مایک براون احتمالاً در سال 2024 برای فرمانداری ایندیانا نامزد خواهد شد

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 34 Second

سیاست ایندی گزارش شده است روز پنج‌شنبه براون در حال اطلاع‌رسانی به جمهوری‌خواهان در ایالت در مورد برنامه‌های خود برای نامزدی برای فرمانداری است و پس از انتخابات میان‌دوره‌ای اعلام خواهد کرد، اقدامی که نمونه‌ای از قانون‌گذارانی است که چشم به مناصب جدید دارند. دفتر براون از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

براون سناتور سابق جو دانلی (D-Ind) را شکست داد، یکی از گزینه‌های کلیدی در انتخابات 2018 که به جمهوری‌خواهان اجازه داد در دو سال آخر ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ کمی در اتاق تنفس کنند. تاجر ایندیانا در برنده شدن در نامزدی حزب جمهوری خواه، نمایندگان سابق تاد روکیتا و لوک مسر را اعزام کرد و به شکلی به یاد ماندنی هر کدام را به عنوان برش های مقوایی در یک آگهی تلویزیونی به تصویر کشیدند.

جمهوری خواهان به عنوان یک مدیر اجرایی قدیمی – او بنیانگذار و مدیر عامل یک شرکت توزیع کننده بود – معتقدند براون از مدت ها قبل در حال برنامه ریزی برای مدیریت بالقوه برای دفتر اجرایی ایالت بوده است. به عنوان یک سناتور جمهوری خواه، براون یک سابقه رای محافظه کار قابل اعتماد جمع آوری کرد و در مورد نیاز حزبش به برنامه ریزی برای مقابله با مسائلی مانند مراقبت های بهداشتی و انرژی صحبت کرد.

یکی از جمهوری‌خواهانی که براون را می‌شناسد، گفت: «در سال 2018، مایک براون در انتخابات مقدماتی بسیار رقابتی پیروز شد، او محافظه‌کاری بود و به‌عنوان مدیر عامل سابق، خدمت به عنوان فرماندار بعدی ایندیانا برای او بهتر از نشستن در واشنگتن است.» به شرط ناشناس ماندن

اگر براون جهش کند، تقریباً به طور قطع دعوت از یک حزب پرجمعیت حزب جمهوریخواه برای کرسی سنا او در سال 2024 خواهد بود. دوره براون در آن زمان به پایان می رسد، به این معنی که او باید بین رقابت فرماندار و کمپین انتخاب مجدد خود یکی را انتخاب کند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *