خستگی ترامپ شروع می‌شود: «بعضی از اهداکنندگان از برنامه‌های «ش» خسته شده‌اند.

سیاسی
0 0
Read Time:7 Minute, 6 Second

ترامپ با هجوم مهمی از حقایق منفی با این جلسات مواجه است و هیچ دفاع واقعی وجود ندارد. او هیچ عضو دوستانه‌ای در کمیته ندارد و هیچ حقایقی وجود ندارد که بتوان آن‌ها را در معرض دید عموم قرار داد تا کمتر به نظر برسد.»

در حالی که ابرهارت مشکوک بود که جلسات استماع حامیان اصلی ترامپ را سخت کرده است، او همچنین خاطرنشان کرد که یکی از مخالفان بالقوه قدرتمندتر رئیس جمهور سابق نیز از این موضوع سود می برد.

او درباره فرماندار فلوریدا گفت: «رون دیسانتیس» در کمین نشسته و چاقوهایش را تیز می کند.

در برخی از مناطق سرزمین DeSantis، این احساسات مشترک است. مشاوران فرماندار جلسات 6 ژانویه را به عنوان «میخ بر تابوت» برای ترامپ نمی‌دانند، بلکه آن را به‌عنوان «میخ بر تابوت» برای ترامپ نمی‌دانند، بلکه به‌عنوان یکی دیگر از موارد حواس‌پرتی که در حال فرسودگی پول‌های اصلی جمهوری‌خواهان است که می‌تواند بر ترامپ بالقوه 2024 تأثیرگذار باشد. درگیری اولیه DeSantis

یکی از مشاوران نزدیک دیسانتیس که نامش فاش نشده و آزادانه صحبت می کند، گفت: «فکر می کنم جلسات 6 ژانویه ادامه سیرک طاقت فرسایی است که ترامپ را احاطه کرده است. “البته جمهوری خواهان جعبه ناهارخوری هستند که فکر می کنند این یک “توطئه جمعی” است، اما در میان طبقه اهداکننده، بسیاری از این موضوع خسته شده اند.

آن شخص ادامه داد: «این یک نمایش مزخرف است. “بعضی اهداکنندگان از این نمایش بدحال می شوند.”

یکی دیگر از مشاوران جمهوری خواه که با تفکر دیسانتیس آشناست، می گوید که فرماندار جلسات استماع 6 ژانویه را راهی برای متهم کردن ترامپ می داند.

سر او در آنجاست. او فکر می‌کند هدف اینجا این است که عدالت اصلی را دنبال کند.» مشاور گفت. “ران فکر می‌کند که همه چیز درباره این موضوع است.”

با این حال، این شخص تاکید کرد که تمرکز دیسانتیس بسیار بیشتر بر کسب امتیاز در رقابت انتخاباتی مجدد خود است. دیسانتیس که در حال حاضر در حال شکستن رکوردهای جمع آوری کمک های مالی در سطح ایالت فلوریدا است و به عنوان یکی از محبوب ترین گزینه ها برای پیروزی در انتخابات مجدد دیده می شود، می خواهد با بیش از 3.2 امتیازی که ترامپ در سال 2020 در ایالت به دست آورد، برنده شود. POLITICO هفته گذشته گزارش شده است این که دیسانتیس نیز علاقه ای به جلب حمایت ترامپ برای انتخاب مجدد خود ندارد، نشانه دیگری است که او سرنوشت سیاسی خود را به رئیس جمهور سابق که در ایجاد او کمک کرد وابسته نمی بیند.

آن شخص گفت: “یک برد پنج امتیازی، و من فکر می کنم که او به مسابقات خواهد رفت.” “6 ژانویه یا نه، این واقعیت است که او [DeSantis] به دنبال تایید ترامپ نیست، فکر می‌کنم همه آنچه را که باید بدانید بیان می‌کند.»

DeSantis مدتهاست که به عنوان یکی از نامزدهای نهایی 2024 شناخته می شود. اما تا همین اواخر، وضعیت “نامزد پیشتاز” او برای نامزدی جمهوری خواهان با این شرط بود که ترامپ خودش را نامزد نکند. با این حال، به نظر می‌رسد که دیسانتیس به طور فزاینده‌ای در حال صعود است و ترامپ را در نظرسنجی‌های رو در رو که در میان اکثر فعالان محافظه‌کار انجام می‌شود، شکست می‌دهد، و جای پایی در میان کمک‌کنندگان بعدی جمهوری‌خواه پیدا می‌کند، چیزی که حتی قبل از جلسات استماع 6 ژانویه اتفاق می‌افتاد.

دیسانتیس مبالغ هنگفتی را از کمک‌کنندگان شش و هفت رقمی ترامپ برای انتخاب مجدد خود به ارمغان آورده است، که به شدت مورد علاقه او برای برنده شدن در نوامبر است و می‌تواند برای او یک صندوق جنگی عظیم در سطح ایالتی باقی بگذارد که می‌تواند به یک ابر PAC تبدیل شود. چرخه انتخابات 2024

