سازمان جهانی بهداشت اروپا انتظار دارد مرگ و میرهای مرتبط با آبله میمون بیشتر شود

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 13 Second

اسمال وود خاطرنشان کرد: “اعلام مرگ و میر ناشی از آبله میمون ارزیابی ما را از شیوع در اروپا تغییر نمی دهد. ما می دانیم که اگرچه در بیشتر موارد آبله میمون خود محدود می شود، می تواند عوارض شدیدی ایجاد کند.”

وزارت بهداشت اسپانیا روز شنبه دومین مورد مرگ ناشی از آبله میمون را ثبت کرد، یک روز پس از آن که اسپانیا و برزیل اولین تلفات خود را گزارش کردند.

این اطلاعیه ها اولین مرگ و میر مرتبط با شیوع فعلی در خارج از آفریقا را نشان می دهد.

مقام‌های اسپانیایی علت مرگ تلفات جانی را در انتظار نتیجه کالبد شکافی اعلام نکردند، در حالی که مقامات برزیلی تاکید کردند که مردی که درگذشت “شرایط جدی دیگری” داشت.

اسمال وود توضیح داد: دلایل معمولی که بیماران ممکن است به مراقبت های بیمارستانی نیاز داشته باشند شامل کمک به مدیریت درد، عفونت های ثانویه و در تعداد کمی از موارد نیاز به مدیریت عوارض تهدید کننده زندگی مانند آنسفالیت است.

به گفته سازمان بهداشت جهانی، بیش از 18000 مورد در سراسر جهان خارج از آفریقا از ابتدای ماه مه شناسایی شده است که اکثر آنها در اروپا هستند.

سازمان جهانی بهداشت هفته گذشته شیوع آبله میمون را یک وضعیت اضطراری بهداشتی جهانی اعلام کرد.

با افزایش موارد ابتلا در سطح جهان، سازمان جهانی بهداشت روز چهارشنبه از گروهی که در حال حاضر بیشتر تحت تأثیر این ویروس هستند – مردانی که با مردان رابطه جنسی دارند – خواست شریک جنسی خود را محدود کنند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.