نظرسنجی نشان می‌دهد که رقابت برای نخست‌وزیری بعدی بریتانیا از آنچه تصور می‌شد نزدیک‌تر است

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 23 Second

بیش از 60 درصد از اعضای محافظه‌کار در نظرسنجی Techne گفتند که تراس ایده‌های بهتری نسبت به سوناک در مورد مالیات دارد و آنها همچنین از برنامه‌های او برای مقابله با تورم و مدیریت مهاجرت حمایت کردند. با این حال، پاسخ دهندگان گفتند که سوناک برای اجرای برگزیت اعتماد بیشتری دارد و سیاست های بهتری در زمینه آموزش دارد.

جان کورتیس، استاد سیاست در دانشگاه استراثکلاید و یکی از کارشناسان برجسته بریتانیا در نظرسنجی، روز دوشنبه (اول اوت) گفت که مطمئن نیست رقابت به پایان رسیده است.

او به جی‌بی‌نیوز گفت: «ما باید در نظر داشته باشیم که از زمانی که نمایندگان حزب محافظه‌کار تصمیم گرفتند که این رقابت بین ریشی سوناک و لیز تراس است، ما یک نظرسنجی، تکرار می‌کنم، از مردمی که واقعاً رأی خواهند داشت، داشته‌ایم. .

تراس روز سه‌شنبه از سوی حزب اصلی اپوزیسیون و برخی از قانون‌گذاران محافظه‌کار مورد انتقاد قرار گرفت، زیرا او قول داد که سالانه میلیاردها پوند صرفه‌جویی می‌کند و دستمزد بخش دولتی را با هزینه‌های زندگی در منطقه‌ای که مردم در آن کار می‌کنند به جای داشتن یک توافقنامه ملی، صرفه‌جویی می‌کند.

بن هوچن، حامی سوناک، شهردار محافظه‌کار دره تس، گفت که او نسبت به طرح تراس “بی حرف” است.

او گفت: «به سادگی نمی‌توانید این کار را بدون کاهش دستمزد 5.5 میلیون نفر از جمله پرستاران، افسران پلیس و نیروهای مسلح ما در خارج از لندن انجام دهید».

آنجلا راینر، معاون رهبر حزب کارگر گفت که برنامه‌های تراس نشان می‌دهد که دولت محافظه‌کار تعهد به کاهش نابرابری‌ها بین شمال و جنوب بریتانیا «مرده است».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.