شخصیت‌های دنیای ترامپ می‌گویند که از دسانتیس یا جلسات کمیته مجلس نمایندگان ناراحت نیستند. آنها خاطرنشان می کنند که نظرسنجی های ملی اخیر از زمان آغاز جلسات استماع، تغییر چندانی در میزان مطلوبیت یا محبوبیت ترامپ در میان جمهوری خواهان نشان داده است. در حالی که اکثر آمریکایی ها به طور کلی فکر می کنند کمیته 6 ژانویه در حال انجام تحقیقات منصفانه و بی طرفانه است، آنها در مورد اینکه آیا ترامپ جنایتی انجام داده است یا نه، اختلاف نظر دارند. و اکثریت جمهوری خواهان هنوز بر این باور نیستند که ترامپ مسئولیت زیادی در قبال این حملات دارد. به گفته کوینیپیاک

“من فکر نمی کنم [the hearings] استیو بنن، مشاور سابق ستاد انتخاباتی ترامپ و مجری برنامه پرطرفدار «اتاق جنگ» گفت: به ترامپ آسیب رساند. بنن سال گذشته به دلیل امتناع از اجرای احضاریه کمیته منتخب کنگره به توهین متهم شد. وی افزود: «تنها جمهوری‌خواهانی که تماشا می‌کنند، «هرگز ترامپ‌گرا» سخت‌کوه هستند، و پیش‌بینی کرد که اگر جمهوری‌خواهان مجلس را پس بگیرند، جلسات استماع خود را برای «بیان همه حقایق» آغاز خواهند کرد.

اما به نظر می‌رسد ترامپ خودش این را درونی کرده است که این جلسات باعث ایجاد مشکلاتی شده است. رئیس‌جمهور سابق به مشکلات باشگاه بدمینستر خود در نیوجرسی توجه کرده و به طور علنی و خصوصی از مدافعان جمهوری‌خواه در کمیته انتقاد کرده است.

ترامپ در یک مصاحبه رادیویی به وین آلین روت گفت: «ما هیچ کس را در آن پنل نداریم که بتواند پاسخگو باشد. جمهوری خواهان به نوعی باید از خود خجالت بکشند.

یکی از مشاوران سابق خود گفت که ترامپ «به این موضوع فکر می کند نه سیاسی. از نظر اپتیکی، داشتن یک کمیته بدون هیچ فشاری عالی نیست. از نظر سیاسی، پایگاه و حزب با او خواهند بود – و ممکن است برخی از میانه‌روها را تحت تأثیر قرار دهد. او واقعاً معتقد است که اقتصاد چیزی است که مردم روی آن تمرکز خواهند کرد.»

سارا لانگول، یک استراتژیست جمهوری خواه ضد ترامپ و میانه رو که به طور منظم گروه های متمرکز را با رای دهندگان دموکرات، جمهوری خواه و نوسان برگزار می کند، گفت که تغییری را مشاهده کرده است. در حالی که شرکت‌کنندگان در گروه‌های متمرکز رأی‌دهندگان ترامپ معمولاً در مورد اینکه رئیس‌جمهور سابق باید نامزد شود یا نه، اختلاف نظر دارند، در طول دو گروه متمرکز گذشته از زمان آغاز جلسات استماع 6 ژانویه، هیچ‌کدام نگفته‌اند که می‌خواهند ترامپ در بلیت سال 2024 حضور داشته باشد.

با 6 ژانویه آنها در کنار ترامپ هستند، اما از آن نیز خسته شده اند. این حس میل به ادامه را ایجاد می کند. سوال این است که آیا آن می چسبد. من قبلاً دیده بودم که وقتی چمدان ترامپ بیرون است، از اینکه باید از آن دفاع کنند، عصبانی می‌شوند، دور می‌شوند و سپس برمی‌گردند.»

در نهایت، متحدان ترامپ بر این باورند که این احساسات محو خواهد شد. رئیس جمهور سابق، هرچه باشد، پیش از این نیز با دو جلسه استیضاح و رسوایی های بیشماری با آن مواجه بوده است. و در حالی که جمهوری خواهان پس از آن او را عصبانی کردند، در نهایت به گروه بازگشتند.

جان مک لافلین، یکی از نظرسنجی‌های ترامپ، گفت: «شما در زمانی با حامیان او مخالفت می‌کنید که – برخی از مردم آنقدر تحت تأثیر تورم هستند که نمی‌توانند هزینه‌های زندگی خود را تامین کنند. آخرین نظرسنجی که نشان داد 42 درصد از مردم آنقدر تحت تاثیر اقتصاد فعلی هستند که “در تلاش برای تامین نیازهای اولیه هستند.” اگر کنگره بخواهد بر دادگاه کانگورو حزبی تمرکز کند و رئیس جمهور را متهم کند [his supporters] فکر می‌کنید در قوی نگه داشتن آمریکا و داشتن اقتصاد بهتر موفق بود؟ آنها قیام خواهند کرد – نه یک شورش خشونت آمیز، بلکه در پای صندوق های رای.

به طور خصوصی، انتظار این است که گذشته یک بار دیگر مقدمه شود. علناً، موضع این است که هیچ کس واقعاً اهمیتی نمی دهد.

“من کارهای سیاسی خود را از جیمز کارویل یاد گرفتم، و او به من گفت، “این اقتصاد احمقانه است.” برایان لانزا، مشاور سابق ترامپ، گفت: برای من سخت است که به این موضوع برگردم و فکر کنم تنها دلیلی که ترامپ اینقدر خوب عمل می کند، عملکرد ضعیف بایدن در مدیریت اقتصاد است. “هیچکس توجه نمی کند. ممکن است شنوایی تا زمانی که گاز نگیرید مهم باشد. بعد بنزین می گیری، و مثل همان چیزی هستی که f*** دارد می گذرد؟»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.