بریتانیا نشست واکنش اضطراری را پیش از رکورد گرما برگزار می کند

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

لندن: دولت بریتانیا قرار است شنبه (16 ژوئیه) یک جلسه واکنش اضطراری برای برنامه ریزی برای دمای بالای بی سابقه برگزار کند، پس از اینکه مقامات اولین هشدار “قرمز” خود را برای گرمای شدید در اوایل هفته آینده صادر کردند.

دفتر هواشناسی بریتانیا روز جمعه اعلام کرد که این هشدار در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه مناطق وسیعی از انگلیس را پوشش می‌دهد، زمانی که دمای هوا ممکن است برای اولین بار به 40 درجه سانتی‌گراد برسد و خطر ابتلا به بیماری‌های جدی و حتی مرگ در میان افراد سالم را به همراه داشته باشد. رکورد بریتانیا 38.7 درجه سانتیگراد است که در سال 2019 ثبت شده است.

به مسافران ریلی و کاربران متروی لندن توصیه می‌شود در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه سفر نکنند مگر اینکه کاملاً ضروری باشد. با توجه به اینکه کودکان و افراد مسن به ویژه در برابر درجه حرارت بالا آسیب پذیر هستند، از مدارس و خانه های مراقبت خواسته شده است تا اقداماتی را برای محافظت از دانش آموزان و ساکنان مسن انجام دهند.

اندی لرد گفت: «اگر مشتریان نیاز به سفر دارند، باید قبل از سفر بررسی کنند، زیرا انتظار داریم در نتیجه محدودیت‌های سرعت موقتی که باید برای حفظ امنیت همه معرفی کنیم، تأثیری بر خدمات مترو و راه‌آهن داشته باشد. مدیر عامل حمل و نقل لندن که سیستم حمل و نقل پایتخت را اداره می کند.

این هشدار در حالی است که دانشمندان می گویند تغییرات آب و هوایی احتمال موج گرمای استثنایی را در بریتانیا افزایش می دهد، کشوری که به چنین دماهایی عادت ندارد.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.