برچسب های پرطرفدار

تأسیس بیمارستان صحرایی نیروی دریایی سپاه در بندرعباس – اخبار خبرگزاری بیشتر را از ایران و جهان بخوانید

همزمان با شیوع موج پنجم ویروس کرونا دلتا و ظهور مشکلات برای هموطنان در جنوب کشور ، دریادار علیرضا تنگسیری ، فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، دستور خدمات سریع برای تاج را صادر کرد بیماران فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستور ساخت بیمارستان صحرایی با تمام امکانات و تجهیزات در شهر بندرعباس را صادر کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه اعلام کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا دلتا در استان هرمزگان و ادامه وضعیت قرمز در آن استان و لزوم دسترسی آسان مردم به مراکز درمانی و بهداشتی ، عصر دیروز به محض فرمانده سپاه اعلام شد. اعلام كرد كه بيمارستان صحرايي با ظرفيت بيشتر 50 تخت بر اساس درخواست ستاد ملي كرونا در بيمارستان شهيد محمدي بندرعباس راه اندازي و آماده استفاده شده است.

وی همچنین از آمادگی بیمارستان های دریایی وابسته به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شمال ، جنوب و مرکز خبر داد و گفت: “آنها به منظور ارائه خدمات پزشکی به بیماران کرونیان ، در حال حاضر با افتتاح بخشهایی از بیمارستان های ندسا به رنگ قرمز ، خدمات پزشکی را به مشتریان خود ارائه می دهند. وضعیت برای اختصاص دادن. ” مناطق. “

فرمانده نیروی دریایی سپاه ادامه داد: “پیرو تأکید و دستورات فرمانده کل سپاه ، با بسیج همه امکانات بهداشتی خود ، از تمام ظرفیت های خود در این زمینه برای کمک به عزیزانمان استفاده خواهیم کرد و به دنبال حل کامل مشکلات آنها هستیم تا حل.”

دریادار تنگسیری در پایان با تأکید بر اینکه پزشکان ، پرستاران و سایر پرسنل نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی کامل برای خدمت به مردم ، به ویژه بیماران کرونر در موج جدید را دارند ، گفت: “امیدواریم در اسرع وقت با لطف و عنایت خداوند و تلاش مسئولان و کارشناسان. ” بیایید با مردم عزیز کشور در رعایت اصول بهداشتی برای غلبه بر این ویروس و مهمانان ناخوانده و گسترش بهداشت عمومی در جامعه همکاری کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post انواع رژیم های شگفت انگیز را با مشاوره و روانشناسی عالی تجربه کنید – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post نقش هنر بر روی مواد مداد – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان