برچسب های پرطرفدار

جلسه فوق العاده در بیمارستان مسیح دانشوری برگزار شد – اخبار خبرگزاری بیشتر را از ایران و جهان بخوانید

به گزارش خبرگزاری مهر ، در جلسه فوق العاده شورای علمی بیمارستان مسیح دانشوری به ریاست علی اکبر ولایتی رئیس مرکز و با حضور نمایندگان و مسئولان بخشهای مختلف بیمارستان ، کلیه امکانات بررسی و تجهیزات برای ارائه حداکثر مراقبت پزشکی از هموطنان بسیج شد دستور کار تعیین شد.

در این جلسه ، استراتژی هایی برای ارائه خدمات بیشتر مطابق با شرایط چارچوب جدید مورد بحث قرار گرفت که به دلیل سه برابر شدن تعداد مشتریان در هفته پنجم کرونا حساسیت ویژه ای دارند.

رئیس بیمارستان مسیح دانشوری ضمن تأکید بر حضور فعال همه کادر پزشکی و پرستاری برای اینکه بتواند سریع و سریع به بیماران پاسخ دهد ، وی بر استفاده حداکثری از امکانات موجود در خدمات و درمان ها تأکید کرد و گفت: بیماران هر دو در مراجعات اول مراجعه کنندگان به بیمارستان ها باید درمان شوند و هیچ بیماری به دلیل کمبود بیمه یا هزینه از درمان محروم نمی شود.

ولایتی افزود: “از زمان شیوع کرونا ، بیمارستان مسیح دانشوری به طور جدی در خط مقدم مبارزه با این ویروس قرار داشته و اقداماتی را انجام داده است و اکنون باید با تمام توان و حمایت کادر پزشکی ارائه شود.” خیر مشتری از هر نوع و شدت باید بدون دریافت مراقبت پزشکی از بیمارستان خارج شود و افراد درگیر باید مراقبت های لازم را برای پذیرش انجام دهند و در صورت لزوم ، هرچه بیشتر مشتری را به بیمارستان بیاورند.

وی از تلاش های بهورزان در سراسر کشور به ویژه همکاران بیمارستان مسیح دانشوری که دلسوزی و کوشش ، مقاومت ، استقامت و مبارزه را نشان دادند ، تقدیر و ابراز امیدواری کرد با از بین رفتن ویروس ، سلامتی و آرامش به جامعه برگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post لبخندهای باران در حوضه آبریز کرخه – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post “توکیو” نشانه ای از ایران از رویداد بزرگ المپیک است / یک “سلام”! اخبار بیشتر خبرگزاری ها از ایران و جهان