لس آنجلس می خواهد مترقی ترین دادستان خود را فراخواند. داخل دفتر متخاصم DA.

سیاسی
0 0
Read Time:4 Minute, 15 Second

این یک پیروزی بزرگ برای اصلاح‌طلبان عدالت کیفری بود: دادستان پیشرو پیشرو در کشور که هدف اصلی جنبش، بزرگترین شهرستان کشور و کشوری که مدت‌هاست با تغییر دشمنی داشته است، در دست گرفت.

او گفت: «من می دانستم که شهرستان لس آنجلس چقدر چالش برانگیز است، زیرا من 27 سال در اینجا افسر پلیس بودم. «این دفتر یکی از زندانیان اصلی بود، مجازات اعدام، بچه های جوان را به زندان بزرگسالان می برد. این دفتر در واقع پیشتاز بود.»

در آن زمان، در پاییز 2020، پس از اینکه قتل جورج فلوید جرقه جنبش عدالت نژادی جدیدی را برانگیخت، یکی از مدافعان معروف اصلاحات عدالت کیفری در لس آنجلس یک دارایی بود.

در بورلی هیلز تابلوهای زندگی سیاهان مهم است ظاهر شد و گاسکون به پیام اصلاحات رادیکال خود متمایل شد. او در آن زمان گفت: «این واقعاً در مورد شروع نوعی از بین بردن نژادپرستی سیستمیک از سیستم عدالت کیفری است.

گاسکون پس از ادای سوگند به سرعت حرکت کرد. او به وثیقه نقدی برای جنایات و جنایات غیرخشونت آمیز پایان داد. او به معاونان وکلای منطقه خود گفت که دیگر به دنبال مجازات اعدام نباشند، هرگز نوجوانان را در بزرگسالی محاکمه نکنند، از تعقیب افراد برای اولین بار جنایت های غیرخشونت آمیز خودداری کنند، و استفاده از به اصطلاح افزایش مجازات را که به دادستان ها اجازه می دهد تا در مواردی انباشته شوند، متوقف کنند. زمان زندان

و او همه اینها را در اولین روز ریاست جمهوری خود انجام داد.

سپس واکنش های متقابل به وجود آمد.

هنگامی که انواع خاصی از جنایات در لس آنجلس افزایش یافت، گاسکون مقصر شد. شورای شهر در بورلی هیلز یک قطعنامه رای عدم اعتماد علیه او تصویب کرد.

او به یاد می آورد: «برای سفیدپوستان مرفه این مد شد که بخواهند طرفدار پاسخگویی پلیس باشند. «این یک نوع کار شیک بود. بنابراین شما نیز می خواهید با BLM دیده شوید. آنها می خواستند در تظاهرات شرکت کنند، درست است؟ … اکنون کمی بدبین هستم و به گذشته نگاه می کنم. در آن زمان، من در واقع فکر می کردم که آب ها از هم جدا شده اند. گفتم: “برای اولین بار است که می شنوم که مرفه های سفیدپوست رنج سیاهان این کشور و مردم فقیر را درک می کنند.” و من فکر کردم، “این یک معکوس است.”

“من اشتباه میکردم.”

کالیفرنیا فراخوانی یک مقام منتخب را نسبتاً آسان می کند. از سال 1911 بخشی از قانون اساسی ایالتی بوده است. فرماندار گاوین نیوسام سال گذشته با فراخوانی مواجه شد که شکست خورد. سانفرانسیسکو سه عضو هیئت مدیره مدرسه را در ماه فوریه فراخواند. برای گاسکون بدتر، ماه گذشته، سانفرانسیسکو دادستان منطقه خود، دوست و خویشاوند ایدئولوژیک گاسکون، چسا بودین را که بسیاری از سیاست های مشابه را وضع کرده بود، به یاد آورد.

صحبت از فراخوانی گاسکونی به محض سوگند بود. و آن تماس ها از داخل تالار دادگستری می آمد، جایی که بسیاری از معاونان دادستان ناحیه او علیه این تغییرات شورش کردند.

گاسکون گفت: “هفته ای که سوگند یاد کردم، آنها شروع به صحبت در مورد فراخواندن من کردند.” و باید به آنها گفته می شد که باید حداقل 90 روز صبر کنید. بنابراین، من از روز اول در حال مبارزه با یادآوری هستم.»

در لس آنجلس وضعیت عمیق واقعی است. گاسکون نمی تواند معاونان دادستان منطقه را که آنقدر با دستور کار او خصومت دارند که علناً فراخوان را تأیید کرده اند، اخراج کند. او گفت: «به این فکر کنید که بایدن بیاید و کابینه دونالد ترامپ را حفظ کند. “این چیزی است که شبیه است.”

رای دهندگان تا 17 اوت می دانند که آیا فراخوانی از گاسکون در برگه رای گیری نوامبر خواهد بود یا خیر.

در این میان، سیاست‌های گاسکون در دیگر انتخابات مهم کالیفرنیا به نقطه عطف تبدیل شده است. در رقابت برای شهردار لس آنجلس، ریک کاروسو، نامزد راست‌گرا، او را محکوم کرده و نامزد چپ‌گرا، نماینده کارن باس، از او فاصله گرفته است. در سطح ملی، گاسکون به یک شخصیت تکرارشونده در فاکس نیوز و موضوعی ناخواسته برای دموکرات‌های آسیب‌پذیر تبدیل شده است.

واکنش شدید علیه دادستان های مترقی حتی توجه کاخ سفید را به خود جلب کرد.

در روز پس از فراخوان بودین در ماه گذشته، جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا به خبرنگاران گفت: «فکر می‌کنم رای‌دهندگان پیام شفافی را دیشب ارسال کردند: هر دو حزب باید گام بردارند و کاری در مورد خشونت و همچنین سلاح انجام دهند.» او به همه یادآوری کرد که بودجه اش مستلزم پول بیشتر برای استخدام و آموزش پلیس های بیشتر است.

گاسکون گفت که از فراخوان بودین آموخته است.

گاسکون گفت: “یکی از اشتباهاتی که چسا مرتکب شد و من از آن یاد گرفتم – و او به راحتی متوجه خواهد شد – این بود که او سعی داشت با مردم در مورد داده ها صحبت کند.” “مردم به داده ها اهمیت نمی دهند. این در مورد احساسات است. این در مورد نحوه درک و احساس شما است. و شما نمی توانید از داده ها برای مقابله با احساسات استفاده کنید. و من فکر می کنم که این یک شکست بود. و زمانی که به نوعی از خواب بیدار شد، برای او خیلی دیر شده بود.»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.