برچسب های پرطرفدار

پاداش ویژه سه پیروزی تا جام قهرمانی – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس ، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در محل تمرین در سفیدها پایتخت حضور داشت و آخرین تمرین سرخ ها را قبل از سفر به تبریز و بازی با ماشین سازی از نزدیک دنبال کرد.

امروز یکشنبه در پایان جلسه تمرینی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس و سرمربی دیدار کرد. سفیدها وی درباره شرایط تیم و اتفاقاتی که در حاشیه مسابقات رخ داده صحبت کرد.

بعد از این جلسه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس جلسه ای با بازیکنان برگزار کرد. در این برخورد گرم ، جعفر سمیعی با احترام از تلاش بازیکنان تشکر کرد و با بازیکنان در مورد بازی در دربی صحبت کرد. وی در بخشی از سخنان خود گفت: “طرفداران در كنار شما ایستادند و اتفاقات خوبی افتاد.” بعد از بازی ، حتی اگر دربی را باختیم ، آنها از حمایت شما انصراف ندادند و همه پشت سر شما بودند. البته این حمایت باید گسترده باشد.

وی افزود: “مطمئناً هواداران از شما قدردانی می کنند و شما باید پشتیبان یکدیگر باشید.” همه ما از این به بعد باید همدل و متحدتر باشیم. ما واقعاً به این پشتیبانی نیاز داریم زیرا شما باید در بهترین شکل و فرم ممکن باشید .. ما می توانیم در سه بازی مهم و حساس رهبری پیروز شویم و با 9 امتیاز قهرمان شویم تا یک اتفاق خارق العاده را رقم بزنیم.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: “ما یک جلسه هیئت مدیره عروق کرونر مجازی برگزار کردیم که در آن تصمیم مهمی گرفته شد و تصمیم گرفتیم برای پیروزی در هر سه بازی جایزه ویژه به تیم بدهیم.” ما سعی می کنیم انگیزه شما را افزایش دهیم و روحیه تیمی شما را تقویت کنیم.

در پایان جلسه ، جعفر سمیعی به شوخی به صمیمیت جلسه قبل از سفر با بازیکنان و بزرگان تیم افزود. سفیدها برای تبریز ، آنها باید تلاش خود را دو برابر کنند تا با استکبار به روح شریف خود برگردند.

سرمربی یحیی گل محمدی سفیدها وی همچنین در این جلسه صحبت کرد و گفت: “حضور شما در تمرین امروز مهم و مفید بود و امیدواریم با توجه به شرایط تیم بهترین نتیجه را بگیریم ، اما همه ما در باشگاه به هیئت مدیره و مدیر عامل و ما نگاه می کنیم امیدواریم حتی بیشتر حمایت کنیم ، ما مشکلات و مشکلات را درک می کنیم ، اما به پشتیبانی بیشتری نیاز داریم.

جعفر سمیعی همچنین به اعضای تیم قول داد که اتحاد ، همدلی و همبستگی ایجاد شده بین باشگاه ، اعضای تیم و هواداران با قدرت بیشتری ادامه یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post جلسه اضطراری پیروی از پروتکل ها صبح یکشنبه برگزار می شود – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post اعتبار 1350 میلیارد تومان برای حل مشکلات خوزستان – ادامه خبر خبرگزاری | اخبار ایران و جهان