غول‌های انرژی فرانسوی از مصرف‌کنندگان می‌خواهند که کاهش مصرف کنند

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 39 Second

پاریس: روسای سه شرکت بزرگ انرژی فرانسه روز یکشنبه (26 ژوئن) خواستار کاهش مصرف انرژی خود شدند و نسبت به تنش های اجتماعی در زمستان آینده هشدار دادند، مگر اینکه ذخایر دوباره پر شوند.

پاتریک پویان از TotalEnergies، ژان برنارد لوی از EDF و کاترین مک گرگور از ENGIE در مقاله‌ای در هفته‌نامه JDD نوشتند: «تلاش باید فوری، جمعی و عظیم باشد».

این تماس پس از آن صورت گرفت که دولت فرانسه این هفته اعلام کرد که قصد دارد تا پاییز ذخایر گاز طبیعی خود را با ظرفیت کامل خود در حالی که کشورهای اروپایی آماده کاهش عرضه از تامین کننده اصلی روسیه هستند و جنگ اوکراین ادامه دارد، خواهد داشت و یک ترمینال شناور برای دریافت بیشتر خواهد ساخت. تامین گاز با کشتی

این سه رئیس انرژی در این مقاله گفتند که تولید انرژی اروپا بیشتر به دلیل تولید برق آبی که از خشکسالی رنج می برد، با مشکل مواجه شده است.

آنها گفتند: “افزایش قیمت انرژی ناشی از این مشکلات، بافت اجتماعی و سیاسی ما را تهدید می کند و قدرت خرید خانواده ها را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.”

آنها گفتند “هر مصرف کننده و هر شرکتی باید عادات خود را تغییر دهد و بلافاصله مصرف انرژی خود را اعم از برق، گاز یا محصولات نفتی محدود کند.”

آنها گفتند که تکمیل ذخایر گاز طبیعی در تابستان و همچنین «حذف هدر رفت ملی» انرژی یک اولویت است.

فرانسه نسبت به آلمان همسایه کمتر به تحویل گاز روسیه وابسته است زیرا نزدیک به 70 درصد نیاز برق خود را از انرژی هسته ای تامین می کند.

اما به گفته آژانس بین‌المللی انرژی (IEA)، فرانسه اگر می‌خواهد به اهداف انرژی و آب و هوا برسد، باید به کارگیری فناوری‌های انرژی کم کربن و راه‌حل‌های کارآمد انرژی را تسریع بخشد.

آژانس بین المللی انرژی گفت که فرانسه به ویژه به «سیاست های پایدارتر و منسجم تر» برای توسعه جایگزین هایی برای سوخت های فسیلی مانند انرژی باد و خورشیدی نیاز دارد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.