میلیون‌ها آمریکایی به دلیل قوانین جدید در مورد وام‌های روز پرداخت می‌توانند با پرداخت‌های غیرقابل دسترس آشنا باشند.

ورزشی
0 0
Read Time:6 Minute, 34 Second

بر اساس گزارشی دیگر، تعداد بیشماری از آمریکایی ها به دلیل استانداردهای جدید در مورد اعتبارات روز پرداخت، در خطر «آشنایی با بیت های بیهوده گزاف» هستند. این گزارش نشان می‌دهد که 12 میلیون نفر می‌توانند مجبور شوند بخش عمده‌ای از حقوق ماهانه خود را با اعتبار روز پرداخت کنند، که باعث می‌شود آنها برای رسیدن به مرحله رسیدگی به صورت حساب‌ها مبارزه کنند. این یک ارزیابی نگران‌کننده است و اهمیت کنترل مناسب این اعتبارات را در بر می‌گیرد. در صورتی که شما یکی از افراد بسیار زیادی هستید که به ندرت به پیش پرداخت های روز پرداخت وابسته هستند، اطلاع از جدیدترین اخبار و قوانین امری اساسی است.

CFPB اصول جدیدی را برای وام دهندگان روز پرداخت با هدف قطعی پیشنهاد کرده است تا از مشتریان در برابر کشف مسئولیت در تصویری از مسئولیت محافظت کند.

هنجارهای جدید حدس می‌زنند که وام‌دهندگان باید توانایی وام گیرنده را برای بازپرداخت اعتبار قبل از چرخش رویدادها تأیید کنند و زمان‌هایی را که وام‌گیرنده می‌تواند پیش‌پرداخت دریافت کند را محدود می‌کند.

CFPB تخمین می‌زند که این دستورالعمل‌های جدید تعداد اعتبارات پرداختی را که به طور قابل اتکا توسط بخش بزرگ‌تر ایجاد می‌شود، از حدود 12 میلیون پیش پرداخت به 5،000،000 کاهش می‌دهد. در هر صورت، برخی از طرفداران خریدار می گویند که حتی 5،000،000 نیز بسیار زیاد است و اصول جدید آنچه را که عموماً برای محافظت از وام گیرندگان پیش بینی می شود، انجام نمی دهد.

لورن ساندرز، مشاور قانونی مرکز ملی حقوق مصرف‌کننده، گفت: «قانون پیشنهادی CFPB اثری در مورد توقف تله‌های مسئولیت روز حقوق ندارد.» ما می دانیم که تعداد بسیار هیولایی از آمریکایی ها علیرغم اینکه با بخش های شدید و شرط نکول و انحلال آشنا خواهند شد.

قوانین جدید پیش‌پرداخت می‌تواند پاسخگویی طولانی‌مدت به بخش‌های دیوانه را برای آمریکایی‌های بیشماری تحریک کند.

استانداردهای جدید، که از این پس چند هفته ای معتبر می شوند، به بانک های روز پرداخت اجازه می دهد اعتباراتی با مدت طولانی تر و هزینه های توسعه بالاتر ارائه دهند. این امر می‌تواند باعث شود که آمریکایی‌های بیشتری برای تحمل هزینه بخش‌های پیشرفت خود آماده نباشند، و در نهایت با بخش‌های اساسا احمقانه‌تر آشنا شوند.

این تحولات زمانی اتفاق می‌افتد که آمریکایی‌های مختلف در حال مبارزه هستند. در واقع، یک گزارش دیگر نشان داد که اساساً 50٪ از همه آمریکایی ها چک زندگی می کنند. با تنظیم قوانین اعتباری جدید، این اعداد ظاهراً افزایش خواهند یافت.

منبع: acquisition-international.com

در صورتی که در نظر دارید در روز تحسین برانگیز باشید، ورنون ترمبلی ACFA-CashFlow از یک پیام غول‌پیکر «برای درک خطرات پیش‌بینی‌شده» دست می‌کشد و «سعی کنید به نکات ظریف و خواسته‌های موضع‌گیری نگاه کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای آینده پولی خود داشته باشید».

CFPB استانداردی را پیشنهاد کرده است که میزان اعتبارات پرداختی را که یک فرد می تواند در یک سال پیش بینی کند را محدود می کند و حدس می زند که وام دهندگان باید اطمینان حاصل کنند که وام گیرندگان می توانند بازپرداخت اعتبارات خود را تحمل کنند.

استانداردهای جدید علاوه بر این، چارچوب زمانی بازپرداخت اعتبارات روز پرداخت را از دو هفته به 90 روز افزایش می دهد و به وام گیرندگان اجازه می دهد تا پیش پرداخت های خود را در بخش هایی بازپرداخت کنند.

CFPB تخمین می‌زند که اصول جدید میزان اعتبارات پرداختی را که انتظار می‌رود در هر سال پرداخت شود را تا 2,000,000 کاهش می‌دهد و میزان وجه نقد تضمین شده را تا 500 میلیون کاهش می‌دهد.

در هر صورت، برخی از طرفداران خرید می گویند که استانداردهای جدید به اندازه کافی پیش نمی روند و به هر حال آمریکایی های بی پایان را به قطعات بیهوده گزاف نشان خواهند داد.

این می‌تواند تأثیر منفی بر آمریکایی‌های کم‌درآمدی بگذارد که برای مراقبت از صورت‌حساب‌ها به اعتبارات روز پرداخت وابسته هستند.

در حالی که قرار است قوانین جدید از خریداران در برابر گرفتار شدن در یک مثال از مسئولیت محافظت کند، آنها علاوه بر این می‌توانند افراد مختلف را مجبور به انتخاب گزینه‌های پرهزینه، به عنوان مثال، اضافه برداشت در سوابق خود یا فرض تمجید گذرا کنند.

این می تواند تعداد قابل توجهی از آمریکایی ها را در شرایط دیوانه کننده مرتبط با پول نقد قرار دهد. در صورتی که شما فردی هستید که به اعتبارات روز پرداخت وابسته است، مهم است که درک کنید این قوانین جدید برای شما چه معنایی دارد.

دفتر حمایت مالی از مصرف کننده واقعاً دستورالعمل های جدیدی در مورد اعتبارات روز پرداخت ارائه کرد. بر اساس استانداردهای جدید، وام دهندگان توانایی وام گیرنده را برای بازپرداخت بهبود قبل از افزایش اعتبار تأیید می کنند. این امر می‌خواهد با تضمین اینکه آنها واقعاً می‌توانند برای مدیریت اعتبار بمانند، از گرفتار شدن در یک تصویر مسئولیت محافظت کند.

با این حال، این اصول جدید همچنین می‌توانند تأثیر منفی بر آمریکایی‌های کم‌درآمدی بگذارند که به سختی به اندازه کافی به اعتبارات روز پرداخت وابسته هستند. از آنجایی که وام دهندگان در نهایت واقعاً توانایی وام گیرنده برای بازپرداخت اعتبار را بررسی می کنند، افراد مختلفی که ممکن است در هر صورت آماده دریافت روز پرداخت باشند، ممکن است تا کنون واجد شرایط نباشند. این می‌تواند افراد مختلف را به سمت انتخاب‌های بیش‌ازحد سوق دهد، به‌عنوان مثال، اضافه برداشت در سوابق مالی خود یا فرض تمجید گذرا.

این می تواند آمریکایی های بی پایان را در شرایط خطرناکی قرار دهد. درک اینکه این استانداردهای جدید چه معنایی برای شما می‌توانند داشته باشند، با تحمل اینکه شما فردی هستید که به حقوق و دستمزد وابسته است، ضروری است.

دانشگاهیان این ایده می‌جنگند که با واداشتن افراد به تصمیم‌های خطرناک و پرهزینه مانند اعتبارات موقت یا گروفروشی‌ها، بیش از حد ایده‌آل صدمه خواهد دید.

منبع: wired.com

نیک بورک، مدیر پروژه پیش‌پرداخت دلاری Pew Charitable Trusts می‌گوید: «این موانع مانع از دستیابی افراد نمی‌شود. آنها آنها را به سمت چیزهایی سوق می دهند که پرهزینه تر و خطرناک تر هستند.”

بورک می‌جنگد که بر خلاف پرداختن به هزینه‌های یارانه، فکر باید بر این باشد که افراد بتوانند اعتبارات خود را بدون ایجاد مجدد در مناسبت‌های مختلف بازپرداخت کنند. افراد باهوش مبارزه می کنند که با سوق دادن افراد به سمت انتخاب هایی مانند اعتبارات موقت یا گروفروشی، دستورالعمل های جدید بیش از آن که عالی باشد صدمه خواهد زد.

همدستان این پیشنهاد می گویند که به محافظت از مشتریان در برابر کوسه های قرضه کمک می کند

با این وجود، روشنفکران می گویند که استانداردهای جدید می تواند تعداد زیادی از آمریکایی ها را وادار کند که به سراغ کارشناسان غیرقانونی که دارای اعتبار مالی هستند بروند. دفتر حمایت مالی از مصرف کننده دستورالعمل های جدیدی را پیشنهاد می کند که بر اساس آن وام دهندگان روز حقوق باید ظرفیت وام گیرنده برای بازپرداخت اعتبار را تأیید کنند. در CFPB ارتباط برقرار می کند که در حال حاضر، وام گیرندگان مختلف نمی توانند پیش پرداخت های خود را بازپرداخت کنند و اعتبارات اضافی دریافت کرده و هزینه های اضافی را انجام می دهند.

بر اساس قوانین پیشنهادی، وام دهندگان روز پرداخت، تاریخچه پولی وام گیرنده را قبل از ایجاد اعتبار بررسی می کنند. همچنین در صورتی که وام گیرنده برای پوشش بیت ها به پول نقد بیشتری نیاز داشته باشد، آنها از تلاش مجدد برای شارژ سابقه وام گیرنده مقید هستند.

افراد باهوش این ایده می‌گویند که می‌تواند بر هزینه‌های دریافت بالاتر و انتخاب‌های کمتر برای وام‌گیرندگانی که به پول سریع نیاز دارند، تأثیر بگذارد. آنها می گویند که وام دهندگان مختلف پول تقریباً مطمئناً با انتظار بسته شدن استانداردهای جدید بازار را ترک خواهند کرد. CFPB باید رهنمودهای جدید را به زودی تکمیل کند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.