برچسب های پرطرفدار

علائم کرونر بعد از بهبودی باید بررسی شود – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر ، جلال کریمی در برنامه “طبیب” با اشاره به اینکه ما یک دومینو از تغییرات ژنتیکی ویروس داریم ، گفت: “با توجه به اینکه ویروس برنامه ای برای زندگی و رفتار بیولوژیکی خود دارد ، به احتمال زیاد این تغییرات ادامه خواهد یافت. “برای ادامه ، همه چیز به نحوه واکنش افراد و اینکه آیا رفتار آنها مطابق با سیاست علمی است بستگی دارد.

وی گفت: “اگر بتوانیم زنجیره انتقال را برای پیشگیری از بین ببریم ، که بزرگترین سیاست برای جلوگیری از واکسیناسیون است ، پس می توان گفت که تقریباً می توانیم بیماری را کنترل کنیم ، پس نمی توان گفت ویروس کاملاً از بین رفته است” .

کریمی گفت: “آنچه ویروس انجام داد فرار از آنتی بادی و کنترل خود برای زنده ماندن است.” دلتا این مهم است مسری این وجود بیماری ها و رفتارها و تظاهرات بالینی بیشتر است که منجر به بستری شدن در بیمارستان و مرگ می شود و به طور منظم از ایمن سازی بدن فرار می کند. در این تغییر دلتاتظاهرات این بیماری با سردرد ، گلودرد و آبریزش بینی و همچنین علائم سرماخوردگی بیشتر مشخص می شود.

وی در پاسخ به سوالی که به گفته برخی از افراد پس از واکسن آلوده شده است ، گفت: “بعد از دوز اول کمی ایمنی داریم و دو هفته بعد از دوز دوم ، ایمنی پیش بینی شده ایجاد می شود و پس از مدتی.” این ایمنی کم است و ما به یک دوز یادآوری نیاز داریم زیرا سیستم های بدن افراد با یکدیگر متفاوت است ، ممکن است این بدن در هر جسمی ساخته نشود ، اما درگیری و مرگ کمتر است و قدرت ویروس مهار می شود.

کریمی همچنین تأکید کرد: “من باید چند مورد در مورد واکسن ذکر کنم. اگر اولین دوز را مصرف کنیم و علائم بیماری ظاهر شود ، به این معنی است که ما قبلاً بیماری را بدون علامت داشته ایم و واکسیناسیون سیستم التهابی را بدتر می کند. یعنی وقتی که آلوده شدیم ، واکسینه شدیم. “دوز دوم همان است ، ممکن است به دلیل عوارض جانبی واکسن ، درصد کمی باشد که بسیار بعید است ، گاهی اوقات بعد از واکسیناسیون به دلیل ایمنی واکسن ها برای حدود 6 ماه پیش بینی شده است که ممکن است در برخی بیشتر یا کمتر باشد.

این متخصص عفونی در مورد علائم مداوم بیماری کرونر قلب توضیح داد: ما یکی هستیم تاج پادشاهی ما حاد حاد داریم که چهار هفته کنترل می شود ، تاجی داریم که با علائم مداوم همراه است که چهار تا 12 هفته طول می کشد و در تاج پادشاهی علائم دیگر بیش از سه ماه طول می کشد ، شایع ترین آنها ضعف و بی حالی ، تنگی نفس ، درد قفسه سینه ، بی خوابی ، سرفه ، از دست دادن بویایی ، افسردگی و تمرکز ضعیف است که می تواند با درصدهای مختلف رخ دهد. بررسی شود تا با بیماریهای دیگر تداخل نداشته باشد.

وی افزود: “شایعترین علامت بیماری عروق کرونر که معمولاً ادامه دارد ضعف و بی حالی است. در این حالت باید تأیید شود که اگر تنگی نفس و سرفه ادامه داشته باشد ، بیماری مربوط به تیروئید یا عدم تعادل هورمونی در بدن نیست.” مهم است و باید توسط متخصصان روشن شود.

کریمی نتیجه گرفت ، “ما هرگز کنترل تغییر سبک زندگی را کنترل نکرده ایم. اگر ما با آموزش بهداشت و تغییر در سبک زندگی ترویج می کردیم و به مدل های اعتقادی اعتقاد داشتیم ، می توانستیم به راحتی زندگی در کنار کرونا را تجربه کنیم.” عروسی و عزاداری و اجتماعات غیرضروری می تواند باعث شیوع بیماری شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post امسال 373 میلیون مترمکعب کاهش ذخایر آب داریم – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post بازیکنان آلومینیوم قول دادند بازی ای عادلانه ارائه دهند – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان