون سابق رئیس‌جمهور همچنین جمع‌آوری کمک مالی برای جمهوری‌خواهان در ایالت غرب میانه انجام داد.

در باشگاه دانشگاه، پنس اظهارات خود را بر دولت بایدن و اقتصاد متمرکز کرد و از خبرنگاران سؤال نکرد.

پنس تنها اشاره ای گذرا به حمله به ساختمان کنگره آمریکا کرد که موضوع جلسات استماع مجلس نمایندگان در تابستان امسال است و پنس را به دلیل عدم خم شدن به ترامپ برای خنثی کردن تأیید پیروزی بایدن در انتخابات 2020 در کانون توجه قرار داده است.

پنس گفت: «ما در چند سال گذشته چیزهای زیادی را پشت سر گذاشته‌ایم» و «یک بیماری همه‌گیر جهانی، ناآرامی‌های اجتماعی، یک انتخابات تفرقه‌انگیز، یک روز غم‌انگیز در پایتخت کشورمان، و دولتی که ظاهراً هر روز اقتصاد ما را به سمت اقتصاد سوق می‌دهد». ورطه یک دولت رفاه اجتماعی.»

این سخنرانی 40 دقیقه ای که بویی از لفاظی های مبارزاتی داشت، تشویق مؤدبانه جمعیت را به همراه داشت.

اظهارات پنس بین جمع آوری کمک های مالی در صبح برای استر جوی کینگ، یک جمهوری خواه که برای کرسی منطقه هفدهم کنگره نامزد می شود، زمانی که چری بوستوس، نماینده دموکرات اعلام کرد که به دنبال انتخاب مجدد نیست، و شام روز لینکلن در پیوریا، باز شد.

بر اساس بیانیه ای، بیش از 600 جمهوری خواه برای شرکت در این رویداد، که توسط کمیته های مرکزی جمهوری خواه کانتی تازول سازماندهی شده است، نام نویسی کرده اند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.