مولوینی جزئیات شهادت خود در 6 ژانویه را شرح می دهد

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

مولوینی که از منتقدان ترامپ در طول انتخابات 2016 بود، در یک سری از نقش‌ها برای دولت ترامپ از جمله مدیر دفتر مدیریت و بودجه، سرپرست دفتر حمایت مالی از مصرف‌کننده و مهم‌تر از همه، به عنوان مدیر دفتر مدیریت و بودجه خدمت کرد. از ژانویه 2019 تا مارس 2020، سرپرست دفتر کاخ سفید. مولوینی که در دوران تصدی ترامپ در کاخ سفید یک پیام آور وفادار، هرچند رک و راست بود، از رئیس سابق خود انتقاد کرده است.

از جمله موضوعاتی که مولوانی گفت که کمیته 6 ژانویه با او مطرح کرد، پیامکی بود که او در هفته پس از روز انتخابات 2020 برای مقامات ستاد انتخاباتی ترامپ و رئیس کمیته ملی جمهوری خواه، رونا مک دانیل ارسال کرد، که در آن نوشته شده بود: “من احساس غرق شدن می کنم. همه غیر از من فکر می کنند ما در این انتخابات شکست خوردیم. اگر مردم چیزی را می دانند که من نمی دانم، ممنون می شوم اگر به من اطلاع دهید.»

مولوینی به سی‌ان‌ان گفت که در آن زمان معتقد بود موضع عمومی کمپین ترامپ مبنی بر اینکه رئیس‌جمهور وقت شکست نخورده است، اما احساس می‌کرد که برخی در داخل کمپین و RNC می‌دانستند که رقابت شکست خورده است.

یادم می‌آید… من آنجا نشسته بودم و تلویزیون می‌کردم، در رسانه‌های اجتماعی درباره اینکه فکر می‌کردم شانس خوبی در آریزونا داریم صحبت می‌کردم. انتخابات نهایی یا تایید نشده بود.» “بنابراین، من کمی تعجب کردم که آنجا نشسته بودم و از رئیس جمهور دفاع می کردم … و افراد داخل کمپین و داخل RNC ظاهراً به این نتیجه رسیده بودند که هیچ راهی وجود ندارد که بتوانیم آریزونا را ببریم … این یکی از مواقعی بود که احساس می کردم من هستم. توسط کمپین گمراه شده بود و کمیته می خواست کمی در مورد آن صحبت کند.”

رئیس سابق کارکنان کاخ سفید گفت که کمیته همچنین از او درباره جزئیات نحوه عملکرد کاخ سفید ترامپ پرسیده است، که مولوینی آن را تلاشی برای درک این موضوع تفسیر کرد که چگونه مشاوران خارجی که رئیس جمهور وقت را تحت فشار قرار می دهند تا نتایج انتخابات 2020 را لغو کنند، ممکن است بتوانند یک جلسه وست وینگ بگیرید

آنها می‌خواستند روند را بدانند، به عنوان مثال، در مورد اینکه بازدیدکنندگان چگونه به دیدن رئیس جمهور می‌آیند یا اینکه چگونه یک رئیس ستاد معمولاً سعی می‌کند افراد را از ملاقات با رئیس‌جمهور شامل یا حذف کند. بنابراین واضح است که آنها سعی می کنند بیشتر بفهمند که چطور ممکن است رودی جولیانی یا سیدنی پاول به رئیس جمهور ایالات متحده دسترسی داشته باشند. افرادی مانند مایک لیندل چگونه دسترسی داشتند، نقش افرادی مانند پیتر ناوارو – حلقه درونی افرادی که دیگران آنها را دیوانه توصیف می کنند – چگونه به آن دسترسی داشتند که در زمان دسترسی داشتند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.