بخش خصوصی 8 میلیارد دلار برای مبارزه با گرسنگی آمریکا متعهد می شود

اخبار خارجی
0 0
Read Time:2 Minute, 14 Second

واشنگتن: جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده روز چهارشنبه (28 سپتامبر) پس از اینکه قانونگذاران نتوانستند حمایت های تغذیه ای دوران همه گیری مانند وعده های غذایی عمومی مدارس و مدارس را افزایش دهند، 8 میلیارد دلار هزینه جدید بخش خصوصی برای مبارزه با گرسنگی، از جمله صدها میلیون دلار برای وعده های غذایی، اعلام کرد. افزایش کمک به بانک های مواد غذایی

این تعهدات به عنوان بخشی از اجلاس سران کاخ سفید در مورد گرسنگی، تغذیه و سلامت اعلام شد، اولین نشست از سال 1969، با شرکت بایدن، وزیر کشاورزی تام ویلساک، وزیر بهداشت، خاویر بسرا، و همچنین چندین قانونگذار و شهردار نیویورک، اریک، شهردار نیویورک. آدامز

بایدن گفت: «اگر والدینی نتوانند به فرزندشان غذا بدهند، هیچ چیز دیگری برای آن والدین مهم نیست. این چیزی است که ما باید کل کشور را برای همکاری روی آن جمع کنیم.»

بایدن در نظر دارد تا سال 2030 به گرسنگی ایالات متحده پایان دهد و بیماری های مرتبط با رژیم غذایی را در اکثر آمریکایی ها کاهش دهد و پس از شکست کنگره در تمدید بیشتر کمک های ناهار مدارس، به بخش خصوصی روی آورده است تا بخشی از این هزینه ها را بپذیرد.

کمک های همه گیر به کاهش نرخ گرسنگی برای خانواده های آمریکایی کمک کرد، اما گرسنگی پس از اتمام اعتبار مالیاتی کودکان در ژانویه دوباره افزایش یافت، در حالی که افزایش قیمت مواد غذایی باعث افزایش بودجه خانواده ها شد.

کنگره فقط تا سپتامبر 2022 کمک هایی را تمدید کرد که طی دو سال گذشته به مدارس کمک کرد میلیون ها کودک آمریکایی را تغذیه کنند.

مشارکت های اعلام شده در روز چهارشنبه شامل تعهد غیرانتفاعی FoodCorps برای سرمایه گذاری 250 میلیون دلاری برای وعده های غذایی رایگان و سالم مدرسه و گسترش آموزش تغذیه در مدارس بود. انجمن صنایع غذایی همچنین قول داده است که اعضا را وادار کند تا سال آینده 2 میلیارد وعده غذایی به بانک های مواد غذایی و سایر سازمان ها اهدا کنند و در عین حال استفاده از مزایای کوپن غذا را به صورت آنلاین آسان تر کند.

توزیع کننده عمده مواد غذایی Sysco 200 میلیون وعده غذایی را به موسسات خیریه ملی مرتبط با گرسنگی و بانک های مواد غذایی به ارزش حدود 400 میلیون دلار آمریکا طی پنج سال آینده اهدا خواهد کرد.

مقامات ارشد دولت که به خبرنگاران گزارش دادند از ارائه جدول زمانی برای کمک های جدید خودداری کردند اما گفتند که جزئیات در آینده ارائه خواهد شد.

تعهدات بخش خصوصی به دنبال افشای صدها میلیون دلار فدرال دزدیده شده است که قرار بود در طول همه گیری ویروس کرونا برای کمک های غذایی هزینه شود.

مقامات گفتند که دولت از نزدیک با کمک کنندگان همکاری خواهد کرد تا از رعایت آنها اطمینان حاصل شود.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *