قانونی کردن سفر: کتاب بازی یک “وکیل مدافع شاروم”.

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 21 Second

و بسیاری از مردم در اینجا از قوانین منحصر به فرد جرم زدایی DC استفاده می کنند. میکرودوز کردن قارچ به عنوان نوعی تقویت کننده عملکرد مغز – که قبلاً در میان مجموعه فناوری کالیفرنیا بسیار محبوب بود – اکنون در واشنگتن، به ویژه در محافل رسانه ای، نسبتاً رایج است. کاربرد تفریحی – ماکرودوزینگ – خیلی هم غیر معمول نیست. اگر می‌خواهید یک تجربه روان‌گردان کاملاً قانونی داشته باشید، می‌توانید به Field Trip، در 15th St.

بسیاری از کنجکاوی های جدید در مورد روانگردان ها توسط کتاب مایکل پولان در سال 2018، “چگونه ذهن خود را تغییر دهیم: آنچه علم جدید روانگردان ها به ما در مورد آگاهی، مرگ، اعتیاد، افسردگی، و متعالی می آموزد” برانگیخت. (این کتاب اکنون به یک نمایش در نتفلیکس تبدیل شده است.) در محافل دیگر، پادکست های جو روگان درباره قارچ ها موجی از علاقه را ایجاد کرد.

وزارت امور جانبازان اکنون در حال انجام آزمایش‌های بالینی با سیلوسایبین، داروی موجود در قارچ‌های روانگردان، برای درمان مشکلات سلامت روان است. و The Intercept این هفته گزارش داد که دولت بایدن در نامه اخیر به نماینده مادلین دین (D-Pa.)، فاش کرد که FDA احتمالاً در دو سال آینده استفاده از سیلوسایبین را برای درمان افسردگی تأیید می کند.

اما شهرها و ایالت ها بسیار جلوتر از دولت فدرال هستند. در بیش از دوجین ایالت جنبش‌هایی برای مطالعه، جرم‌زدایی یا قانونی کردن کامل قارچ‌ها و سایر روان‌گردان‌ها وجود دارد. با بسیاری از کهنه سربازان به عنوان چهره جنبش، این اتفاق در ایالت های آبی مانند کالیفرنیا، نیویورک و ورمونت، و همچنین در ایالت های قرمز مانند یوتا، کانزاس و فلوریدا رخ می دهد.

مرکز این جنبش، همانطور که در مورد قانونی سازی حشیش رخ داد، کلرادو است، جایی که رای دهندگان در ماه نوامبر تصمیم خواهند گرفت که آیا قانون سلامت طب طبیعی سال 2022 را تصویب کنند، که “مراکز شفا” تحت نظارت دولتی را ایجاد می کند که در آن افراد بالای 21 سال می توانند دریافت کنند. درمان به کمک سیلوسایبین

به جرات می توان گفت که ما در آستانه مرز جدیدی در قانونی سازی مواد مخدر هستیم و در چند سال آینده روانگردان ها به آسانی در شهرها و ایالت های سراسر کشور در دسترس خواهند بود، همانطور که در حال حاضر در دی سی و پناهگاه اکثر سیاستمداران هستند. حتی به این فکر کردم که موضع آنها در این مورد چه باید باشد.

در اپیزود این هفته Playbook Deep Dive، رایان به لیتلجان، کولو، سفر کرد و با Veronica Lightning Horse Perez، یکی از رهبران کمپین قارچ کلرادو نشست. آنها در مورد اینکه چگونه داروهای روانگردان به درمان مسائل مربوط به سلامت روان او کمک کردند، نحوه درمان روانگردان با قارچ و آیاهواسکا و سفر خود او برای تبدیل شدن به یک فعال سیاسی نامحتمل در خط مقدم قانونی شدن قارچ صحبت کردند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.