برچسب های پرطرفدار

نوسازی ناوگان اتوبان اردبیل – خبرگزاری بیشتر بخوانید | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر داریوش امانی عصر سه شنبه در مراسم افتتاح ساختمان بزرگراه مشگین شهر وی توضیح داد: سازمان راهداری و راهنمایی و رانندگی با تقویت زیرساخت ها به ویژه جاده های اصلی ، فرعی و کشوری و همچنین نوسازی و بهسازی آنها سعی در جلب رضایت شهروندان و روستاییان در همه استان ها دارد.

او از محور خود بازدید کرد اینگوت و گرمی خاطرنشان کرد ، گفت: 15 کیلومتر از این مسیر در مرحله بهسازی و آسفالت است که با تهیه قیر لازم سعی شده با تلاش و کوشش مسئولان و نماینده شهرستان سرعت اجرای برنامه های اجرایی را افزایش دهد. گرمی.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای با اشاره به وضعیت نامناسب راه های ارتباطی این منطقه ، افزود: در طول فصل کار ، خرید و عرضه قیر و همچنین فعالیت کارخانه های آسفالت و پیمانکاران شرکت های آسفالت سازی باید انجام شود. به حساب آوردن.

امانی افزود: طبق قانون بودجه تمام تلاش ما تأمین 1400 قیر مورد نیاز از طریق تاسیسات تولیدی و اعتبارات سازمان راهداری برای پروژه های راه سازی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در تلاش است با تأمین اعتبارات ملی و استانی پوشش های آسفالت و آسفالت را در جهت های مختلف برای رفع نگرانی های این منطقه ارائه دهد.

امانی با یادآوری لزوم نوسازی ناوگان جاده ای با توجه به مناطق کوهستانی و سردسیر استان اردبیل ، افزود: سازمان متولی این شرکت هپکو برای خرید ماشین های جدید امضا شده است که امیدواریم در ماه های آینده تکمیل شود.

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل کشور همچنین با اشاره به لزوم نوسازی ناوگان باری ادامه داد: این سازمان 80 درصد هزینه های حمل و نقل را به صورت وام و تسهیلات کم بهره برای نوسازی ناوگان خودرو از محل تولید پرداخت می کند ، و مابقی را باید خریدار پرداخت کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post نتیجه قابل مقایسه با مس رفسنجان عادلانه بود – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post بنیاد جشنواره بانک جهانگردی برای دارندگان Fancard پرسپولیس – اخبار خبرگزاری بیشتر اخبار از ایران و جهان