برچسب های پرطرفدار

نتیجه قابل مقایسه با مس رفسنجان عادلانه بود – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، مهدی تارتار عصر سه شنبه در نشست خبری پس از بازی با مس رفسنجان اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت بود. هر دو تیم برنده شدند ، اما در نیمه دوم بهتر عمل کردیم.

وی افزود: روی بستر و مرداد و ضربات آزاد خطرناکی ایجاد کردیم ، کیفیت بازی کمی پایین آمد ، اما توانستیم امتیازات خود را از تیم های پایین تر حفظ کنیم.

سرمربی تیم پیکان ادامه داد: با توجه به بازیکنان جوانی که داریم نتیجه برای ما بد نبود. همه چیز دست به دست هم داد تا بیشتر شاهد یک بازی هوایی باشیم. باد روی زمین چمن مصنوعی آمد و هر دو تیم مراقب بودند.

تاتار ادامه می دهد: به تیم مس تبریک می گویم می من میگویم آنها سعی کردند. ما یک گل تاکتیکی به ثمر رساندیم ، عقیل کعبی نیز گلی به ثمر رساند که می تواند یکی از بهترین گل های امسال باشد.

وی افزود: به هر حال تساوی عادلانه ای بود ، متشکرم بچه ها ، ما پیروز شدیم و بازیکنان ما توانستند نکات تاکتیکی را به خوبی اجرا کنند.

داور پیکان درباره داوران این بازی نیز گفت: داوران بد نبودند؛ آنها ممکن است اشتباهات کوچکی مرتکب شوند ، اما جورجیا و همکارانش گرچه تا حدی بی تجربه بودند ، اما داوران خوبی داشتند و اشتباهات فاحشی مرتکب نمی شدند.

تارتار در مورد شرایط میزبانی در استادیوم شهدای صنعت مس گفت: در این گرمای شدید دائماً تهویه مطبوع رختکن خاموش بود و ما بسیار اذیت می شدیم. نمی دانم چرا ، امیدوارم این مسئله حل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post دو میلیون و 149000 نفر دوز دوم واکسن کرونا را دریافت کرده اند – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post نوسازی ناوگان اتوبان اردبیل – خبرگزاری بیشتر بخوانید | اخبار ایران و جهان