شرکت های بریتانیایی خواستار کسب جزئیات بیشتر در مورد پشتیبان انرژی لبه صخره هستند

اقتصادی
0 0
Read Time:3 Minute, 42 Second

از وزرا خواسته شده است تا به مشاغل بریتانیایی که با افزایش هزینه های انرژی دست و پنجه نرم می کنند، فراتر از لبه پرتگاه شش ماهه تعیین شده تحت شرایط بسته حمایتی 150 میلیارد پوندی دولت در روز چهارشنبه، کمک کنند.

شرکت‌ها گفتند یارانه‌های انرژی خطر افزایش سرسام‌آور صورت‌حساب‌ها را در ماه اکتبر، زمانی که بسیاری از آنها با تمدید قرارداد مواجه بودند، از بین می‌برد.

اما رؤسا اضافه کردند که عدم شفافیت در مورد آنچه پس از شش ماه اتفاق می افتد، خطر سرمایه گذاری تجاری را تهدید می کند. در مقابل، حمایت از خانوارها به مدت دو سال ادامه دارد.

وزیران گفته اند قبل از تصمیم گیری در مورد کمک های اضافی، بررسی خواهند کرد که کدام بخش ها آسیب پذیرتر هستند.

شرکت ها از وعده حمایت دولتی که قیمت عمده فروشی انرژی را در زمستان امسال به بیش از نصف محدود می کند، استقبال کردند. اما بسیاری گفتند که به دلیل افزایش قیمت ها پس از جنگ اوکراین، صورتحساب ها بسیار بالاتر از سال گذشته باقی خواهند ماند.

نیل کلیفتون، مدیر عامل گروه Cube Precision Engineering مستقر در میدلندز، که محصولاتی برای بخش‌های خودرو و هوافضا تولید می‌کند، گفت که قبض‌های انرژی او قرار بود از ۱۲۰۰۰ پوند در آگوست ۲۰۲۱ به ۴۴۰۰۰ پوند در سال جاری افزایش یابد.

او گفت که حمایت دولتی آنها را بین 23000 پوند تا 25000 پوند محدود می کند که او آن را “ایده آل نیست، اما چیزی است که ما می توانیم مدیریت کنیم”.

کلیفتون این سوال را مطرح کرد که تامین کننده انرژی او چه زمانی قیمت های جدید را به او اطلاع می دهد و با توجه به هزینه های اضافی که می تواند به صورتحساب ها اضافه شود، از جمله هزینه ثابت، قیمت های جدید را در چه سطحی تعیین خواهد کرد.

کریگ بومونت، رئیس امور خارجی در فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک، گفت که کسب‌وکارهای کوچک تا زمانی که تامین‌کننده‌شان با آنها تماس نگیرد، نمی‌دانند که قبض‌هایشان چقدر افزایش می‌یابد.

او همچنین نگرانی‌هایی را در مورد افزایش آتی اتهامات ثابت مطرح کرد و این سوال را مطرح کرد که چرا هیچ کمکی برای گروه‌هایی که در ماه فوریه و مارس قراردادهای جدیدی امضا کردند، صورت نگرفت.

نیمیشا راجا، بنیانگذار نیم‌ز فروت کریسپس، یک تولیدکننده تنقلات مستقر در سیتینگبورن، کنت، گفت که این بسته به ما کمکی نمی‌کند، زیرا دولت «هیچ کاری برای رسیدگی به اتهامات 14 پوندی او در روز انجام نداده است».

لیونل بنجامین، یکی از بنیانگذاران هتل های AGO، گفت که این بسته “فقط برای مدت کوتاهی مشکل را پنهان می کند” و “برای جلوگیری از فروپاشی کسب و کارها باید در درازمدت اقدامات بیشتری انجام شود.” او افزود که انرژی اکنون تقریباً یک سوم هزینه های عملیاتی گروهش را تشکیل می دهد، از 8 تا 12 درصد قبل از آخرین تمدید قرارداد.

لیز تراس، نخست‌وزیر، روز سه‌شنبه گفت که کمک‌های اضافی پس از شش ماه برای میخانه‌ها در دسترس خواهد بود، اما جزئیات بیشتری در مورد اینکه سایر بخش‌ها ممکن است از بسته حمایتی جدید بهره ببرند، ارائه نکرد.

ساچا لرد، مشاور اقتصادی شبانه منچستر بزرگ، از این تعهد استقبال کرد اما گفت: “کسب و کارها همچنان بیشتر از آنچه که عادت کرده اند پرداخت خواهند کرد” و “نگرانی واقعی این است که آیا آنها می توانند به تجارت ادامه دهند.”

جیسون بلک، مدیر Cornish Inns، یک شرکت میخانه با چهار سایت در سراسر کورنوال، گفت که در زمان تمدید قرارداد بزرگترین محل برگزاری خود در ماه اکتبر، با افزایش بیش از دو برابری قبض برق خود به 450 پوند در هر مگاوات ساعت مواجه شده است.

این صورتحساب اکنون به نصف کاهش می یابد، در حالی که هزینه ها در سه سایت دیگر بلک حدود 15 درصد کاهش می یابد.

او دولت را به دلیل انجام “کار درست” ستایش کرد، اما گفت که باید “کمک هدفمندتری برای میخانه ها و رستوران ها ارائه کند، زیرا ما نمی دانیم چه چیزی چیست.” [the consumer downturn] با افرادی که به بیرون می روند، این کار را انجام خواهد داد».

این بسته همچنین سازمان هایی از جمله خیریه ها و مدارس را پوشش می دهد. کوین کورتنی، دبیرکل مشترک اتحادیه ملی آموزش، گفت که اگرچه این اقدامات “سقفی برای هزینه های مالی ارائه می دهد.” . . مدارس همچنان بیش از آنچه یک سال پیش انتظار می رفت برای انرژی خود هزینه می کنند و عواقب زیانباری برای آموزش و پرورش دارد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *