برچسب های پرطرفدار

پاسخ قاطع اتحادیه فوتبال به بی اخلاقی در لیگ های کشور – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر ، حسن کامرانی فر ، سرپرست دبیرکل اتحادیه فوتبال با استناد به سایت رسمی اتحادیه فوتبال گفت: قبل از شروع بحث در مورد فوتبال ، باید به این س fundamentalال اساسی پاسخ دهیم که آیا مردم از فوتبال قدردانی می کنند یا “فوتبال آن را تأیید می کند” “شخصاً می گویم همه چیز را از فوتبال می گیرم و اگر در جامعه شناخته شوم از فوتبال است اما معتقدم فوتبال باید و باید توسط مقامات ، مربیان ، بازیکنان ، کادر فنی و اهالی فوتبال شناخته شود نه فقط فوتبال وی گفت: “ما باید كاری انجام دهیم كه به اعتبار فوتبال لطمه ای وارد نكند.” اگر مسئولان ، مربیان ، بازیکنان و تصمیم گیرندگان فوتبال به دنبال وجهه فوتبال باشند ، دیگر جایی برای اقدامات غیراخلاقی وجود نخواهد داشت شخص اول انجمن با تمام توان خود تلاش می کند و بسیار جدی ، برای دادن اعتبار به فوتبال ، و او این مشکل را با صدور دستورالعمل های سخت گیرانه برای از بین بردن مشکلات فوتبال دنبال می کند.
کامرانی فر ادامه می دهد: انجمن فوتبال به هیچ وجه بی عدالتی را نمی پذیرد و در آینده ای نزدیک تصمیمات عالی انجمن را در این زمینه مشاهده خواهید کرد. جلسات به طور منظم با حضور مقامات و نهادهای قضایی اتحادیه برگزار می شود و نتایج این جلسات در وب سایت اتحادیه قرار می گیرد. در حال حاضر ، بازی های پلی آف دو لیگ فوتبال برای بررسی مسائل مهم این لیگ متوقف شده است. ما همچنین لیگ های دیگری مانند لیگ دو را نیز مشاهده می کنیم و به زودی تصمیمات قضایی گرفته و اعلام می شود و مسلماً موارد غیراخلاقی مورد بررسی قرار می گیرد.
سرپرست دبیرکل اتحادیه فوتبال همچنین در مورد این س whetherال که آیا تضمینی برای رسیدگی به امور غیراخلاقی سایر لیگ ها وجود دارد ، گفت: تفاوتی بین تیم ها در هر رده وجود ندارد و همه لیگ ها نظارت می شوند. برای ما هیچ تفاوتی بین محل فساد وجود ندارد و اگر چنین موضوعی ایمن باشد ، با آن برخورد سخت خواهیم کرد. به این ترتیب جایگاه فدراسیون در تاریخ مسابقات دسته دوم مشخص و تعیین کننده بود.
وی در خصوص عدم حضور مربیان در نشست های خبری گفت: معاملات با مربیان ثبت شده و قوه قضاییه طی نامه ای به همه باشگاه ها اعلام کرده است که مربیان در صورت عدم حضور در جلسات و تصمیم گیری جریمه و محروم می شوند ساخته شده. ” “و به زودی موضوع را مشاهده خواهید کرد. کنفرانس های مطبوعاتی قبل و بعد از بازی نیز بخشی از این بازی هستند و AFC به دلیل غیبت 10،000 دلار جریمه می شود. مشکل این است که جریمه ها از قبل مساوی نشده و ارزش آن را نداشتند آن را با بازی های لیگ.
دبیرکل فعلی انجمن یکی از مهمترین موضوعات این انجمن را بازی های تیم ملی فوتبال عنوان کرد و گفت: “ما مسابقات بحرین را با موفقیت بی سابقه با همه مشکلات و مشکلات و با حمایت مدیران انجمن فوتبال پیدا کردیم. اما ما برای رسیدن به جام جهانی بازیهای مهم دیگری را نیز در پیش داشتیم. برخلاف برخی شایعات ، گروه ایران کار آسانی نیست و 5 تیم دیگر این گروه همه در تلاش برای صعود به جام جهانی هستند که این کار ما را دشوارتر می کند درست است که اتحادیه فوتبال تنها مرجعی است که در مورد فوتبال تصمیم می گیرد ؛ اما فوتبال در ایران برای همه مهم است و همه ما باید دست به دست هم بدهیم تا صعود کنیم. از طرف دیگر ، جام جهانی برای همه تیم ها و آنها با تمام قدرت خواهند بود شرکت در مسابقات مقدماتی تیم ملی متعلق به همه کشورها و همه ستون ها است ، و j همه باید صعود کنند تا از تیم ملی صعود کنند. مانند سازمان صدا و سیما که با تمام ظرفیت به انجمن فوتبال کمک می کند. اینجاست که مسئولان دولتی باید درگیر شوند تا بزرگترین رویداد ورزشی برگزار شود و ما به جام جهانی صعود کنیم.
کامرانی فر در پایان گفت: تیم ملی فوتسال نیز به مسابقات جهانی کوچک و سپس به مسابقات قهرمانی بزرگ جهان می رود و امیدواریم این اتفاقات بزرگ با موفقیت های فوتسال کشورمان همراه باشد. عزیزی خادم و سراجی سخت تلاش کردند تا این تیم در جام جهانی موفق باشد و اواخر ماه سپتامبر در مسابقات فوتسال لیتوانی بازی خواهیم کرد و می خواهیم فوتسال ما مردم را به لبخند برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post جدول واکسیناسیون / 424 هزار تزریق در 24 ساعت افزایش یافت – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post بازار خرما با تسلط کامل بازرگانان / کشاورزان تعیین نمی شود! اخبار بیشتر خبرگزاری ها از ایران و جهان