سیل‌ها ضربه‌ای تازه به محل وارد می‌کنند که سختی‌ها را تجربه کرده است

سیاسی
0 0
Read Time:4 Minute, 56 Second

او گفت: «تا زمانی که واقعاً دیگر نمی‌توانم گریه کنم، گریه کردم. من فقط در شوک هستم. من واقعاً نمی دانم الان باید چه کار کنم.»

برای بسیاری از افرادی که خانه‌های خود را از دست داده‌اند، ارتباط با خانواده و همسایگان تنها پس از سیل که خانه‌ها و مشاغل را نابود کرد و شهرهای کوچک را فرا گرفت، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. با این حال، در بخشی از ایالت که شامل هفت شهرستان از 100 فقیرترین شهرستان کشور است، طبق اداره سرشماری ایالات متحده، ممکن است برای افرادی که قبلاً در حاشیه زندگی می کنند کافی نباشند.

ایوان اسمیت، وکیل صندوق تحقیقات و دفاع آپالاچی که خدمات حقوقی رایگان را برای افراد کم درآمد و آسیب پذیر ارائه می دهد، گفت: «افرادی که در شرق کنتاکی فقیر هستند، واقعاً برخی از محروم ترین افراد در کل کشور ما هستند. و برای کسانی که اکنون وسایل نقلیه، خانه‌ها، عزیزان خود را از دست داده‌اند، برای من سخت است که ببینم چگونه از این وضعیت باز می‌گردند.»

اسمیت افزود: منظورم این است که مردم این کار را خواهند کرد. «مردم انعطاف‌پذیرتر از آن چیزی هستند که ما گاهی تصور می‌کنیم. اما بدون کمک‌های دولتی و ملی، نمی‌دانم ما قرار است چه کار کنیم.»

او فکر می‌کند که برخی از افرادی که توانایی مالی برای ترک را دارند، این کار را انجام می‌دهند، در حالی که افراد جوان‌تر – احتمال کمتری نسبت به بزرگ‌ترهایشان برای بازسازی جایی که هستند – بیشتر به دنبال شغل در جای دیگری می‌گردند.

زغال‌سنگ زمانی بر اقتصاد این گوشه از کوه‌های آپالاچی تسلط داشت و مشاغل پردرآمد را در مکانی ارائه می‌کرد که در ادامه انواع دیگر کار با مشکل مواجه بود، اما تولید از اوج سال 1990 حدود 90 درصد کاهش یافته است. گزارش دولتی. و با کاهش تولید، مشاغل از بین رفت.

را ثبت سیل داگ هالیدی، یک وکیل 73 ساله در هازارد، کنتاکی، که وکالت معدنچیان مبتلا به بیماری سیاه ریه و سایر مشکلات سلامتی را بر عهده دارد، گفت: «نمی‌توانست در زمان بدتری بیاید.

هالیدی گفت: «تجارت زغال سنگ رو به نابودی است و بسیاری از مردم آن را ترک کرده اند. «افرادی که با پرداخت حقوق و دستمزد یا در تأمین اجتماعی زندگی می‌کنند و بیشتر آنها در خانه‌های سیار در لبه اقتصاد زندگی می‌کنند.»

هالیدی فکر می‌کند دوست قدیمی‌اش در یکی از آن خانه‌های سیار جان باخته است، خانه‌ای که توسط سیل برده شده و از آن زمان دیگر دیده نشده است. او تنها کسی نیست که تلاش می‌کند در آنچه فرماندار اندی بشیر آن را «یکی از بدترین و ویرانگرترین رویدادهای سیل» در تاریخ کنتاکی می‌خواند، به حساب مردم بیاید.

این احتمال وجود دارد که میراث صنعت زغال سنگ، هرچند کاهش یافته است، سیل را بدتر کرده است. مناطقی که بیشترین آسیب را در شرق کنتاکی داشته است بین 8 تا 10 1/2 اینچ (20 تا 27 سانتی متر) باران در طی 48 ساعت باریده است و تخریب زمین ناشی از استخراج زغال سنگ ممکن است به اندازه کافی چشم انداز را تغییر داده باشد تا به حرکت رودخانه ها و نهرها کمک کند. به اوج گرفتن در سطوح رکورد.

امیلی ساتروایت، مدیر مطالعات آپالاچی در ویرجینیا تک، گفت: «دهه‌ها سال استخراج معادن نواری و استخراج از بالای کوه باعث می‌شود که زمین قادر به جذب بخشی از رواناب در دوره‌های بارندگی زیاد نباشد.

براندون، هواشناس سرویس ملی هواشناسی، گفت که شمال فورک رودخانه کنتاکی در وایتزبورگ به ارتفاع 20.9 فوت (6.4 متر) رسید – بیش از 6 فوت (1.8 متر) بیش از رکورد قبلی – و تاج بلندی در جکسون به رکورد 43.5 فوت (13.25 متر) رسید. اوراق قرضه.

ملیندا هرد، 27 ساله، بعدازظهر پنجشنبه هنگامی که رودخانه بزرگ سندی به پله های جلویی او برخاست، به زور از خانه خود در مارتین، کنتاکی بیرون آمد – و سپس به آمدن ادامه داد.

او گفت: “به محض اینکه از قدم هایم پایین آمدم، کمرم بالا بود.” او با دو تا از سگ هایش در پارک ایالتی جنی وایلی در پرستونزبورگ، حدود 20 دقیقه از خانه اش، اقامت دارد.

همسایه های هرد چندان خوش شانس نبودند. برخی در پشت بام خود گیر کرده بودند و منتظر نجات بودند.

او گفت: “می دانم که تمام زیرزمین ما ویران شده است.” “اما من احساس می کنم بسیار بسیار خوش شانس هستم. فکر نمی‌کنم این یک باخت کامل باشد.»

هرد یک شغل نقدی برای مراقبت از یک زن مسن کار می کند، به این معنی که او هیچ بیمه یا مزایایی ندارد.

خانه هرد نیز در سال 2009 در روز مادر دچار سیل شد و تقریباً همه چیز داخل آن را ویران کرد. او در آن زمان از آژانس مدیریت اضطراری فدرال کمک مالی دریافت کرد و احتمالاً این بار به کمک بیشتری نیاز خواهد داشت.

در یک جلسه توجیهی با Beshear، مدیر FEMA، Deanne Criswell گفت که کمک های بیشتری در راه است. و فرماندار دریچه ای را باز کرد پورتال آنلاین برای کمک های مالی به سیل زدگان

ساتروایت گفت که بسیاری از ساکنان می خواهند بمانند و به واسطه وابستگی به خانواده های بزرگ و شبکه های حمایتی که آنها را در روزهای خوب و بد حفظ می کنند، در جای خود باقی بمانند.

اسمیت، زنی که نوه 2 ساله‌اش را نجات داد، گفت که آب به سرعت او را در حوالی ساعت 1:30 بامداد پنجشنبه مجبور کرد از تریلر خود خارج شود.

او گفت: “همه چیز در آن گل و لای است.” احتمالاً 6 تا 8 اینچ (15 تا 20 سانتی متر) گل در اتاق ها وجود دارد. دیوارها تا آخر غرق در آب هستند.»

با وجود همه اینها، او نات کانتی را ترک نمی کند. او فکر نمی کند که هرگز بتواند.

او گفت: “این کوه هاست.” “این زمین است، این مردم هستند که به یکدیگر متصل می شوند تا آن را به خانه تبدیل کنند.”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.