“بسیار پوچ”: مارک اسپر پیشنهاد مقام ترامپ برای اعزام 250 هزار سرباز به مرز ایالات متحده و مکزیک را شرح می دهد.

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 22 Second

کتاب آتی اسپر با نام «سوگند مقدس» قرار است روز سه شنبه منتشر شود و به حجم فزاینده مطالبی که عملکرد درونی دولت ترامپ را آشکار می کند، اضافه می کند. این کتاب «دیدگاه صریح» اسپر را ارائه می‌کند و داستان‌های ناشناخته دوران ریاست‌جمهوری ترامپ را روشن می‌کند. به گزارش نیویورک تایمز، که برخی از مطالب خاطرات آینده را در روز پنجشنبه گزارش داد.

با توجه به پایان ناگهانی نقش اسپر به عنوان رئیس پنتاگون، به ویژه کتاب اسپر به طور گسترده ای پیش بینی شده است. ترامپ در نوامبر 2020، درست پس از انتخاب شدنش در انتخابات، او را خاتمه داد و نگرانی‌هایی در مورد ثبات امنیت ملی ایجاد کرد.

به گفته تایمز، خاطرات جدید او تصویری از ترامپ غیرقابل پیش‌بینی را ترسیم می‌کند، و آنچه اسپر می‌گوید تغییر محسوسی در روحیه رئیس‌جمهور پس از اولین محاکمه استیضاح او بود. اسپر همچنین از مقاماتی که او آنها را تأثیرات خطرناکی بر رئیس جمهور سابق می دانست، از جمله میلر نام خواهد برد.

در مصاحبه CBS، اسپر گفت که او پیشنهاد میلر را با ژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک بررسی کرد تا مطمئن شود که این طرح پیشرفت نمی کند. او گفت که مایلی، پس از حفاری، با کاغذی در دست بازگشت – که نشان می‌دهد مقامات واقعاً «مفهوم اولیه از چگونگی این اتفاق را توسعه داده‌اند».

اسپر گفت: “من فقط حیرت زده بودم، که نه تنها این ایده پیشنهاد شده بود، بلکه افراد، افرادی در بخش من، روی آن کار می کردند.”

او در ادامه این ایده را “پوچ” خواند و گفت که به مایلی دستور داده آن را تعطیل کند و سوالات بیشتری را به اسپر بفرستد.

اسپر گفت: «مرد. “همانطور که باید.”

سخنگوی ترامپ روز پنجشنبه بلافاصله به درخواست اظهارنظر درباره حساب اسپر پاسخ نداد.

کتاب اسپر داستان های تکان دهنده دیگری را شرح خواهد داد، با توجه به Axios. از جمله واکنش ترامپ به معترضانی که پس از قتل جورج فلوید توسط افسران پلیس در مینیاپولیس در واشنگتن بودند. به گفته اسپر، ترامپ پرسید: «نمی‌توانی به آنها شلیک کنی؟ فقط به پاهایشان شلیک کنید یا چیزی؟»

روزنامه تایمز روز پنجشنبه گزارش داد، ترامپ همچنین در سال 2020 از اسپر در مورد امکان پرتاب موشک به مکزیک برای «نابودی آزمایشگاه‌های مواد مخدر» و کارتل‌ها پرسید. رئیس جمهور این سوال را حداقل دو بار از رئیس پنتاگون خود مطرح کرد.

به گزارش اسپر، ترامپ گفت: «آنها کنترل کشور خود را ندارند.

وقتی اسپر ایده ترامپ را رد کرد، رئیس‌جمهور وقت گفت: «ما می‌توانیم چند موشک پاتریوت شلیک کنیم و بی‌صدا از آزمایشگاه‌ها خارج کنیم.»

ترامپ گفت: «هیچ کس نمی‌دانست که ما هستیم.

طبق کتاب او که توسط تایمز گزارش شده است، اسپر دوباره فکر کرد که ممکن است یک شوخی باشد، اما او می‌دانست که این از روی چهره ترامپ نیست.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.