بریتانیا با پیش بینی دمای بی سابقه، وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد

اخبار خارجی
0 0
Read Time:1 Minute, 8 Second

لندن: پیش‌بینی هواشناسی اداره هواشناسی بریتانیا در روز جمعه (15 ژوئیه) وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد و برای روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته آینده که دما می‌تواند به بالاترین حد خود برسد، هشدار «گرمای شدید» قرمز برای بخش‌هایی از انگلیس صادر کرد.

اداره هواشناسی در وب‌سایت خود اعلام کرد: «دماهای استثنایی، شاید رکوردشکنی، احتمالا در روز دوشنبه و سپس دوباره در روز سه‌شنبه وجود دارد.

همچنین احتمالاً شب‌ها برای بریتانیا به‌ویژه در مناطق شهری بسیار گرم است. این احتمالاً منجر به تأثیرات گسترده بر مردم و زیرساخت‌ها خواهد شد.

بالاترین دمای ثبت شده در بریتانیا 38.7 درجه سانتیگراد بود که در باغ گیاه شناسی دانشگاه کمبریج در 25 جولای 2019 ثبت شد.

در اوایل این هفته، سازمان امنیت بهداشت بریتانیا و اداره هواشناسی یک هشدار بهداشتی سطح 3 برای برخی از مناطق این کشور صادر کردند که به خدمات اجتماعی و بهداشتی نیاز دارد تا اقدامات بیشتری برای محافظت از افراد آسیب‌پذیر انجام دهند.

هشدار قرمز سطح 4 در وب سایت Met Office به این صورت تعریف شده است که “زمانی که موج گرما به حدی شدید و/یا طولانی است که اثرات آن خارج از سیستم مراقبت های بهداشتی و اجتماعی است. در این سطح، بیماری و مرگ ممکن است در بین افراد رخ دهد. تناسب اندام و سالم، و نه فقط در گروه های پرخطر».

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *