برچسب های پرطرفدار

نیاز به خرید آنلاین گاو از مراکز مجاز – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت ، محسن فرهادی گفت: امسال عید سعید قربان با شرایط سخت تاج پادشاهی دلتا شهروندان عزیز باید توجه ویژه ای به توصیه های بهداشتی داشته باشند آه تو داشتن.

وی افزود: “عوامل اصلی شیوع بیماری عروق کرونر در جامعه ترافیک ، ازدحام و تهویه نامناسب است.” هرکسی که قصد خرید یا کشتار گاو را دارد باید از ترافیک خودداری کرده و گاو سالم را به صورت خرید آنلاین از شبکه های مجاز دامپزشکی ارائه دهد.

فرهادی ادامه داد: ایجاد هر مجلسی ضروری است و مونتاژ در خانه ها خودداری کنید. مراکز تهیه دام نیز باید در فضای باز کار شود و در فضای بسته تهویه کافی وجود داشته باشد.

معاون مرکز حفاظت از محیط زیست و کار وزارت بهداشت گفت: ایجاد شرایط لازم برای بهداشت بهداشتی خونین است ها و زباله های دام نیز مورد توجه خاص است آه تو دارد. مردم باید از خرید انواع دام و ذبح عمومی آنها در خیابان ها ، خانه ها و مغازه ها خودداری کنند.

فرهادی اظهار داشت: ذبح باید در مکانهایی که سازمان دامپزشکی با همکاری جوامع و تحت نظارت دامپزشک مستقر در آنجا تعیین کرده است انجام شود.

وی افزود: قطرات خون ها و بستر دام خصوصاً در مناطق روستایی کار غیر بهداشتی است که نباید انجام شود. در این شرایط ، در صورت عدم رعایت توصیه های بهداشتی ، کپک می تواند ایجاد شود سوش کرونا دلتا در شهرداری.

فرهادی در پایان با تأکید بر اینکه این ماسک باید در فضای باز نیز پوشیده شود ، گفت: تلفن 190 آماده رسیدگی به شکایات و گزارش های مردمی در مورد موارد غیربهداشتی عید قربان در اسرع وقت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post روند ذبح قانونی گاوهای سبک و سنگین در کشتارگاه صنعتی سنندج – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post سبحان خاقانی ، نودمین گلزن استقلال در لیگ برتر – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان