نظرسنجی ها می ترسند که در سال 2022 دوباره آن را منفجر کنند

سیاسی
0 0
Read Time:8 Minute, 42 Second

اینطور نیست که نظرسنجی ها سعی نکرده اند مسائلی را که در انتخابات اخیر آنها را آزار داده است، برطرف کنند. خواه شرکت‌های دولتی باشند که برای رسانه‌ها و دستورالعمل‌های دانشگاهی نظرسنجی می‌کنند یا مشاوران کمپین خصوصی، در دو سال گذشته روش‌های خود را برای جلوگیری از تکرار سال ۲۰۲۰ صرف کرده‌اند.

اما بیشتر تغییراتی که انجام داده اند کوچک است. برخی از نظرسنجی‌ها امیدوارند که از آنجایی که ترامپ در انتخابات میان‌دوره‌ای نامزد نمی‌شود، مشکلات ناشی از دست کم گرفتن آرای جمهوری‌خواهان با او برطرف شود. اما برخی دیگر نگران هستند که تسلط مداوم ترامپ بر چرخه اخبار – از توقیف اسناد طبقه بندی شده توسط اف بی آی در مار-آ-لاگو گرفته تا طرح دعوی قضایی علیه مشاغل او در نیویورک – عملاً او را به شخصیت سیاسی اصلی در روز انتخابات تبدیل می کند.

“شکی نیست که رای گیری اشتباه می کند [20]16 و [20]چارلز فرانکلین، مدیر نظرسنجی دانشکده حقوق مارکت در میلواکی و یک نظرسنجی قدیمی در ایالت میدان جنگ ویسکانسین، گفت: 20 نگران حرفه نظرسنجی باشید، من را به عنوان یک نظرسنجی نگران کنید. بخش نگران کننده این است که چقدر از آن منحصر به زمانی است که دونالد ترامپ در رای گیری حضور دارد، در مقابل دوره های میان دوره ای که او در برگه رای حضور ندارد.

پس از سال 2016، نظرسنجی‌کنندگان گفتند که مشکل این بود که نمونه‌های آنها شامل تعداد بسیار کمی از رأی‌دهندگان بدون مدرک دانشگاهی بود. نظرسنجی‌ها برای انتخابات میان‌دوره‌ای ۲۰۱۸ بهتر بود، اگرچه هنوز هم از نظر تعادل بسیار دموکراتیک بودند.

سپس سال 2020 فرا رسید – که بدتر از سال 2016 بود، و نظرسنجی‌کنندگان هنوز به توضیح قطعی درباره اینکه دقیقاً چه اشتباهی رخ داده است، رضایت نداده‌اند. در نتیجه، ثابت شده است که یک تعمیر آسان دست نیافتنی است. اما نظرسنجی‌ها اکثراً موافق بوده‌اند که، به‌ویژه در سال 2020، نظرسنجی‌ها بخش‌هایی از رأی‌دهندگان ترامپ را که از شرکت در نظرسنجی‌ها امتناع کردند، نادیده گرفته شد.

نظرسنجی فعلی 2022 برای دموکرات ها بسیار مطلوب است. مدل پیش‌بینی «لایت» FiveThirtyEightکه تنها بر اساس آخرین داده های نظرسنجی است، می گوید دموکرات ها 79 درصد شانس دارند که کنترل سنا را حفظ کنند. این احتمالات با انتظارات هر دو طرف و اکثر معلولان مستقل است که نبرد برای اتاق را نزدیک‌تر به تلنگر سکه می‌دانند.

آند نیویورک تایمز خاطرنشان کرد برخی از قوی‌ترین دموکرات‌ها به ایالت‌هایی می‌آیند که بیشترین عدم موفقیت در نظرسنجی را در چند انتخابات گذشته داشته‌اند.

سلیندا لیک، یک نظرسنجی برجسته دموکرات، به پولیتیکو گفت که شرکت او، Lake Research Partners، سخت کار می کند تا تعادل درستی از رای دهندگان را در نمونه های خود به دست آورد – اما بخش خاصی از رای دهندگان ترامپ به طور فزاینده ای گریزان هستند، به ویژه با سوء استفاده های رئیس جمهور سابق. اخیراً سرفصل ها را به خود مشغول کرده است.

«کمتر بود [of an issue] برای مدت طولانی،” لیک گفت. به نظر می رسد که اخیراً مشکل مار-آ-لاگو، با پیروزی نامزدهای او در بسیاری از این انتخابات مقدماتی، با کمیته های 6 ژانویه، بیشتر شده است.

شرکت او تنها نیست که برای کاهش این مشکلات کار می کند. دانشگاه کوئینیپیاک در کانکتیکات، بازیگر قدیمی در نظرسنجی های سیاسی، نظرسنجی هایی را هفته گذشته منتشر کرد که نشان می داد سن سن. رافائل وارناک (DG.) هرشل واکر، نامزد پیشرو حزب جمهوریخواه با 6 درصد، علیرغم بررسی های دیگر که نشان می دهد یک نژاد مساوی یا حتی برتری اندک واکر، و دموکرات ها با در هر دو مسابقه بزرگ ایالتی در کانکتیکات پیشتاز بزرگی است.

داگ شوارتز، مدیر نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک، گفت که مصاحبه‌کنندگان او نحوه سؤال کردن درباره انتخاب رأی خود را تغییر داده‌اند، و مراقب هستند افرادی را که می‌گویند بلاتکلیف هستند از کسانی که از پاسخ دادن به سؤال خودداری می‌کنند جدا کنند.

شوارتز گفت: «در پایان، ما امیدواریم که درصد افرادی را که در مسابقه اسب‌سواری به ما پاسخی نمی‌دهند کاهش دهیم. نظرسنجی های انتخاباتی، تعداد زیاد امتناع ها باعث شد که ترامپ را دست کم بگیرند. کوینیپیاک، رئیس جمهور کنونی جو بایدن، ترامپ را در دو ایالت فلوریدا و اوهایو رهبری می کرد. در آستانه انتخابات.

یکی دیگر از نظرسنجی‌کنندگان دانشگاهی شمال شرقی، کالج ماریست، هفته گذشته دو نظرسنجی را منتشر کرد: یکی نشان می دهد که Warnock با اختلاف 5 امتیاز از واکر جلوتر استو دیگری نشان می دهد نامزد حزب جمهوری خواه مجلس سنای اوهایو JD Vance دویدن گردن و گردن با نماینده دموکرات تیم رایان.

ماریست همچنین در سال 2020 از دست داده است که نشان می دهد بایدن با 6 امتیاز در کارولینای شمالی (که از دست داد) و با 5 امتیاز در پنسیلوانیا (که با یک امتیاز برنده شد) در نظرسنجی های انجام شده برای NBC News پیشتاز بود. از سال 2020، لی میرینگوف از Marist گفت که این مدرسه با تماس با رای دهندگان نه تنها از طریق تماس های تلفنی، بلکه از طریق متن و مصاحبه های آنلاین، نمونه گیری خود را متنوع کرده است.

میرینگف به پولیتیکو گفت که او آنقدرها هم نگران تعصب بی‌پاسخ – بخشی از رای‌دهندگان ترامپ که در نظرسنجی‌ها شرکت نمی‌کنند و به طور سیستماتیک نتایج را به سمت دموکرات‌ها منحرف می‌کنند- که در سال جاری ظاهر می‌شوند، نیست. به این دلیل که به گفته او، ترامپ خودش در رای گیری حضور ندارد و دموکرات ها عمدتاً مزیت اشتیاق جمهوری خواهان را در تابستان امسال پاک کرده اند.

میرینگوف گفت: «من کاملاً راحت هستم که آنچه ممکن است در انتخابات قبلی وجود داشته باشد، ممکن است این بار از نظر فقدان چنین نباشد.

در آخرین انتخابات میان‌دوره‌ای، پربارترین نظرسنجی کالج سینا در ایالت نیویورک بود که به لطف یک پروژه بلندپروازانه تقریباً 2 میلیون دلاری «نظرسنجی زنده» با نیویورک تایمز برای نظرسنجی انجام شد. ده ها منطقه کنگره. در مجموع، تایمز و سینا تنها ۱۰۰ نظرسنجی را انجام دادند که حرکت دموکرات‌ها را در تلاش موفقیت‌آمیزشان برای تغییر اکثریت مجلس نمایندگان به دقت نشان می‌داد.

امسال، سینا نظرسنجی ایالت نوسانی را با و بدون تایمز انجام می دهد، از جمله دو نظرسنجی جدید هفته گذشته در ویسکانسین و تگزاس برای Spectrum News، رسانه های خبری محلی شرکت کابلی Charter Communications انجام شد.

دان لوی، مدیر مؤسسه تحقیقاتی کالج سینا، گفت که او برای افزایش سهم رای دهندگان ترامپ، هم در نمونه گیری (که برای شرکت در آن فراخوانده می شود) و هم در وزن دهی (که باعث می شود آنها برای بیشتر به حساب بیایند، “تا آنجایی که می تواند محتاط باشد” عمل می کند. پس از انجام مصاحبه ها به منظور رفع عدم حضور آنها). به گفته لوی، این کافی نیست که فقط جمهوری خواهان بیشتری را فراخوانی کنیم، زیرا این نوع خاصی از جمهوری خواهان است که آنها برای رسیدن به آن تلاش می کنند.

«این یک عدم پاسخگویی حزبی نیست. لوی گفت: این عدم پاسخگویی سختگیرانه حامی ترامپ است. «اکثریت کوچکی از آن‌ها جمهوری‌خواهان خودشناس هستند، اما تعداد قابل توجهی از آنها مستقل‌ها یا دموکرات‌ها هستند. شما نمی توانید این را با گفتن “بیایید جمهوری خواهان را وزن کنیم” اصلاح کنید. این کار نمی کند.»

دانشگاه مونموث، در نیوجرسی، روش متفاوتی را امتحان می‌کند – اجتناب از نظرسنجی‌های مسابقه اسب‌سواری برای نظرسنجی‌هایی که سطح حمایت هر نامزد را بدون قرار دادن آن‌ها در برابر یکدیگر اندازه‌گیری می‌کند. پاتریک موری، مدیر موسسه نظرسنجی مدرسه، گفت که تجزیه و تحلیل او از نتایج سال 2020 یک “گلوله نقره ای” برای اصلاح نظرسنجی آنها را نشان نمی دهد، که همچنین نتوانست رقابت فرماندار نیوجرسی را که نزدیکتر از حد انتظار بود پیش بینی کند.

موری هشدار داد که نظرسنجی‌هایی که مسابقه اسب‌سواری را رها نکرده‌اند، پویایی انتخابات میان‌دوره‌ای امسال متفاوت از انتخابات گذشته است – و احتمالاً با انتخابات بعدی دو سال دیگر متفاوت خواهد بود. او گفت: «اگر نظرسنجی‌های 2022 خوب باشد، لزوماً به این معنا نیست که ما اشتباهات را در سال 2020 برطرف کرده‌ایم.»

فرانکلین، نظرسنجی ویسکانسین، گفت او در روش نظرسنجی دانشکده حقوق Marquette تعدیل‌های متوسط ​​یا حاشیه‌ای انجام داده است، از جمله افزایش درصد تماس‌های «با تلفن همراه». او همچنین به میزان پاسخ‌دهی به نظرسنجی‌های خود در شهرستان‌های ویسکانسین که در انتخابات گذشته شدیدتر برای ترامپ بود، توجه دارد – اما تا کنون، رای‌دهندگان در آنجا با تعداد کمتری شرکت نکرده‌اند.

فرانکلین گفت که یکی دیگر از اشتباهات مهم در نظرسنجی “به اعتبار نظرسنجی آسیب می رساند.” “من فکر می کنم که این کاملاً واضح و غیرقابل انکار است.”

همچنین ممکن است اجتناب ناپذیر باشد. نظرسنجی‌های حزبی در مبارزات انتخاباتی در هر دو حزب نشان می‌دهند که در آستانه این انتخابات باز هم جذب رای‌دهندگان ترامپ دشوار است.

گلن بولگر، یک نظرسنجی جمهوری خواه در شرکت Public Opinion Strategies گفت: «احتمال زیادی وجود دارد که بسیاری از نظرسنجی های منتشر شده علنی قدرت دموکرات ها را اغراق آمیز نشان دهند.

آماندا آیوینو، یک نظرسنجی جمهوری خواه در WPA Intelligence که پاییز گذشته روی رقابت فرماندار فعلی ویرجینیا، گلن یانگکین کار می کرد، افزود: “هنوز هم راحت تر است که رای دهندگان تحصیل کرده دانشگاهی را با تلفن تماس بگیرند” نسبت به رای دهندگانی که از کالج فارغ التحصیل نشده اند.

لیک، نظرسنجی دموکرات، گفت که اقداماتی را می بیند که همکارانش برای به دست آوردن ترکیب مناسبی از رای دهندگان به کار می برند. اما او مطمئن نیست که آنها برای جلوگیری از یک نظرسنجی دیگر به سبک 2020 کافی باشند.

لیک گفت: “من مطمئن هستم که آنها چیزهای درستی هستند.” “من مطمئن نیستم که آنها کافی باشند.”

اما برخی از دموکرات‌ها جرأت می‌کنند نه تنها به نظرسنجی‌ها اعتقاد داشته باشند – بلکه امیدوارند که حزب ممکن است در ماه نوامبر عملکرد بهتری داشته باشد و به دو پیروزی ویژه کنگره در انتخابات کنگره در ماه گذشته در آلاسکا و نیویورک اشاره می‌کند، جایی که نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد جمهوری‌خواهان در آستانه روز انتخابات هستند.

“شما همین الان دیدید که نظرسنجی ها پیروزی ها را هم در آلاسکا و هم در ایالت نیویورک دست کم می گیرند.” شان پاتریک مالونی (DN.Y.)، رئیس کمیته مبارزات انتخاباتی دموکرات کنگره، در مصاحبه ای در یک رویداد میزگرد POLITICO Pro Premium در اوایل این ماه گفت. بنابراین، اگر چیزی باشد، نظرسنجی ها ممکن است در حال حاضر یک سوگیری محافظه کارانه را نشان دهد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *