قاضی لوتیگ چه چیز دیگری در مورد 6 ژانویه در مصاحبه Deep Dive خود داشت

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 22 Second

گزیده‌های رونویسی شده از آن مکالمه در زیر آمده است، برای طولانی‌تر شدن و خوانایی ویرایش شده است.

هشدار لوتیگ درباره دولت ترامپ

رایان لیزا: واقعاً چه لحظات نگران کننده ای در دولت ترامپ بود که شما را به نقطه ای که اکنون در آن هستید رساند؟

جی. مایکل لوتیگ: همانطور که تمام زندگی من بوده است، هشدارها، می دانید، در اردوگاه های دوگانه سیاست و قانون قرار می گیرند. بنابراین، می دانید، در طول مبارزات انتخاباتی سال 2016. اگر آقای ترامپ انتخاب شود، عمیقاً برای کشور ناراحت بودم. و سپس وقتی او به مقام رسید، می دانید، من تمام این اتفاقات را لحظه به لحظه تماشا می کردم که اغلب شامل دوستان نزدیکم می شد و اغلب شامل موضوعاتی می شد که من در تمام زندگی ام به آنها فکر می کردم و دیدگاهی روشن و اصولی درباره آنها داشتم. و بعد، فقط رفتار دفتر، برای من توهین آمیز بود، همان طور که برای خیلی ها بود.

لوتیگ در مورد تحلیل حقوقی بار و انتقاد از بازرس ویژه رابرت مولر

رایان لیزا: صرفاً برای تأیید، دیدگاه شما درباره تحلیل حقوقی بیل بار که در سال 2018 به دولت ترامپ درباره بازپرس ویژه ارائه کرد، و انتقاد او مبنی بر اینکه مولر به نوعی از اختیاراتش فراتر رفته بود، چه بود؟

جی. مایکل لوتیگ: فلش. خوب، فکر می‌کردم از من در مورد اظهارات او در مورد مقاومت راد روزنشتاین قبل از انتشار گزارش اصلاح‌شده مولر می‌پرسید، می‌دانی؟

رایان لیزا: بله بیایید در مورد آن صحبت کنیم زیرا این یک موضوع بزرگ بود.

جی. مایکل لوتیگ: اون یکی بزرگ بود این همه چیز بود که مسلماً نقطه عطف بیل بار بود و به همین دلیل است که می خواهم به آن پاسخ دهم. آره من بودم بیایید با آن شروع کنیم. بله، بسیاری از سازمان‌های رسانه‌ای از من خواسته بودند که نظرم را در مورد آن بیانیه بگویم، زیرا این فریاد وجود داشت که او کشور و کنگره را گمراه کرده است و همه گزارش مولر را نادرست معرفی کردند.

و شما می دانید، و من به شنوندگان شما این را می گویم. برای من غیرقابل تصور است که چگونه کسی می توانست گزارش مولر را در آن نقطه بهتر بیان، توصیف و خلاصه کند تا روشی که او آن را انجام داده است.

به یاد داشته باشید، مردم برای دریافت گزارش خود فریاد می زدند، اما، می دانید، یک یا دو هفته طول می کشید تا اطلاعات طبقه بندی شده اصلاح شود. بنابراین، می دانید، بیل حتی مجبور نبود این کار را انجام دهد، اما او فکر کرد چون کشور این کار را می خواهد، باید این کار را انجام دهد، و انجام داد. و نمی‌توانست بی‌نقص‌تر، دقیق‌تر از آن چیزی باشد که به‌عنوان یک خلاصه، خلاصه‌ای از آنچه در آن لحظه بیشترین علاقه را برای آمریکا داشت.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.