ترامپ به سوابق مرتبط با روسیه برای روزنامه‌نگار مورد علاقه محافظه‌کاران چراغ سبز نشان می‌دهد

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 11 Second

به کش پاتل، یکی از مقامات سابق شورای امنیت ملی نیز اجازه دسترسی داده شده است. سخنگوی ترامپ گفت که هر دو نفر رسماً به عنوان نمایندگان نارا معرفی شده اند.

Solomon، که یک نشریه آنلاین را تأسیس کرد Just News، مدتهاست مورد علاقه چهره های محافظه کار رسانه ای و سیاستمداران بوده است. او بارها در برنامه شان هانیتی فاکس نیوز ظاهر شد و از نزدیک با همکاران رودی جولیانی در داستان های مربوط به اوکراین و هانتر بایدن کار کرد. با توجه به ProPublica.

در طول اولین استیضاح ترامپ، زمانی که قانونگذاران محافظه کار و دیگران به پوشش او از هانتر بایدن برای دفاع از فشار ترامپ بر رئیس جمهور اوکراین برای تحقیق در مورد بایدن ها اشاره کردند، بارها از او نام برده می شد.

سولومون به POLITICO گفت که این اولین بار نیست که دسترسی به سوابق غیرعمومی در آرشیو را تضمین می کند. او او گفت 30 سال پیش همین کار را انجام داد، با دسترسی به آرشیو رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون و بررسی اسناد غیرعمومی که منجر به افشاگری های مخرب در مورد راس پرو شد.

سولومون گفت: «برخی اسناد غیرعلنی وجود دارد که رئیس جمهور قبل از رفتن از طبقه بندی خارج کرد. من در مورد تلاش هایم برای به دست آوردن آنها به طور عمومی صحبت کرده ام. رئیس‌جمهور به من اجازه داد که در آرشیو ملی در مورد آن اسناد تحقیق کنم.»

او گفت که این کار برای یک پروژه تحقیقاتی محدود و هدفمند است و نه از طرف ترامپ – که او “به عنوان یک روزنامه نگار” برای دریافت اسناد “منافع عمومی بزرگ” وارد می شود.

جان سولومون و کش پاتل به عنوان نمایندگان نارا معرفی شدند. آنها تلاش خواهند کرد تا اسنادی را که قبلاً از طبقه بندی خارج شده بودند در دسترس مردم آمریکا قرار دهند که نشان می دهد یک توطئه آشکار برای جاسوسی غیرقانونی از نامزد و سپس رئیس جمهور ترامپ – توسط FBI، DOJ و دیگران – بزرگترین جنایت دولتی در تاریخ آمریکا. لیز هرینگتون، سخنگوی ترامپ گفت.

این اسناد بیش از 4 سال است که به اشتباه توسط بوروکرات ها پنهان شده است. ما شفافیت و پاسخگویی را مدیون همه آمریکایی ها هستیم، دولت ما هرگز نباید فساد خود را با ادعاهای نادرست طبقه بندی پنهان کند. همه باید مشتاق خواندن این اطلاعات باشند، بنابراین این اتفاق دیگر هرگز برای هیچ‌کس، چه رسد به رئیس‌جمهور ایالات متحده رخ نخواهد داد.»

کمیته منتخب 6 ژانویه همچنین بخش عظیمی از سوابق را از آرشیو در تحقیقات خود در مورد حمله به کنگره و تلاش ترامپ برای براندازی نتایج انتخابات به دست آورده است. رئیس جمهور سابق با این تلاش ها مبارزه کرد

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.