رقابت تلخ روزافزونی برای جانشینی جانسون، نخست وزیر بریتانیا، در حال محدود شدن است

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 59 Second

در مناظره تلویزیونی روز یکشنبه، پنج نامزد، از جمله کیمی بادنوک، وزیر سابق برابری و تام توگندات، رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان، به دلیل سوابق خود به یکدیگر حمله کردند.

دیوید جونز، وزیر سابق محافظه کار به رویترز گفت: “این اجتناب ناپذیر است که بحث به طور فزاینده ای داغ شود. به هر حال، چیزهای زیادی در خطر است.”

اما ماهیت حزب محافظه‌کار این است که بحث‌های شدیدی داشته باشد و پس از انتخاب رهبر جدید با هم متحد شوند.

358 قانونگذار حزب حاکم محافظه کار این هفته میدان را به دو مرحله نهایی کاهش خواهند داد و آرایی را ترتیب می دهند که هر بار نامزدی را که کمترین رای را به دست آورده است، حذف خواهند کرد. نتایج رأی گیری روز دوشنبه در ساعت 1900 به وقت گرینویچ (سه شنبه، 3 صبح، به وقت سنگاپور) اعلام خواهد شد.

200000 عضو این حزب سپس برنده را انتخاب خواهند کرد که چهارمین نخست وزیر جدید بریتانیا در شش سال آینده خواهد بود.

سوناک همچنان بیشترین تعداد آرا را در میان قانونگذاران محافظه کار دارد، اما تراس در حال عقب نشینی است و موردانت تلاش می کند تا کمپین خود را که در روزهای اول شروع به کار کرد، دوباره احیا کند، و او را به محبوبیت اولیه در میان کتابسازان تبدیل کند، اما در مواجهه با آن تا حدودی متوقف شده است. گزارش های خصمانه به رسانه ها

تراس روز یکشنبه با متهم کردن سوناک به افزایش مالیات ها به “بالاترین سطح آنها در 70 سال گذشته” و خفه کردن رشد اقتصادی، سوناک را مورد هدف قرار داد. سوناک پاسخ داد که کاهش مالیات تراس بیشتر سوسیالیستی بود تا محافظه‌کار.

کمپین تراس سعی کرد با اشاره به گزارش CEBR، مرکز تحقیقات اقتصادی و بازرگانی، یک اندیشکده بخش خصوصی، استدلال خود را تقویت کند که نشان می داد از دریافت های مالیاتی بالاتر فضای بیشتری برای مانور وجود دارد.

سخنگوی تراس گفت: “لیز (تراس) تنها نامزد پست نخست وزیری است که برنامه مشخصی برای به حرکت درآوردن اقتصاد و کمک به خانواده های سخت کوش دارد. اکنون زمان تجارت معمول در اقتصاد نیست.”

“تحلیل CEBR نشان می دهد که پول برای کاهش مالیات وجود دارد و در عین حال بدهی ها را کاهش می دهد.”

اما سیتی در یادداشتی گفت که “پلتفرم سیاست تراس از دیدگاه ما با ترکیبی نامناسب از کاهش مالیات دوره‌ای و اختلالات نهادی همچنان بزرگترین خطر را از منظر اقتصادی دارد”.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.