پلوسی با وجود موضع سقط جنین در واتیکان عشای ربانی می گیرد

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 42 Second

پلوسی هیچ کدام را انجام نداده است. او حکم اخیر دیوان عالی کشور را نام برد حذف حمایت‌های قانون اساسی برای سقط جنین، تصمیمی «ظالمانه و دلخراش» است که «هدف تاریک و افراطی حزب جمهوری‌خواه برای سلب حق زنان برای تصمیم‌گیری در مورد سلامت باروری خود را برآورده می‌کند».

و او آشکارا از مذهب کاتولیک خود صحبت کرده است، از جمله در یک پذیرایی دیپلماتیک در اقامتگاه سفارت ایالات متحده در مقر مقدس در عصر روز سه شنبه به مناسبت روز استقلال.

پلوسی در جمع سفیران، مقامات واتیکان و دیگر آمریکایی‌های مقیم رم، در مورد فضایل ایمان، امید و خیریه کاتولیک و نقش مهمی که آنها در مأموریت سفارت ایالات متحده ایفا می‌کنند، صحبت کرد.

او به جمعیت گفت: «ایمان موهبت مهمی است، همه آن را ندارند، اما راهی برای بسیاری چیزهای دیگر است.

به گفته یکی از حاضران در مراسم، پلوسی روز چهارشنبه قبل از مراسم عشای ربانی با فرانسیس ملاقات کرد و از برکت دریافت کرد.

سال گذشته، رئیس جمهور جو بایدن، یکی دیگر از کاتولیک ها که از حقوق سقط جنین نیز حمایت می کند، پس از ملاقات با فرانسیس گفت که پاپ به او گفته است که به دریافت آیین مقدس ادامه دهد. بایدن بعداً عشا دریافت کرد در طول مراسم عشای ربانی در یک کلیسای رم که تحت نظارت فرانسیس به عنوان اسقف رم است.

شرکت پلوسی در مراسم مقدس در داخل واتیکان در طول مراسم عشای ربانی پاپ بسیار مهمتر بود و نشانه ای از عدم تمایل فرانسیس به امتناع از مراسم مقدس بود. فرانسیس مراسم عشای ربانی را به عنوان “جایزه ای برای افراد کامل نیست، بلکه یک دارو و غذای قدرتمند برای ضعیفان” توصیف کرده است.

فرانسیس در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه سپتامبر، در پاسخ به سوالی درباره برخی از اسقف های ایالات متحده که می خواستند از مراسم مقدس بایدن امتناع کنند، به خبرنگاران گفت که کشیش ها نباید سیاستمدار باشند و گله آنها را محکوم می کند، اما باید کشیانی باشند که مؤمنان را با مهربانی و شفقت همراهی کنند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *