هویر از مور در رقابت فرماندار مریلند حمایت می کند

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 22 Second

انتظار می‌رود هویر در رویدادی در روز جمعه به مور بپیوندد تا به طور رسمی تأیید کند.

این تایید همچنین هویر را در تقابل با رئیس مجلس قرار می دهد نانسی پلوسی، خودش از فرزندان یک خانواده قدرتمند بالتیمور است. پلوسی قبلاً از تام پرز، رئیس سابق کمیته ملی دموکرات ها و وزیر سابق کار فدرال و ایالتی حمایت کرده بود.

پدر پلوسی، توماس دالساندرو جونیور، هم نماینده کنگره مریلند و بعداً شهردار بالتیمور بود و برادر فقید او توماس دیالساندرو سوم نیز شهردار بود.

اطلاعات بیشتر در مورد مسابقه: مریلند یکی از بهترین فرصت‌های پیکاپ فرمانداری دموکرات‌ها در این کشور در سال جاری است و کاندیداهای زیادی را برای رقابت با صندلی‌های آزاد جذب کرده است.

راشرن بیکر، مدیر اجرایی سابق شهرستان پرنس جورج نیز در انتخابات شرکت می کند. کنترلر ایالتی پیتر فرانچوت؛ داگ گانسلر، دادستان کل سابق ایالت؛ وزیر آموزش سابق جان کینگ؛ از جمله جان بارون، مدیر اجرایی غیرانتفاعی و اشوانی جین، از مقامات سابق دولت اوباما.

نظرسنجی مستقل در این رقابت برای انتخابات مقدماتی اواسط ژوئیه پراکنده بوده است، اما مور تا کنون شگفت انگیزترین جمع آوری کمک مالی بوده است.

این کرسی باز است زیرا فرماندار جمهوری خواه لری هوگان دارای دوره محدود است. هوگان یک رقیب دیرینه درون حزبی دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق است و انتخابات مقدماتی جمهوری‌خواهان این دو مرد را در دو طرف مقابل خود دارد. فرماندار مستعفی از کلی شولز، وزیر بازرگانی سابق خود حمایت کرده است، در حالی که ترامپ از ایالت دل.دانیل کاکس حمایت کرده است.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.