نظر | آنچه The Truth Social Flop درباره ترامپ می گوید

سیاسی
0 0
Read Time:4 Minute, 12 Second

ترامپ برای بازاریابی حساب توییتر خود به ارتفاعات اورستیایی آن شایسته تقدیر است. او همیشه می‌دانست که چگونه با جمعیت بازی کند، آنها را تشویق کند و آنها را بیشتر بخواهد. در طول اولین مبارزات انتخاباتی و ریاست جمهوری خود، حتی یک ترامپ از باغ های مختلف می توانست اتاق های خبر را تشنج کند. اما این تابعی از وضعیت نامزدی او و بعداً جایگاهش در دفتر بیضی شکل بود. او مخاطبان زیادی را به خود جلب کرد نه به این دلیل که دونالد ترامپ توییت می‌کرد، بلکه به این دلیل که رئیس‌جمهور توییت‌کننده بود. قدرت دفتر به توییت‌های او عضله‌ای عطا کرد که می‌توانست بازارهای مالی را به حرکت درآورد، مشاغل سیاسی را دفن کند، تهدید به مرگ علیه دشمنانش را القا کند و مطبوعات را مورد توجه قرار دهد. اما تبعید شدن به مار-آ-لاگو و انکار حساب‌هایش در رسانه‌های اجتماعی، او را فقط صدای جیر جیر یک سلبریتی کوچک از یک جعبه صابون تبدیل کرد. وقتی نمایه اش کوچک شد، نادیده گرفتن او آسان تر شد.

با این حال، چرا ده ها میلیون از 89 میلیونی که او را در توییتر دنبال کردند یا 74 میلیونی که در سال 2020 به او رای دادند، تلاش بیشتری برای بازدید از آدرس جدید او نکردند؟ اثر شبکه را سرزنش کنید. اگر قبلاً یک حساب توییتر دارید، کلیک کردن و افزودن فید شخص دیگری به حساب خود فقط یک میلی ثانیه طول می کشد. اما دانلود یک برنامه جدید فقط برای دنبال کردن یک فرد مجرد انرژی ذهنی می گیرد، به خصوص اگر تعداد زیادی حساب دیگر در برنامه ای که می خواهید دنبال کنید وجود نداشته باشد. ثابت شد که خارج شدن ترامپ از سمت خود به همان اندازه کسل کننده است که ترامپ در دوران ریاست جمهوری او مخل بود. همه چیزهایی که در مورد ناتوانی ترامپ در جمع آوری مخاطبان در مقیاس بزرگ در Truth Social می آموزیم، به صورت مینیاتوری از شکست وبلاگ او در اواسط سال 2021 آموختیم که او پس از 29 روز آن را کشت. مانند بسیاری از چهره های رسانه ای، ترامپ برای ایجاد مخاطب انبوه نیاز به تقویت اثر شبکه ارائه شده توسط توییتر (یا کانال CNN یا فاکس نیوز) دارد. با وجود تنها بودنش، او فقط یک مرد سیاسی است که در میانه راه قاچاق شده و دعوت به نمایش عجیبش را فریاد می زند.

بسیاری از پیروان ترامپ یا نسبت به توئیت های او بی اعتنا بودند یا از نظر سیاسی با آنها خصومت داشتند. خیلی ها او را دنبال کردند تا در جریان قرار بگیرند یا به خاطر کلیک های نفرت انگیز.

این بدان معنا نیست که نمی توانید یک تجارت خوب ایجاد کنید که عمدتاً به ترامپی ها یا عمدتاً محافظه کاران یا عمدتاً لیبرال ها خدمت کند. اما چنین محدودیت‌هایی به قیمت به دست آوردن بزرگترین پایگاه مشتریان بالقوه تمام می‌شود. توییتر عاقلانه هیچ آزمون تورنسل سیاسی، واقعی یا ضمنی، را بین صاحبان حساب‌های مشتاق و یک حساب کاربری قرار نمی‌دهد، تا زمانی که آن‌ها قول بدهند که عاقلانه از جایگاه خود پرتاب نکنند. همه قبول میشن با ظاهری طردکننده، Truth Social خود را در برابر جذابیت های حاشیه ای تسلیم کرد.

هیچ چیز درباره شروع فاجعه بار Truth Social نباید ما را شگفت زده کند. دونالد ترامپ بارها و بارها ثابت کرده است که یک کارآفرین است. استیک، دانشگاه او، آب، یک شرکت هواپیمایی، کازینو، USFL، یک شرکت وام مسکن، ودکا – این فهرست مانند راهنمای عدم موفقیت در تجارت است. مرتبط کردن ترامپ با یک سرمایه گذاری جدید به آرزوی مرگ تجاری تبدیل شده است.

ترامپ همچنان پیشتاز نامزدی ریاست جمهوری جمهوری خواهان در سال 2024 است و ممکن است در کاخ سفید به پایان برسد (با فرض اینکه پشت میله های زندان نباشد). اما شواهدی نیز وجود دارد که نشان می‌دهد ترامپ به سادگی میم ترامپ را که اختراع کرده بود، خسته کرده است. سبک خشم‌آمیز ترامپ زمانی حاوی ارزش سرگرمی واقعی بود – که توضیح می‌دهد چرا میانه‌روها و لیبرال‌ها او را در توییتر دنبال می‌کردند، حتی اگر به او رای نمی‌دادند. اما در دوران پس از ریاست جمهوری او و به ویژه در هفته های پس از جستجو و تحقیق مار-آلاگو، این نمایش کهنه شده است. بیهوده، او به دنبال بالا بردن خود با اشتراک گذاری بوده است مواد مرتبط با QAnon در حقیقت اجتماعی، محکوم کردن اف بی آی مثل یک دیوانه در یک پناهگاه به دام افتاده و خواستار بازگرداندن او به عنوان “برنده حقاز انتخابات 2020. او تبدیل به یک گیک کارناوال شده است که سر مارها را گاز می‌گیرد، که می‌تواند نمایشی افسانه‌ای در اولین باری که آن را ببینید، اما بعد از آن، خیلی زود. آیا ترامپ امروز می‌تواند خشم تازه‌ای برای تولید حتی یک TikTok کوتاه ایجاد کند؟

آیا نمایش های گیک باقی مانده است؟ ارسال به روز رسانی به [email protected]. در حال حاضر هیچ اشتراک هشدار ایمیل جدیدی در نظر گرفته نشده است. من توییتر خوراک هنوز لغو نشده است. RSS نوعی رسانه اجتماعی من است

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *