شبکه ریلی بریتانیا با دور جدیدی از اعتصابات ضربه خورد

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 37 Second

لندن: کارکنان راه آهن بریتانیا در دو اتحادیه قطار در حال برنامه‌ریزی دور جدیدی از اعتصاب سراسری در 15 و 26 سپتامبر بر سر حقوق، امنیت شغلی و شرایط هستند که آخرین مورد در موج ناآرامی‌های صنعتی با افزایش نرخ تورم است.

انجمن کارکنان حقوق بگیر حمل و نقل (TSSA) اعلام کرد که پس از رد پیشنهاد 2 درصدی، برای دستمزد بازنگری شده برای کارکنان شرکت های راه اندازی قطار فشار می آورد.

انجمن مهندسین لوکوموتیو (ASLEF) که قبلاً در 30 جولای و 13 آگوست کنار گذاشته شده بود، گفت که آنها خواهان “پیشنهاد پرداخت مناسب” هستند تا به اعضای خود کمک کنند تا با افزایش هزینه های زندگی خود ادامه دهند.

اتحادیه ها گفتند که هنوز در حال مذاکره در مورد حل و فصل احتمالی هستند.

میک ویلان، دبیر کل ASLEF گفت: “آنها از رانندگان قطار می خواهند که حقوق واقعی خود را کاهش دهند – امسال به همان سختی سال گذشته کار کنند، اما 10 درصد کمتر.” زیرا تورم اکنون دو رقمی است و به سمت بالاتری می رود.

اعضای ASLEF در 12 شرکت، از جمله Avanti West Coast، Chiltern Railways، CrossCountry، Greater Anglia، Great Western Railway، Hull Trains، LNER، London Overground، Northern Trains، Southeastern، TransPennine Express و West Midlands Trains در اعتصاب در سپتامبر شرکت خواهند کرد. 15.

رهبر اتحادیه TSSA مانوئل کورتس گفت: “من از این واقعیت استقبال می کنم که مذاکرات با Network Rail ادامه دارد و شکاف به سمت یک راه حل در حال کاهش است. زمان نشان خواهد داد که آیا می توان برای جلوگیری از اعتصاب بعدی ما معامله ای انجام داد.”

TSSA گفت که اعتصاب در 26 سپتامبر مصادف با کنفرانس سالانه حزب مخالف کارگر بریتانیا است که در لیورپول برگزار می شود.

تورم در بریتانیا در ماه ژوئیه به 10 درصد رسید و پیش‌بینی‌ها افزایش بیشتری را پیش‌بینی می‌کنند که می‌تواند بحران هزینه‌های زندگی را بدتر کند، که عمدتاً با افزایش قبوض انرژی تحریک می‌شود.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.