برچسب های پرطرفدار

ساخت 5 درمانگاه تأمین اجتماعی در استان اردبیل – خبرگزاری بیشتر بخوانید | اخبار ایران و جهان

توانایی کاری را داشتن برج در گفت وگو با بیان اینکه خبرنگار مهر با بیان اینکه اساسی ترین استراتژی برای ارائه خدمات پزشکی تقویت و ارتقا infrastructure کیفیت زیرساخت ها و تجهیزات پزشکی در اردبیل است ، اظهار داشت: این ارتقا باید نیاز بیماران مراکز درمانی و مطابق با آخرین نیازها را برآورده کند. اقدام و برنامه موثر سازمان تأمین اجتماعی جهان طراحی شده های آنچه لازم بود انجام داد.

او تمرکز خود را بر روی نوسازی و به روزرسانی سایر تجهیزات پزشکی قدیمی گذاشت استخدام این نیروی انسانی مجرب تأکید کرد و افزود: در این زمینه ، پروژه تسریع و گسترش زیرساخت ها در کلینیک های درمان سرپایی انجام شد و از منظر توسعه ، بیمارستان های مرکز استان و ارس پارس آباد باید در نقطه صفر قرار گیرند. مرز از نظر تجهیزات و تعداد تخت

مدیر درمان بیمه های اجتماعی استان اردبیل با اشاره به اینکه طبق سند توسعه 1404 ، 30 درصد از تخت های بیمارستانی در استان باید مشمول بیمه اجتماعی شوند ، گفت: در حال حاضر تنها 9 درصد از تخت های مشمول بیمه اجتماعی هستند و در این زمینه 150 تخت باید اضافه شود. ” اقدامات لازم را برای افزایش ارائه خدمات به سایر استانها انجام دهید.

برج وی همچنین با اشاره به روند ساخت کلینیک عمومی و تخصصی تأمین اجتماعی اردبیل ، افزود: “این کلینیک 4600 مترمربعی از سال گذشته مراحل اجرایی را آغاز کرده است ، با جذب 17 میلیارد تومان وام مالی و 23 ساله شدن میلیاردها تومان کنار گذاشته شده برای افتتاحیه دهه مبارک فجر.

در اردبیل. بزرگترین وضعیت اضطراری تأمین اجتماعی کشور ایجاد شد

مدیر تأمین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه بخش اورژانس مراکز درمانی حجم بالایی از مراجعه بیماران را دارد گفت: در سالهای گذشته اردبیل فقط یک اورژانس 500 متری با ظرفیت 10 تخت بیمارستانی داشت و پاسخی نداد. به مشتریان.

وی با اشاره به پنج برابر سازی و توسعه بیمارستان سبلان در اردبیل ، گفت: “این اتاق اورژانس هم اکنون بیش از 2500 فوت مربع مساحت دارد و برای به روزرسانی امکانات و تخت های بیمارستانی 20 میلیارد تومان هزینه شده است.”

برج وی همچنین از افتتاح و بهره برداری از واحد دیالیز تأمین اجتماعی در استان اردبیل خبر داد و اظهار داشت: این واحد با 11 تخت و بالاترین فناوری ساخته شده و پاسخگوی تمام بیماران بیمه شده و دیالیزی در استان اردبیل خواهد بود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی اردبیل همچنین با اشاره به سایر پروژه ها و ایستگاه های اضافه شده به بیمارستان مرکزی تأمین اجتماعی اردبیل ، افزود: مرکز رادیولوژی ، تصویربرداری ماموگرافی ، آزمایشگاه ، رادیولوژی ، سی. ت پویش ، سونوگرافی با وام هفت میلیارد تومانی و پوشش هزار و 300 متر مربع عملیاتی و ارائه خدمات است.

تعداد تخت های بیمارستان ارس پارس آباد به 100 تخت افزایش یافته است

برج وی با اشاره به پروژه راه اندازی و تجهیز دو بخش جراحی زنان و مردان در بیمارستان ارس پارس آباد گفت: با ادامه این پروژه ها ، توسعه اورژانس این بیمارستان ادامه دارد و امسال با 12 میلیارد تومان اعتبار به پایان می رسد. “

وی با تأکید بر تجهیزات و نوسازی بخش ضد عفونی و شستشوی بیمارستان سبلان ، افزود: “این بخش برای کنترل عفونت های بیمارستانی بسیار مهم است و از این نظر 350 متر مربع منطقه شستشو و آماده سازی با اعتبار 3 میلیارد و 500 میلیون تومان تعیین شد. “است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی اردبیل گفت: پروژه تهویه مطبوع بیمارستان سبلان نیز در مرحله مناقصه است و 30 میلیارد تومان نیز در بیمارستان سبلان و ارس پارس آباد به این پروژه متعهد شده است.

ارائه مزایای تأمین اجتماعی رایگان به بیماران بالای 60 سال

برج وی با اشاره به پنج پروژه توسط کلینیک های تأمین اجتماعی استان گفت: “این کلینیک ها در شهرها هستند.” نمین، گرمی ، بیله سوار و اردبیل با اعتبار و با تازه ترین دستگاه های پزشکی در حال ساخت هستند.

وی اظهار داشت: استان اردبیل از نظر ارائه خدمات و کپی الکترونیکی در کشور رتبه نخست را دارد و از این نظر این مرکز به زودی با مراکز دولتی گسترش می یابد.

مدیر درمان تأمین اجتماعی اردبیل از ارائه خدمات رایگان به بیماران بالای 60 سال که در کلیه بیمارستانهای کشور بیمه هستند ، خبر داد و گفت: بیماران زیر 60 سال نیز می توانند به جز خدمات سبلان و ارس پارس آباد به کلیه مراکز درمانی سراسر کشور مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post سیل جاده ها و باران های تابستانی در مرز مرزی بانه – بیشتر بخوانید اخبار خبرگزاری ایران و جهان
Next post قهرمانی زنیت با گل سردار آزمون – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان