برچسب های پرطرفدار

قیمت بلیط تهران-مشهد یک میلیون تومان / تهران-کیش 1.3 میلیون تومان – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اخیراً در جلسه شورای عالی هواپیمایی اعلام کرده بود که قیمت بلیط هواپیما در این هفته تعیین می شود.

در همین حال ، ناخدا تورج دهقانی زنگنه ، آخرین رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ، معاون اسبق وزیر راه و شهرسازی و دبیر شورای عالی هواپیمایی ، در هفتم ژوئیه توسط وزیر راه و شهرسازی برکنار شد و برای آخرین بار جایگزین شد. 12 روز. حالا سیاوش امیر مکری مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران که طبق قانون باید زیر نظر سازمان هواپیمایی کشوری فعالیت کند ، رئیس آن سازمان نیز است که به عقیده برخی از کارشناسان صنعت هواپیمایی منافات منافع است.

خطوط هوایی: ما در حال از دست دادن هستیم / محدودیت 60٪ باید برداشته شود

شرکت های هواپیمایی در یک سال و نیم اخیر کرونا و اجرای قطعنامه ستاد ملی ضد کرونا برای محدود کردن فروش بلیط داخلی تا 60 درصد از ظرفیت هواپیما ، همیشه به دلیل از دست دادن صنعت هواپیمایی و لزوم حذف این وضوح اند.

سال گذشته ، انجمن هواپیمایی به همراه رئیس جمهور ، وزیر کشور به عنوان فرمانده ستاد ملی ضد کرونا و وزیر بهداشت به عنوان دبیرکل ، خواستار لغو این قطعنامه شدند.

جلسه شورای عالی هواپیمایی این هفته با موضوع قیمت بلیط داخلی

ذیبخش سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: “قیمت بلیط هواپیما در جلسه شورای عالی هواپیمایی کشوری که این هفته برگزار شد تعیین می شود و درخواست ایرلاین ها برای افزایش قیمت مورد بررسی قرار می گیرد ، اما اساس تصمیم گیری اصلی در این جلسه تجزیه و تحلیل قیمت است. ” این همان چیزی است که شرکت های هواپیمایی باید ارائه دهند.

قبلاً چندین بار عنوان شده است كه شركتهای هواپیمایی باید حسابهای سالانه خود را به سازمان هواپیمایی كشوری ارائه دهند. با این حال ، شنیده شده است که برخی از شرکت های هواپیمایی تمایلی به ارائه حساب های سالانه خود و شفاف سازی آنها ندارند.

برخی شایعات حاکی از آن است که شورای عالی هواپیمایی در جلسه این هفته خود ، مجدداً می تواند افزایش 10 درصدی بلیط هواپیما در آخرین لیست زیر و حداکثر قیمت پروازهای داخلی را که در نوامبر 1399 توسط شورای عالی هواپیمایی مصوب شده ، تصویب کند.

بی توجهی شرکت هواپیمایی به تهدیدها

افزایش قیمت بلیط در حالی ادامه دارد که رئیس سابق سازمان هواپیمایی کشوری و وزیر راه و شهرسازی است یک ماه گذشته به صراحت با این عمل مخالفت می کند شرکت ها این شرکت هواپیمایی اعلام کرد اند. مدتی پیش ، هنگامی که رسانه ها از افزایش 30 درصدی قیمت بلیط پرواز خبر دادند ، رئیس وقت سازمان هواپیمایی کشوری خطوط هوایی متخلف را به جریمه نقدی و پس گرفتن پروانه پرواز تهدید کرد. در این مدت اما خبری از پس گرفتن جریمه و پروانه پرواز نبود.

در غیاب سکاندار سازمان هواپیمایی کشوری ، شرکت های هواپیمایی همچنان قیمت های داخلی را بالا نگه می دارند و بلیط هواپیما تهران-مشهد در محدوده 900 هزار تا یک میلیون تومان و تهران-کیش در محدوده یک تا یک میلیون و 300 هزار تومان برای فروش

قیمت بلیط تهران-مشهد یک میلیون تومان / تهران-کیش 1.3 میلیون تومان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post اعتبار 1350 میلیارد تومان برای حل مشکلات خوزستان – ادامه خبر خبرگزاری | اخبار ایران و جهان
Next post ایران به دنبال یک افغانستان امن و صلح آمیز است – آژانس خبری بیشتر بخوانید | اخبار ایران و جهان