شنای جهان ورزشکاران ترنسجندر را از حضور در مسابقات زنان منع می کند

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 53 Second

آنها نمی گویند که همه باید تا سن 11 سالگی تغییر وضعیت دهند، این مضحک است. در اکثر کشورها نمی‌توانید در آن سن تغییر وضعیت دهید و امیدواریم که تشویق نشوید. اساساً آنچه آنها می گویند این است که برای افرادی که تغییر مسیر داده اند بدون داشتن مزیت امکان رقابت وجود ندارد.

پیرس تأیید کرد که در حال حاضر هیچ زن تراجنسیتی در سطوح نخبه شنا رقابت نمی کند.

انجمن حرفه ای جهانی برای سلامت تراجنسیتی ها به تازگی حداقل سن توصیه شده خود را برای شروع درمان با هورمون گذار جنسی به 14 سال و برخی از جراحی ها را به 15 یا 17 سال کاهش داده است.

خط مشی 24 صفحه ای جدید فینا همچنین شامل پیشنهادهایی برای دسته بندی جدید “مسابقه آزاد” است. این سازمان گفت که در حال ایجاد «گروه کاری جدید است که شش ماه آینده را صرف بررسی مؤثرترین راه‌ها برای راه‌اندازی این دسته جدید خواهد کرد».

پیرس به AP گفت که رقابت آزاد به احتمال زیاد به معنای رویدادهای بیشتری خواهد بود، اما این جزئیات هنوز باید بررسی شوند.

“هیچ کس کاملا نمی داند که چگونه این کار می کند. و ما نیاز داریم که افراد مختلف، از جمله ورزشکاران ترنسجندر را شامل کنیم تا بفهمیم چگونه کار می‌کند.» “بنابراین هیچ جزئیاتی در مورد نحوه عملکرد آن وجود ندارد. مقوله باز چیزی است که از فردا شروع می شود.

اعضا پس از شنیدن سخنرانی‌های سه گروه تخصصی – یک گروه ورزشکار، یک گروه علم و پزشکی و یک گروه حقوقی و حقوق بشری – که با هم برای شکل‌دهی این خط‌مشی به دنبال توصیه‌های داده شده همکاری می‌کردند، در کنگره عمومی فوق‌العاده سازمان، 71.5 درصد رای مثبت دادند. نوامبر گذشته توسط کمیته بین المللی المپیک.

IOC خواستار تغییر تمرکز از سطح تستوسترون فردی و درخواست شواهد برای اثبات وجود مزیت عملکرد شد.

فینا اعلام کرد که تشخیص می‌دهد «ممکن است برخی از افراد و گروه‌ها از استفاده از اصطلاحات پزشکی و علمی مرتبط با جنسیت و ویژگی‌های مرتبط با جنسی ناراحت باشند (اما) برای دقیق بودن ویژگی‌های جنسیتی که رقابت جداگانه را توجیه می‌کنند، استفاده از اصطلاحات حساس مورد نیاز است. دسته بندی ها.”

در ماه مارس، لیا توماس به عنوان اولین زن تراجنسیتی که موفق به کسب قهرمانی شنای NCAA، سبک 500 یارد آزاد، در ایالات متحده شد.

توماس ماه گذشته در برنامه “صبح بخیر آمریکا” شبکه ABC گفت که قصد دارد شناگر المپیک شود. او همچنین با کسانی که می گویند او دارای مزیت بیولوژیکی ناعادلانه ای است که یکپارچگی دو و میدانی زنان را خراب می کند، مخالفت کرد و گفت: “زنان ترنس تهدیدی برای ورزش زنان نیستند.”

دانشگاه پنسیلوانیا بلافاصله به درخواست توماس برای اظهار نظر پاسخ نداد.

سایر ورزش ها نیز قوانین خود را در مورد ورزشکاران ترنسجندر بررسی کرده اند.

روز پنجشنبه، هیئت حاکمه دوچرخه‌سواری قوانین واجد شرایط بودن خود را برای ورزشکاران ترنس‌جندر با محدودیت‌های سخت‌گیرانه‌تری به‌روزرسانی کرد که سوارکاران را مجبور می‌کند برای مدت طولانی‌تری منتظر بمانند تا بتوانند مسابقه دهند.

اتحادیه بین المللی دوچرخه سواری (UCI) دوره انتقال تستوسترون پایین را به دو سال افزایش داد و حداکثر سطح تستوسترون مورد قبول را کاهش داد. دوره انتقال قبلی 12 ماه بود اما UCI گفت مطالعات علمی اخیر نشان می دهد که “تطابقات مورد انتظار در توده عضلانی و قدرت/قدرت عضلانی” در میان ورزشکارانی که از مرد به زن تبدیل شده اند حداقل دو سال طول می کشد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.